Şimdi Ara

FS 2004-FSX YARDIM BAŞLIĞI-TÜM SORULAR BURAYA (Başka konu açmayın) (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.397
Cevap
11
Favori
105.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PhysCopat

Oyunda iniş sırasın 50--40-30-.. retard retard diye uyarı sistemini nasıl açılıyor veya nereden indirebilirim yardımcı olun lütfen.

Bu özellik aslında RAAS dedikleri bir eklenti ile geliyor.
    Bazı ücretli addon (yani eklenti) uçakların içinde de gelebiliyor..

http://www.flaps2approach.com/journal/2012/6/14/runway-awareness-advisory-system-raas-fs-add-on.html

Malum sitelerden maliyetsiz de halledebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 26 Mart 2015; 16:44:45 >

• sas_sas kullanıcısına yanıt
    RAAS daha farklı bir şey sanırım. bu GPWS
    bkz: mod 6

http://wiki.flightgear.org/Ground_proximity_warning_system
  • sas_sas kullanıcısına yanıt
    Bu sitede verdiğiniz eklintiyi indirdim fakat exe. açtığımızda oyunun açık olduğunu görmesi lazımmış oyunu açtığım halde algılamıyor problem var sanırsam yada ben bi yerde yanlışlık yapıyorum.
    Başka sitelerden GPWS e baktım ama pek yok zaten airbus içinmiş.
  • PhysCopat kullanıcısına yanıt
    paralı uçak kullanman lazım pmdg Boeing 737-800 veya aerosoft Airbus 320-21 seçim senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: testing

paralı uçak kullanman lazım pmdg Boeing 737-800 veya aerosoft Airbus 320-21 seçim senin.

Anladım hocam.Sağolun.
  • Arkadaşlar mrb.

Uzun süredir Fsx kullanıyorum. Steam versiyonu çıkınca onu da edindim. ancak Steam versiyonunda mevcut uçaklarım (PMDG vs..) düzgün çalışmıyor. Service pack eksikliğinden olabileceğini düşünüp SP1 yüklemeyi denedim ancak oyunun orijinal versiyonunu edinin gibi bir uyarı verdi ve yüklemedi. Ne yapmalıyım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

(İlgili sorunu araştırdım ancak bulamadım. Eğer gözümden kaçtıysa affedin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicolamd

Arkadaşlar mrb.

Uzun süredir Fsx kullanıyorum. Steam versiyonu çıkınca onu da edindim. ancak Steam versiyonunda mevcut uçaklarım (PMDG vs..) düzgün çalışmıyor. Service pack eksikliğinden olabileceğini düşünüp SP1 yüklemeyi denedim ancak oyunun orijinal versiyonunu edinin gibi bir uyarı verdi ve yüklemedi. Ne yapmalıyım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

(İlgili sorunu araştırdım ancak bulamadım. Eğer gözümden kaçtıysa affedin :)

Birçok mod bu şekilde hata çıkarıyor ve neredeyse modların düzgün çalışması imkansız gibi. Bu yüzden bu modların FSX SE'ye uygun şekilde yeniden çıkmış hallerini beklemek zorundayız diye düşünüyorum. Modların tekrardan geleceğine eminim diyebilirim. Çünkü FSX, Steam Edition ile tekrardan 'uçuşa geçiyor'.

• uçak modları indirebileceğim bir site önerebilrmisiniz arkadaşlar
  • Selam arkadaşlar oyunu steam üzerinden aldım.Youtubeda bir kaç videoda anons olduğunu farkettim.Biraz araştırdım konuyu ancak steamde olan bir oyuna nasıl ekleyeceğimi bulamadım . Kullanan var mı ??
  • arkadaşlar bu oyunu nasıl oynayacagım bi türlü bulamadım tam rehber.youtubede var fakat cok karısık yada ileri düzeydeler. daha kokpitin içine kamerayı kaydıramıyorum bile :(
  • Fsx demo sürümü var bende ve demoda 1 adet iniş görevi var..
    1)nerden görev edinebilirim?
    2)şunu mutlaka yüke dediginiz eklenti vb. Şeyler nedir?
    3)pilotluk için hangi simülasyonu önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilotolmakistiyom

Fsx demo sürümü var bende ve demoda 1 adet iniş görevi var..
    1)nerden görev edinebilirim?
    2)şunu mutlaka yüke dediginiz eklenti vb. Şeyler nedir?
    3)pilotluk için hangi simülasyonu önerirsiniz?

Upup

• Oyun windows 8.1 de çalışıyor mu ?
  • win7 ultimate 64bit sistemde daha stabil çalışıyor. win8 de sorunlar çıkabiliyor.
  • Arkadaşlar fsx e iniş görevi nerden bulabilirim

• Pmdg 737 indir malum siteden,sonra youtubeda eğitim videoları var.(Örnek=https://www.youtube.com/watch?v=4RBnoKydEiU)

Bilgisayarın iyiyse ftx global var,yükle onu.Ltba(Atatürk Havalimanı) Taxi 2 Gate firmasının yapmış olduğu scenery var onuda indir malum siteden.Sonra video izleyerek nasıl uçulduğuna öğren.Bu kadar.Sonra fs2crew,fspassanger falan yükle.Tam öğrendikten sonra ivaoda online oyna.
  • Merhaba arkadaşlar fsx in youtube den izlediğim videolarda çok gerçekçi görüntüleri var.Uçağa bagaj yüklemeleri,yolcu binmesi,uçak içinden bebek ağlaması sesler vs bayağı gerçek gibiydi.Bu eklentilerin adını bilen var mı? Fsx satın alıp o eklentileri de kurup uçmak istiyorum.Sırayla yazarsanız o eklentileri sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hume1 -- 19 Nisan 2015; 14:14:50 >
  • merhaba arkadaşlar , bilgisayarımda hem torrent hemde steam edition fsx var , fakat iki oyunda da throotle kolu hep yarımda kalıyor arttırmaya çalışıyorum artmıyor azaltmaya çalışıyorum azalmıyor acil yardım
  • Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir Falcon BMS'de uçuyordum artık FSX'de de uçayım dedim ve orjinal olmayan FSX i kurdum ve çalıştırdım. Şimdi bunun üstüne hangi eklentileri hangi sırayla yapmam gerekiyor? Ayrıca bu eklentileri indirebileceğim herhangi bir yeri özel mesaj ile paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Full#Throttle

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir Falcon BMS'de uçuyordum artık FSX'de de uçayım dedim ve orjinal olmayan FSX i kurdum ve çalıştırdım. Şimdi bunun üstüne hangi eklentileri hangi sırayla yapmam gerekiyor? Ayrıca bu eklentileri indirebileceğim herhangi bir yeri özel mesaj ile paylaşırsanız sevinirim.

Önde 737 iyi diyolar ama paralı crackli bulursan banada haber ver

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.