Şimdi Ara

FRENİ TUTMAYAN SIFIR ARABA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Almanlar gelmiyor aklımıza hocam, direkt VW geliyor..Her araç arıza çıkartabilir normaldir. Ancak bu imajın yaratılmasının sorumlusu, arızalı araçlarına sahip çıkmayıp ,tüketiciyi yolmaya çalışan malum firmadır. ..yakında bu arkadaşa da hiçbir yerde hakkını arayamayacağına dair bir kağıt imzalatıp, arızanın yarı parasını karşılarlar.
  • Vwye direk çamur atamamanın alternatif yolları komşumun dsgsi patladı amcamında freni tutmayınca ortaya bu golf çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ww grubu arabalarına nazik kibar davranırsan seni mutlu eder. Öküz gibi davranırsan oda sana küser.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • This is VAG

• Konum vardi 2 gun once hyundai i30 ile (2013 manuel) 80 km hiz ile giderken sert cukura girdim o an sert fren yaptim ve bi baktim frenler tutmuyor hizim 70 75 lerde ve isiklarda arabalar var 5 6 kez cektim pompaladim tik yok el frenine asildim zeminde islakti sag sol sag sol savurdum arac tamamen benden cikti Allah korudu onde ki arac yol verdi de vurmadim servise gitti arac ve hic birsey yok denildi yazilim guncellediler bakalim ilkkez kazaya bu kadar yakindim insan flan olsa kesin altima alirdim Allah kimseye yasatmasin.
    Edit:Frenler sertlesti hic basamadim pompaladim derken basilmadi 5 6 kez denesemde.Bildigin altta tas vardi sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black-Viper -- 28 Ağustos 2015; 21:05:48 >
  • Geçmiş olsun size de. Allah korumuş.
  • drive_earth D kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam sizlerede geçmiş olsun kazasız sürüşler herkese.
  • araba vw ise en azından hatasını kabul eder diye düşünüyorum..

ama sanmıyorum.. bir arkadaş pejo demiş; olabilir de.. 3-5 aleti montajlamak araba yapmak olmuyor işte.. şu modülü bosch üretiyor bunu japon, diğerini fransız, topla hoop olsun araba :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.