Şimdi Ara

FW yapılmış xbox orjinale nasıl döner??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben bu ban olayına baya gıcık kaptım yenı xbox 360 elite sahıbıyım daha lıve da oynamadım bıle yanı ban yersem su forumda en cok ben uzulucem sorum FW yapılmış cıhazımı orjınale dondurme şansım varmı baya 100 ytl verıp oyun alırım valla yaptık bi hata neresınden donersem kardır herhalde.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virgil -- 5 Ekim 2008; 12:54:59 >

• FM ??? fw demek istedin heralde...

benim bildiğim tek FM yi sega yapıyo walla
  • tamam yanlış yazmış bi kere uyarmışsın ama 2. satırda bunu devam ettirmemen olmamış bence çok gereksiz

Fw olayına gelirsek bildiğim kadarıyla orjinale döndürülüyor
  • görünce gülüncüme gitti bi an neyse kusura bakmayın kimseye bi kastım yok
  • Galiba dvd-rom'u değiştirsen olur..Çünkü fw dvd-rom'a atılıyor..Zaten lite-onlara fw atılmıyor..Onun için dvd-rom değişse olur galiba..
  • dvd-rom'un değişmesine gerek yok fw yaptırttığın yerde sana orjinale dönebilmen için bir cd vermiş olmaları gerekiyor,
    vermedilersede fw attırdığın yere götür orjinale döndürürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: virgil

arkadaslar ben bu ban olayına baya gıcık kaptım yenı xbox 360 elite sahıbıyım daha lıve da oynamadım bıle yanı ban yersem su forumda en cok ben uzulucem sorum FM yapılmış cıhazımı orjınale dondurme şansım varmı baya 100 ytl verıp oyun alırım valla yaptık bi hata neresınden donersem kardır herhalde.....

bana atikten bi dvd-rom vermislerdi key yaziyodu ; demisti orjinale donmek istersen bu key ihtiyaci var diye oyle bisiler varmi sende ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio Auditore -- 4 Ekim 2008; 23:08:43 >

• quote:

arkadaslar ben bu ban olayına baya gıcık kaptım yenı xbox 360 elite sahıbıyım daha lıve da oynamadım bıle yanı ban yersem su forumda en cok ben uzulucem sorum FM yapılmış cıhazımı orjınale dondurme şansım varmı baya 100 ytl verıp oyun alırım valla yaptık bi hata neresınden donersem kardır herhalde.....
    komik olmus harbiden

• quote:

Orjinalden alıntı: x-07

quote:

bana atikten bi dvd-rom vermislerdi key yaziyodu ; demisti orjinale donmek istersen bu key ihtiyaci var diye oyle bisiler varmi sende ?

BU key zaten değişmiyor diye biliyorum yani şu anda ki dvd-rom da key mevcut olmalı.

• fw yaptırdıgın yere götür
  • dostum sen bu kafayla anca football manager yaparsın muahhahaha
  • ıyıkı yanlış yazdık yaw şamar oğlanına cevirdiniz inatla FM yazmışım yalnız harbiden (konu dağıldı yaw)
  • Başığı değiştirsene.
  • bırak fwli oyna bişey olmaz. Ben nisandan beri fwli makinamla live dayım kimsenin banladığı filan yok. He eğer banlanırsamda geçmiş olsun derim okadar yani. Bence tırsmana gerek yok kolay kolay banlamıyolar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sentinal

bırak fwli oyna bişey olmaz. Ben nisandan beri fwli makinamla live dayım kimsenin banladığı filan yok. He eğer banlanırsamda geçmiş olsun derim okadar yani. Bence tırsmana gerek yok kolay kolay banlamıyolar.

kolay kolay banlamıyolar mı ? Nisandan beri boyle buyuk bi update gelmedi ki banlasinlar ...
  • ben sizi bu update'ten sonra görürüm rahat 10bin kişiyi banlıycaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-17 -- 5 Ekim 2008; 15:12:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.