Şimdi Ara

fx6300 için bu sıcaklık değeri iyi mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün aldığım işlemciyi aidata 64 ile stress testine soktum, 10 dakika kadar bekledim. İlk 3-4 dakika içinde 53 dereceye kadar çıktı. Daha sonra 10. dakikaya kadar 52 derecede sabitlendi.
    Ufak bir kasam var. İşlemci fanı kutusundan çıkan stok fan. Kasada ek olarak psu fanı ve 8 cmlik arka eksoz fanı var. Bu değerin fx6300 için iyi olduğunu düşünüyorum.

• maviduvar kullanıcısına yanıt
    Normal ama en az 30 dk test etseydiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviduvar

Dün aldığım işlemciyi aidata 64 ile stress testine soktum, 10 dakika kadar bekledim. İlk 3-4 dakika içinde 53 dereceye kadar çıktı. Daha sonra 10. dakikaya kadar 52 derecede sabitlendi.
    Ufak bir kasam var. İşlemci fanı kutusundan çıkan stok fan. Kasada ek olarak psu fanı ve 8 cmlik arka eksoz fanı var. Bu değerin fx6300 için iyi olduğunu düşünüyorum.

evet değerler iyi fakat 10 dakika az.60 dereceyi aşmadıkça sorun yok.
    oyunlarda da test edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi northwood -- 21 Haziran 2013; 22:47:39 >
  • Test süresini programı ilk kez kullandığım için 10 dk yaptım. Daha sonra süreyi uzatıp bir test daha yapacağım. Aynı şekilde oyunlardaki sıcaklığı da takip edeyim birkaç gün. Değerlerde çok fazla bir artış olmazsa işlemci için her hangi bir sorun yok demektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.