Şimdi Ara

G2 WHATSAPP DAN MESAJ GELİNCE BİLDİRİM LEDİ YANMİYOR!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
12.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlarmerhaba . G2 aldım WHATSAPP ı kurdum ama mesaj gelince. Bildirim ledim yanmiyor yardimciolursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel
  • Yoh mu bi olay? Whatsapp tan mı kaynaklı acaba. Bilen varsa cevaplarsa iyi olur :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Tobias Beecher

Yoh mu bi olay? Whatsapp tan mı kaynaklı acaba. Bilen varsa cevaplarsa iyi olur :/

Whatşap ayarlarına girin. Bildirim ayarlarından ışık secenegını işaretleyin. Yanması gerekıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yada telefonda bildirim ledinin açık olup olmadıgını kontrol edin
  • LGboys L kullanıcısına yanıt
    Yok ya olmuyor bir türlü.. Sistem ayarlarından da açık led ama. Önceden çalışıyordu, tema falan kurcaladım sildim ettim tekrar normaline döndüm. Böyle şu an.
    Whatsapp'tan kaynaklı değil sanırım, facebooktan gelen bildirimlerde de yanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobias Beecher -- 18 Şubat 2014; 13:59:00 >
  • Güncel

• indirilen uygulamalar seçeneği aktif değil normalde onu işaretlerseniz bildirim ledi yanacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeNzA

indirilen uygulamalar seçeneği aktif değil normalde onu işaretlerseniz bildirim ledi yanacaktır

Adamsın.
  • Bende bildirim yokken de yanıyor halbuki. Lolipopda sorun var. Kaç rom denediysem bu sorunu çözemedim.

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Kardeş forumda bi sayfada görmüştüm telefona lolipop yüklediktan sonra sorunsuz kullanabilmek için sıfırlamak gerekiyor diye , olmadıysa ya ayarlardan bildirim ledini komple kapa yine olmassa at formatı geç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.