Şimdi Ara

G2 Yere Düştü,Ekranda Çizgiler Oluştu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
38.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dangerousx

Ekran bağlantı sokedi derbeden dolayı yerinden oynamış olabilirmi acaba. Hiçbir kırılma çatlama vs... yokken ekranın bozulması çok ilginç. Bence bir tanıdık telefoncuya söktürüp baktırın nasılsa garantiden işlem yaptıramıyacaksınız.

ayrıca telefonumu alalı yaklaşık 3 ay oldu. ortalama 2.5Metre ve 1metre yüksekliklerden kılıfsız bir şekilde beton zemine, halıya ve yolda çok düşürdüm. Abartısız 20 kere yere düşürmüşümdür, arka kasası çok fazla çizildi ama allahtan ekranı kırılmadı hiçbir şekilde. LG türkiye cihazım.

Not: Bugüne kadar sayısız akıllı telefon kullandım. Ben hayatımda telefonu 1-2 kere düşürmüş insanımdır. Bu g2 niye bukadar cünüp çıktı anlamadım bişey olsada düşsem diye bekliyo melet

Yıllar önce kullandığım nokia n95 8gb cihazım sürgülü olduğu için zaman ile içindeki ekran filmi zarar görmüş ve ekranda tam buna benzer birşey olmuştu.

O yüzden senin yazdıkların olabilir ya ekranın bağlantı kablosu soketten hafiften çıkmış veya bir temassızlık olmuş olabilir.

En güzeli iyi bir tamirci bulup içini açtırıp baktırmak her türlü garanti dışı kalacak bir cihaz sonuçta.

• Bencede sans isi arkadasimin G2 sini bel hizasindan biraz daha yuksek seviyeden dusurdum boyum 1.82 ama sonuc sadece arka kisminda minik.bi ezik oldu cok dikkatli bakarak goruluyor bence bu is aci ve biraz da sansa bagli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun, üzüldüm...

• Bende de çok benzer bir durum oldu, düşürmüştüm senin gibi. Sadece çizgiler farklı yerde ve şeffafdı. LG Serviste şu an. Yedek parça sipariş etmişler bekleniyor. Hiçbir ücret talep etmediler. Ama düşürdüğümü söylemedim, kaldı ki yavaşça yere düşmüştü zaten.
  • Bir telefon marketindeki çalışan , bu şekilde kullanmaya devam edersem bir aya çizgilerin tüm ekranı kaplayacagı yönünde bir şey söyledi sizce ne derece doğru?

• Slyvia kullanıcısına yanıt
    doğrudur abi aynısı bana n95'te oldu nce 2-3 tane sonra ekranın yarısı sonrada ekranın tamamını kaplıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfa Lima Whiskey

Bende de çok benzer bir durum oldu, düşürmüştüm senin gibi. Sadece çizgiler farklı yerde ve şeffafdı. LG Serviste şu an. Yedek parça sipariş etmişler bekleniyor. Hiçbir ücret talep etmediler. Ama düşürdüğümü söylemedim, kaldı ki yavaşça yere düşmüştü zaten.

Açıklama olarak ne dedin peki
  • Hangi kilifi kullaniyorsunuz
    Resmini paylasirsaniz seviniriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

quote:

Orijinalden alıntı: Alfa Lima Whiskey

Bende de çok benzer bir durum oldu, düşürmüştüm senin gibi. Sadece çizgiler farklı yerde ve şeffafdı. LG Serviste şu an. Yedek parça sipariş etmişler bekleniyor. Hiçbir ücret talep etmediler. Ama düşürdüğümü söylemedim, kaldı ki yavaşça yere düşmüştü zaten.

Açıklama olarak ne dedin peki

Birebir ben teslim etmedim, bir yakınıma rica ettim o verdi. Ancak telefonla arayıp sorduğumda hiçbir darbe almamasına rağmen demiştim ve kabul etmişlerdi.

• Beğenmediğiniz telpa 4.7 inç için 160 civarı alıyo 700 ne abi

• Gecmis olsun ekran gitti

• benimde ng tv402 diye bi telefonun var ben 13 yaşındayım ve telefonum diz boyu mesafeden düştü telefonda herhangi bir hasar yok ama telefonumda aynı böyle şeyler oluştu ne yapabileceğimi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedkardes

benimde ng tv402 diye bi telefonun var ben 13 yaşındayım ve telefonum diz boyu mesafeden düştü telefonda herhangi bir hasar yok ama telefonumda aynı böyle şeyler oluştu ne yapabileceğimi bilmiyorum

Ekranın kırılmış kardeşim,bir süre sonra o çizgiler ekranın tamamını kaplamaya başlıyor,değişim şart...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hort!! kardeş ne yaptın nasıl yaptırdın veya sonuç ne oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocrk

hort!! kardeş ne yaptın nasıl yaptırdın veya sonuç ne oldu ?

Hocam çizgiler ekranın yarısını kaplayınca aliexpressten ekran sipariş verdim,burada bi telefoncuyla beraber taktık

• Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum tekrar ama aynı şey benim de basıma geldi. Sorun gerçekten ekran mı yoksa bağlantılarda mı? Ayrıca ekranı hangi satıcıdan aldın. Yardımcı olursan sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitkokcu

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum tekrar ama aynı şey benim de basıma geldi. Sorun gerçekten ekran mı yoksa bağlantılarda mı? Ayrıca ekranı hangi satıcıdan aldın. Yardımcı olursan sevinirim.

http://tr.aliexpress.com/wholesale?SearchText=Lg+g2+screen&catId=0&initiative_id=SB_20150128062141
    Bu siteden kredi kartın varsa alabilirsin ortalama 10-15 günde adresine ptt kargo ile %95 geliyor, geçmiş olsun...

• Birde ben sorayım o zaman hocam lg ye üstte yazılanlar gibi kendi kendine oldu vb. başvurmayı denedin mi?

• Oakylar olmus belkide deiştirisn ama benim basıma gelse kesinlikle değiltirmem normalde göz ucuyla baktım tamamen orası siyah sandım meğer biraz seffalık kalmıs orada ama tinede gecmis olsun takıntınız varda yaptırmışsındır bile

• Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    Hocam walla daha dün oldu. Bugün araştırma Yaptım biraz. Köşelerde darbe izi var o Yüzden garantinden yapmazlar diye düşünüyorum, daha ucuza halledebilir miyim diye bakıyorum açıkcası.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.