Şimdi Ara

fujitsu siemens amılo pro v2060 bios şifresi yardım lütfen:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bios pilini çıkartmam işe yaramadı 24 saat boşta bekletildi batarya fiş çıkartılıp anakart boşta resimdeki gibi başka tavsiyeleri olan bilgisayar bu şekilde darmaduman şekilde masaüstü pcmde format atıp çalıştırmayı denedim mavi ekran problemi yaşadım biosda şifre var benden önceki sahibi katmış ama çözmem lazım lütfen yardım edin

• yokmu yardım sever pcsiz kaldım yardım edin lütfen :(((
  • yokmu ustası bu işin !!!...
  • internette programları olabiliyor . mastrerbios şifre gibi . Olmazsa ebay da ucuza şifresini kırabiliyor yada uygun programla size master şifresini soyluyor.
  • Hangi BIOS üreticisinin ismi var? Phoenix, AMI, Award? Ya da başka biri? Belki buradan bir şeyler bulunabilir.
  • Harddiskin bulunduğu kapağın altında bios sıfırlamak için jumper mevcut. Jumperin konumunu değiştirerek biosu sıfırlayabilirsin.
  • teşekkürler arkadaşlar biosa yanlış şifre gire gire kafasını yedirmişim sanırım 123456 girdim açıldı ama bir program indirmiştim belkide o sıfırladı mechul :)) sonuç olarak aynı sorunu yaşayan arkadaşlar 123456 deneyip ondan sonra fantazi yapsınlar windows 7 çok kasıyor eski bir icat oldugu için xpyi atıyorum şuanda bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.