Şimdi Ara

Full itemli 75 lvl warrior .999 ytl veren çarı alır. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Atlantis
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel çar Uppp ( hee bu arada öle düşünürsen sevabına vermeyi birine burda bekliyorm )
  • hala gunceldir.........
  • guncellll arkadaşlar
  • Charı satmana üzüldüm halbuki saglam warrıorlardandın czde vsleri hatırları :) umarım uygun ve hakettigin bir fiyata satarsın
  • up
  • Char güselmiş inş alanında satanında işine yarar hayırlı satışlar upp
    ßu arada resimi koymak için baya bi uğraşmışın sanırım şekil olmuş
  • satıldımı char yoksa değilse up
  • Hayirli satıslar
  • quote:

Orjinalden alıntı: jackal_boris

Charı satmana üzüldüm halbuki saglam warrıorlardandın czde vsleri hatırları :) umarım uygun ve hakettigin bir fiyata satarsın

tşkrler kardeşim.satmak istemezdim çok emek verdik, ama satmam gerek hayırlısı olsun :)
  • profosorrr **********tşkrler.

Mc_DeJaVu *********resim ugraştırdı ama olsun o kadar zaman verdik çara birazda resmine zaman harcıyalım dedik :)

peka*************** satılmadı daha uygun fiyat dusunmememe ragmen satılmadı daha çar millet korkuyo galiba teklif vermekten :)

efsaneelordd *********tşkrler.
  • guncelllllllllllll
  • gunceldir ---
  • komple full********************************

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolbluex -- 17 Mart 2008; 0:02:09 >
  • İtemleri tek tek satmayı düşüyor musun?
  • bi defada komple satmak istiyorum fakat satamassam ayrı ayrı satıcam.
  • bu kdr itemle mi 1100 ytl yoksa ben mi yanlış gördüm raptor 8 giga 7 ve shell set +7 ayrıca server BERAMUS bnce biraz ufaktan at istersen aynı itemlerin fazlası gırakonda başka bi charda var ve lvl 77 bu kdr istemiyo sen uçmuşsun
  • burda kimseye zorla bişey satılmıyo + çar arayan adam piyasayıda bilir.
    senin piyasayı bilmediğin belli yoksa bu çarın daha fazla edeceğini bilir efendi gibi uplayıp geçersin boş konuşmassın
    çarı almaya niyetin yoksa senin burda ne işin var

piyasayı ögren itemlerin fiyatını hesapla ne kadar tutacağını bil ve konuş tabii bilip bilmeden yazmak daha rahat dimi neyse gunceldir.
  • guncelllllllllllllllll
  • yukarı yukarı
  • Alacak adamlar mesaj yazsın yok bu fiyata mı yok bu charı mı dıye abuk subuk mesaj atmayın ne kadar anlayıssız ınsanlar var ya ... Kendi topicimden biliyorum saygılar

UPUPUP
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.