Şimdi Ara

Fv 4202(P)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İngiliz ağacındaki bu değişiklik ile yaklaşık 2 hafta sonra oyuna gelicek yeni premium tank hakkında ne düşünüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korlici -- 28 Ocak 2016; 11:53:47 >

• korlici kullanıcısına yanıt
    Özelliklerine baktım şöyle bi', bana sniper tarzı oynamak için güzel bir tank gibi geldi. Denemeden de kesin konuşmak mümkün değil.
  • Gövde zırhı çok kötü bakalım az kaldı 1 ay sonra meydanlara çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 ocakda gelicek dediler serbest deneyimi harcattilar çöp gibi pre tank iste verecekleride. centrion x de çöp her yerinden ammo yiyor

• Cent.AX değil birtek o seri tier 8 itibariyle en kolay ammo yiyen seri ilk konuşmalarda çek tanklarının geldiği patch idi gelişi ben kasım sonu aynı hata ile aldım o tankı onun acısını çıkarttırırlar umarım pre tank ile ki umarım T95E2 gibi hiç bir işe yaramayn tier 8 pre tank olmaz bedava vericekleri için

• Na da cent x olanlara direk vermişler deniyor bize görevle
  • Yok hayır bütün sunucularda görev ile veriliyor bizim görevin başlangıç tarihi en geç olan sadece ruslarda ayın birinde başladı mesela görev NA de görev ayın 15 inde başlıycak diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korlici -- 3 Şubat 2016; 11:14:06 >
  • korlici kullanıcısına yanıt
    NA için yanlışsın, cent ax'ı olan herkese verdiler. NA'da ayın 15'inde premium tükkana düşecekmiş tank, 15'ine kadar cent ax alan herkese bu çöp tank fv4202p beleş, üstelik ay etkinliği olarak centurion ax var..

http://ritastatusreport.blogspot.cz/2016/01/fv-4202-p-on-na-for-free.html
  • worldoftanks.com sitesinden bakarsan görürsün dostum görevler her sunucuda aynı ve direk verilmiyecek hiçbir sunucuda sadece NA de ağacın tepesine koydular CentAX i ve belli bir deneyim kasanlar içinde hediye matilda bp veriliyor NA de ki her zaman yapılan şey o wtf e 100 ağacın tepesine koydular dicker max verdiler IS 7 yi tepeye koydular churchill III verdiler şimdide görev için kasanlara jest için tepeye koydular ve hediye olarak matilda bp veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korlici -- 3 Şubat 2016; 19:00:25 >
  • Veya şöyle diyeyim worldoftanks.eu sitesine gir altta türkçe yazan yerdendiğer sunucuların sitelerinede geçip bakabilirsin oralardada görevler aynı günler farklı sadece

• Fv4202 T10 tankı ile önceden tek bir maç yapman, FV4202 premium olanının garajına eklenmesi için yeterli oluyor Amerikan serverında.
  • Fv4202 T10 tankı ile önceden tek bir maç yapman, FV4202 premium olanının garajına eklenmesi için yeterli oluyor Amerikan serverında.
  • Şu şekilde açıklayayım o zamanhttp://worldoftanks.com/en/news/pc-browser/22/missions-earn-fv4202p/ buradan bakabilirsiniz açıklamada belirtilen tek maçı atmış olman lazım ki tank garajında ve hizmet kaydında görünebilsin diye daha sonrasındada görevler

• tank na da eski fv ile oynamış herkese verildi görev felan yok.
    görev eskiden fv si olmayanlar için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.