Şimdi Ara

FX 6300 FAN MONTAJ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu fanın montajını nasıl yapacağım yahu bir türlü olmadı :( bir tarafını takıyorum diğer tarafı havada kalıyor. Anahtar gibi bişey var onu aşağı yukarı oynatınca diğer taraf inip kalkıyor ama bir türlü yetişmiyor bu nasıl yapılır yapan bilen var mı :S

• quote:

Orijinalden alıntı: reKara

Arkadaşlar bu fanın montajını nasıl yapacağım yahu bir türlü olmadı :( bir tarafını takıyorum diğer tarafı havada kalıyor. Anahtar gibi bişey var onu aşağı yukarı oynatınca diğer taraf inip kalkıyor ama bir türlü yetişmiyor bu nasıl yapılır yapan bilen var mı :S

Anahtar kapalı konumda takmaya çalışmış olabilirsin. Diğer tarafa çevirip takmaya çalış.
  • Fotograf atarmisin?
    Bu arada anahtar olmayan tarafini tak sonra o anahtar dedigin kolu cevir. Bu kadar basit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reKara kullanıcısına yanıt
    öncelikle anahtarın konumunu kontrol et kilitli mi açık konumda mı kilitliyse açık konuma getirip diğer taraftaki mandalı önce yerine oturtuyorsun sonra kilidin olduğu taraftaki mandalı biraz bastırarak yerine oturtup kilidi kapatıyorsun muhtemelen biraz kaba kuvvet istiyor
  • Tavsiyem bilen birine yaptır.
  • Sağolun arkadşlar kardeşim taktı sonunda ben biraz nazik davranıyormuşum galiba anakarta zarar gelmesin diye :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.