Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.413
Cevap
55
Favori
390.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çevirmen Chuck 2.sezon 1.bölümü çevirip bitirdi..

Fringe için ise 1-2 güne hazır diyor..Sanırım en geç Yarın sabaha hazır olur.

Ben bu akşam olmasını bekliyorum ama görücez..Merakla bekliyorum.
  • İngilizce alt yazı çıktı. Cumadan gelince izleyeceğim.

İlk 5 dk sını izledim çok sağlam bi bölüme benziyor yine. Lost başlayana kadar bu dizi bizi idare eder.

Previously on Fringe!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 720p -- 3 Ekim 2008; 12:08:47 >
  • Fringe S01E04 HDTV 720p 1.2 GB indi çok şükür

şimdi alt yazıyı bekliyorum dizi süper

• john Scott Geri Döndü

Arkadaş hdd de yer kalmicak. Acilen hdd almam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 720p -- 3 Ekim 2008; 16:34:45 >
  • ben aldım 1tb 220milyona
    kapasiteyi 2.3 TB'a çıkardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

ben aldım 1tb 220milyona

Hey maşallah dvd ye yazmaktan daha mantıklı gibi hdd almak ama ya hdd ye bişey olursa tık tık ederse diye korkmuyor değilim

Türkçe altyazı halen çıkmadığı için izleyemedim son bölümü ama araya boşluk gireceği için aceleside yok aslında, zaten 2 hafta izleyemiyeceğiz diziyi...
  • dvd en iyiside birde şu blueray e geçsek hiç fena olmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

ben aldım 1tb 220milyona

Hey maşallah dvd ye yazmaktan daha mantıklı gibi hdd almak ama ya hdd ye bişey olursa tık tık ederse diye korkmuyor değilim

Türkçe altyazı halen çıkmadığı için izleyemedim son bölümü ama araya boşluk gireceği için aceleside yok aslında, zaten 2 hafta izleyemiyeceğiz diziyi...

valla hocam dvd cd bluray yanı medya disklerin hepsi sakat bana göre bundan 10 yıl sonra okumayabilir hatta 1 hafta sonra bile okumayabilir
    boş dvd markasına yazıcı markasına göre farklılıklar gösterebilir o yüzden ben oldum olası boş medyalara güvenmedim.

1995den beri Pc kullanıyorum şu ana kadar sahip olduğum hiç bir harddiskte fiziksel bir sorun bad sector falan yaşamadım.
    şimdi bir hdd docku aldım tak çıkar lego gibi en pratiği. illa lazımsada 2-3 tane yeniden yazılabilir dvd var el altında

• Fringe.S01E04.PROPER.HDTV.XviD-NoTv un altyazısı günlerdir çıkmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: votepetrelli

Fringe.S01E04.PROPER.HDTV.XviD-NoTv un altyazısı günlerdir çıkmadı

az önce çıkmış
  • 5. bölüm 15 ekimde yayınlanacak. Ara vermişler.
  • 4.bölümü yeni izleyebildim olaylar gittikçe ilginçleşmeye ve derinleşmeye başladı bölümler ilerledikçe dizi güzelleşiyor
  • YENİ BÖLÜMÜN 14 EKİMDE YAYINLANACAK OLMASININ SEBEBİ KURGU VE MONTAJ AŞAMASININ DEVAM ETMİŞ OLMASIYMIŞ
  • hayret neden from creator of lost yazmıyor afişte İsmine yeteri kadar güveniyor demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crabeinmorn -- 7 Ekim 2008; 8:43:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARATAHTA

YENİ BÖLÜMÜN 14 EKİMDE YAYINLANACAK OLMASININ SEBEBİ KURGU VE MONTAJ AŞAMASININ DEVAM ETMİŞ OLMASIYMIŞ

anlaşılan sıkı bir bölüm olcak...
  • arkadaşlar 1.bölümü nereden indirebilirim aradım ama bulduklarım hep silinmiş Bende bakayım bu diziye merak ettim
  • torr-ent ten indirebilirsin veya rapid linkleri bulabilirsin.
  • rapid linkleri buluyorum fakat hep silinmiş oluyorlar... torrenttende pek anlamam teşekkürler yardımın için
  • burayı biraz okudum gidip 4 bölümü birden izledim,AWESOME
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.