Şimdi Ara

g2 alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar n11 ve gg deki bonus kampanyaları bitmeden g2 almayı düşünüyorum alırken dikkat etmem gereken özellikler nelerdir paralel ithalat daha sonradan sorun çıkarır mı hangi seriyi seçmeliyim ve 32 gb bildiğiniz uygun fiyatlı güvenilir satıcılar varsa link verebilir misiniz şimdiden teşekkürler

• Yok mu yardımcı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: californicationn

Yok mu yardımcı olacak?

Kutunun açılmamış olmasına dikkat edin telefonu düzgün kullanırsanız paralel ithalat la pek uğraşmassınız paralel ithalat servis konusunda sıkıntılı biraz bu arada hayırlı olsun
  • quote:

Arkadaşlar n11 ve gg deki bonus kampanyaları bitmeden g2 almayı düşünüyorum alırken dikkat etmem gereken özellikler nelerdir paralel ithalat daha sonradan sorun çıkarır mı hangi seriyi seçmeliyim ve 32 gb bildiğiniz uygun fiyatlı güvenilir satıcılar varsa link verebilir misiniz şimdiden teşekkürler

Ustam ceppaket ve idealsecim satıcıları iyidir son seriler 412 serisi olabilir cihazlar sıfır kutusunda geliyor imei numarası ile faturadaki imei kontrol et sonra wifi bağlamadan ölü pixel testi hayırlısı olsun cihaz süperrr
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam ceppakete baktım ama yoktu idealsecime bakıyım bi bu günde arkadaş 1150 liraya görmüş 32 gb lık modeli migrosta garantisi lg türkiye midir migrosun emin olamadım değilse eğer tercihim yine internet olacak
  • californicationn C kullanıcısına yanıt
    Migrostaki de paralel ustam bence gg da bonusunda varsa gayet güzel fiyat
  • quote:

Arkadaşlar n11 ve gg deki bonus kampanyaları bitmeden g2 almayı düşünüyorum alırken dikkat etmem gereken özellikler nelerdir paralel ithalat daha sonradan sorun çıkarır mı hangi seriyi seçmeliyim ve 32 gb bildiğiniz uygun fiyatlı güvenilir satıcılar varsa link verebilir misiniz şimdiden teşekkürler

neden g2. sd destegi olmayan, kamerada odaklamada sorunu olan, gece cekimleri berbat olan, ön camerasi berbat olan, cikmayan batarya, uzun vaadeli kullanmicaksan al da bosuna para harcarsin. 1150 tlye lg g3 32 gb modeli bulunurken neden g2.?
    g2 32 gb dan g3 32 gb a e geçen biri olarak söylüyorum.
  • quote:

Sağolun hocam ceppakete baktım ama yoktu idealsecime bakıyım bi bu günde arkadaş 1150 liraya görmüş 32 gb lık modeli migrosta garantisi lg türkiye midir migrosun emin olamadım değilse eğer tercihim yine internet olacak

1150 tlye g3 32 gb alirsin hocam sen ne yaptin ya. 700-800 tl civari alabiliyorsan al yoksa g3 32 gb al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

1150 tlye g3 32 gb alirsin hocam sen ne yaptin ya. 700-800 tl civari alabiliyorsan al yoksa g3 32 gb al.

Hocam siz ne saçmalıyorsunuz 700 800 e g2 sıfır var mı ? oldu da biz mi almadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro58

quote:

quote:

iste bende onu diyorum 700 e 800 e bulursan al cunku 1150 tlye lg g3 satiliyor. 1150 tlye g2 almak cok sacma

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    4 ay önce laf söyletmezdin. Kullandığın şeyi illa öveceksin zaten.
  • yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden 700-800 e bulabileceğim bir yer varsa söyleyin alıyım hemen. Zaten 1150 liraya lg türkiye garantili olsun sonradan bi arıza durumunda başım ağrımasın diye almayı düşünüyodum ama o da paralelmiş vazgeçtim. Şu anda gg da %5 indirim var + bonusun 100 lira indirimiyle 850-900 civarı bi fiyata alma arifesindeyim. g3 konusuna gelecek olursak bende düşündüm g3 almayı ama ben 5-6 ay kullanıp sonra anneme verip başka cihaza geçmeyi düşünüyorum bu yüzden tercihim g2 den yana.
  • quote:

Hocam cidden 700-800 e bulabileceğim bir yer varsa söyleyin alıyım hemen. Zaten 1150 liraya lg türkiye garantili olsun sonradan bi arıza durumunda başım ağrımasın diye almayı düşünüyodum ama o da paralelmiş vazgeçtim. Şu anda gg da %5 indirim var + bonusun 100 lira indirimiyle 850-900 civarı bi fiyata alma arifesindeyim. g3 konusuna gelecek olursak bende düşündüm g3 almayı ama ben 5-6 ay kullanıp sonra anneme verip başka cihaza geçmeyi düşünüyorum bu yüzden tercihim g2 den yana.

bende sunu soyluyorum 1150 tlye g2 almak varken g3 alirim yine vereceksen annene ver. 1150 tlye g3 32 gb satolirken g2 almak sacmalik. haaa lg garantiden baska kullanmam diyorsan o ayri
  • quote:

quote:

quote:

quote:

iste bende onu diyorum 700 e 800 e bulursan al cunku 1150 tlye lg g3 satiliyor. 1150 tlye g2 almak cok sacma

İyide adam 0 bakıyor nesi saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

4 ay önce laf söyletmezdin. Kullandığın şeyi illa öveceksin zaten.

iste senin kafa bu kadar calisiyor. ne yapcan doğdun artik yapacak bir sey yok. 1100 tlye g3 32 gb satilirken g2 sacmalik diyorum. g3 diye bir cihaz olmasaydi g2 tabi ki alinir 1500 e de alinir ama bir ust modeli var g2 nin eksikliklerini cok guzel gidermisler simdi g3 32 gb varken g2 mi alinir. senin kafan bu kadar mi calisiyor yazik ne diyim. amac kullandigim cihazi övmek degil. s4 s5 piyasada varken simdi s3 mu alınır. s3 almak mantikli mi. z3 z2 varken z mi alinir . konusmak icin konusuyonda beyin olmayinca agiza da hakim olamiyon. yazik senin yasaman zarar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyide adam 0 bakıyor nesi saçma

1150 tlye sifir lg g3 32 gb satiliyor. ben 1350 tlye ye ideal secinden aldim 1170 tlye alanlar var forumda.

• 4 ay önce g2'nin kamerası yine vasattı. G3 kamera gibi bir yenilik getirdi ama telefon s3 gibi 10 fps arayüz görüntüsü veriyor. Yani g2'de ki o hafiflik yok. Ayrıca şarjıda daha iyi g2'nin ha onun da süresi düştü. 4 saat civarı standart olmuş. G3'te belki 4 saate yakın ekran sunuyordur ama awake kısmında düşük performans sergiliyor.
    Senin tek yaptığın benim malım en iyisi. Hadi bilerek alsan tamam diyeyim. Zaten malının kalitesi SoC konusunda kendisini kıvırmasından belli.
  • quote:

4 ay önce g2'nin kamerası yine vasattı. G3 kamera gibi bir yenilik getirdi ama telefon s3 gibi 10 fps arayüz görüntüsü veriyor. Yani g2'de ki o hafiflik yok. Ayrıca şarjıda daha iyi g2'nin ha onun da süresi düştü. 4 saat civarı standart olmuş. G3'te belki 4 saate yakın ekran sunuyordur ama awake kısmında düşük performans sergiliyor.
    Senin tek yaptığın benim malım en iyisi. Hadi bilerek alsan tamam diyeyim. Zaten malının kalitesi SoC konusunda kendisini kıvırmasından belli.

senin mantik bu sekilde calisiyor olabilir. ben g3 32 gb 1150 tlye kadar bulunurken 1150 tlye g2 almam. almak zaten cok sacma. benim kullandigim iyi demiyorum . biraz beynini kullan. G3 32 GB MODELI
    1150 TLYE KADAR BULUNURKEN BEN 1150 TLYE G2 ALMAM. NOTE4 1150 TLYE VARKEN G2 G3 ALMAM. Beynin algilamada sorunlu galiba varsa tabi

• quote:

4 ay önce g2'nin kamerası yine vasattı. G3 kamera gibi bir yenilik getirdi ama telefon s3 gibi 10 fps arayüz görüntüsü veriyor. Yani g2'de ki o hafiflik yok. Ayrıca şarjıda daha iyi g2'nin ha onun da süresi düştü. 4 saat civarı standart olmuş. G3'te belki 4 saate yakın ekran sunuyordur ama awake kısmında düşük performans sergiliyor.

sen telefondan anladigini mi zannediyorsun. bunu baska yerde soyleme millet kıçıyla guler
  • Dünyada sadece lg varmış gibi davranıyorsun g2'de altın çağ yaşandı bitti. Nasıl bir fanboy olduğun ve ne kadar bilgisiz olduğun verdiğin cevaplarda belli oluyor zaten. Senin telefonun eksiksiz senin telefonun tam, aldığın telefonuda bilmeyerek aldın hiçbir şekilde teknik açıklama yapamamandan belli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.