Şimdi Ara

G930 vs Hyperx cloud 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malzeme ve ses kalitesi açısından hangisi daha öndedir ?

• Hyperx C2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu başka yorum?
  • g930 kendisini kanıtlamış bir markanın kanıtlamış bir modelidir.

g930'u kopma sorunları yüzünden sevmiyorlar benim başıma böyle birşey geldi eski yazılımı yükledim. sorun ortadan kalktı bir kere bile sesde kopma yaşamadım. Ayrıca yeni yazılımlarda da birkaç ayar yapıyorsun pc'den düzeltebiliyorsun da..

cloud ile g930'un ses kalitelerinin aynı olduğunu iddaa edenler var . Aynı şekilde oyunlarda cloud 2'inin genelde cs oynayanlar yapmış bu yorumu ses kasılmadığını belirtmişler. Alete baya bir sövüyorlar.

Cloud 2'nin mikrofonu g930 ile yarışamayacağı aşikar. g930'un mikrofonu çok daha iyi.

Surround kalitesi zaten g930'da efsanedir. forum yöneticileri video incelemesinde vardır bunun testleri. Dobly Digital zevkini filmlerde iyi yaşatıyor.

Kablosuz oluşuyla g930'un hem de sıkıştırılmamış ses formatı sunması. cloud'u ergonomi konusunda ezip geçiyor. performanstan kaybetmeyip kablosuz olması çok büyük bir artı özellik kanımda.

Müzik konusunda cloud belki daha iyidir. bunu düşünmemin sebebi g35'in müzik konusunda g930'dan daha iyi olması bu da benim kendi incelemem sonucu vardığım bir kanıdır.

Ben g930 ağırlıklı kulaklık deneyimim olduğu için sana g930'un kendimce artı yönlerini söyledim.

Ayrıca nedense bu cloud 2'yi övenler , genelde cloud 2'yi elden çıkarmaya çalışanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 13 Mart 2016; 16:36:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.