Şimdi Ara

fx6300 ve r9 270x için psu tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sistem icin psu önerilerinizi alabilirmiyim şuan high power 500w kullanıyorum sizce yeterlimi? Ne islemci nede ekran kartina oc yapmiyacagim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 500w o sisteme yeter diye düşünüyorum ama o psu 12v kanalından kaç w veriyor?
  • Hocam nasıl öğrenebilirim onu?

• psu nun üstünde tablo olması lazım
  • Mr Griffin kullanıcısına yanıt
    https://www.vatanbilgisayar.com/vs-serisi-550w-guc-kaynagi.html#genel-bakis

Şunu al yeterli olacaktır 504 W güç sağlıyor .
    Rahatlıkla yeterli, çünkü o.c fln yapmıycam demişsin, yaparsanda; systemde donma, reset, belki mavi ekran gibi sıkıntılar çıkarttığın'da PSU'nun limitine bu şekillerde farkedebilirsin, yaptığın o.c miktarını düşürerek'te kullanırsın v.s.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coax47 -- 6 Ekim 2014; 12:47:44 >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/tauro-serisi-80plus-600w-guc-kaynagi.html

Bu senin için daha iyi olur ilerde upragde yaparken değiştirmek zorudunda kalmazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coax47

Rahatlıkla yeterli, çünkü o.c fln yapmıycam demişsin, yaparsanda; systemde donma, reset, belki mavi ekran gibi sıkıntılar çıkarttığın'da PSU'nun limitine bu şekillerde farkedebilirsin, yaptığın o.c miktarını düşürerek'te kullanırsın v.s.

Hocam cevabın için teşekkür ederim, bu arada 12v kanalından 360w veriyormus. Psu masrafindan kurtuldugum icin rahatladım oyun oynamaya korkuyordum :)

• Kardesimin dedigi gibi corsair vs550 cok guzrl bjr psu yeterli olucaktir

• Corsair VS550'den daha ucuza, Ocz ModXStream Pro 600w Modüler psu 80+Plus;

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=94598
    Korkmana gerek yok, dediğim gibi PSU ile ilgili sıkıntı yaşarsan; ya oyun esnasında pc donucaktır, reset atarak kurutulursun, ya pc oyun esnasında kendisi resset atıcak yada düşük 1 ihtimal ama AMD kartlarda için yüksek gibi görünüyo ''mavi ekran'' alıcaksındır, böyle sıkıntılar çıkarsa ilk başta PSU kaynaklı olduğu konusunda yoğunlaşabilirsin, sıkıntı yoksa keyfine bakıcaksındır, yani ; aman 1 şey bozulucak diye korkucağın ''markasız'' 1 PSU kullanmıyorsun, o psu muhtemelen çift kanaldır ve o tip PSU'larda akıllı güç dağılımı'da mevcuttur, her şekilde o kartı , hatta abileri 280 ve 280x'i bile baya 1 taşıycaktır, rahat ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coax47 -- 6 Ekim 2014; 14:28:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.