Şimdi Ara

FTP DOSYALARI HAKKINDA ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yeni host domain aldım... ftp den girişimi yaptım.. ıkı adet klasör vardı ''www'' ve ''db'' . db klasörü boştu, www klasöründe ise hosting'in koydugu index dosyası ve adını hatırlayamadıgım bır dosya vardı. ben daha once farklı hosting'ten aldıgım sayfalarımda da index'i siler, yerine tasarlanan olan index ve dosyaları atardım.. ben ''www'' klasörünün içindeki index.html ve adını hatırlayamadıgım dosyayı sildim.. sonra kendi dosyalarımı ''www'' klasörüne attım. ancak web sayfamı actıgımda;

401 - Unauthorized: Access is denied due to invalid credentials.
    You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.

uyarısı çıkıyor tahminime göre index.html dosyasının yanındaki dosyayıda silmemem gerekiyordu herhalde.. hosting firmasını aradım ınatla donus yapmadılar.. bunu ftp yi hiç işlem yapmamıs gıbı sıfır halıne getırebılırmıyım? yada sıldıgım dosyayı gerıye getırebılırmıyım? yada harıcı olarak dısarıdan yukleyebılırmıyım? sabahtan berı zor durumda beklemekteyım kısıldım kaldım acıl yardım beklıyorum.. yardımcı olan arkadaslara sımdıden tesekkurler...

• Bu hata izinlerle alakalı bir hata. Bir şeylerlere panel üzerinden izin vermen gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.