Şimdi Ara

FREELANDER 2 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
7.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.landrover.com.tr/gb/en/Vehicles/Freelander2/Freelander_overview.asp
    bugün itibariyla türkçe site yayına girmiş.ingilteredeki siteyi birebir kopyalamışlar
  • henüz 90 milyarlık en düşük modelinde donanım içeriği yayınlamamışlar. aradım bayide daha belli değil dedi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: raifkokten

http://www.landrover.com.tr/gb/en/Vehicles/Freelander2/Freelander_overview.asp
    bugün itibariyla türkçe site yayına girmiş.ingilteredeki siteyi birebir kopyalamışlar

Site çok basit olmuş

Baz donanım ile full donanım arasında 30mılyar fark var. Acaba bu farkları yaratan unsurlar neler ?

GS donanımında ne yer alıyor?
    HSE donanımında neler?

Captiva gibi kıytırık araç alacagıma 90 liraya bunu alırım daha iyi...

• baz donanımda deri koltuk, resimdeki gibi dokunmatik dvd ekran olmadığı kesin ^^

detayları bekliyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Arthur -- 24 Mart 2007; 23:43:43 >
  • http://www.landrover.co.uk/gb/en/Vehicles/Freelander2/Specifications/Freelander_features_and_options.htm
    ingilizceniz varsa buradan bakın.bence kesinlikle değmez.ama arabaları %84 ötv+%18 kdv ye rağmen ucuz satıyorlar.ingiltere de gs modeli hem de düz vitesli olanı 23435 sterlin.captiva demişsiniz 7 koltuklu captiva 23695 sterline satılıyor.buraya DİKKAT!!!!!chevrolet in attığı kazığa bakın,tr de 2.0 motorlu %60 ötv+%18 kdv olmasına rağmen aynı fiata satıyorlarnormalde aynı baz fiatta giren iki arabadan 2000cc üzeri olan 2000cc den %15 daha pahalı olması lazım ama maalesef aynı fiata satıyor chevrolet iyi bişeymiş gibi.chevrolet e

• captiva zaten daewoo.. Korede üretiliyor.

İngilteredeki fiyatlara gel : En full Freelander 2

26.000 Euro + 4.500 euro vergi = 30.900 euro

Türkiyede : en full 66.000 Euro kdv+ötv dahil.

2 katından fazla para ödüyoruz yazık günah ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Arthur -- 24 Mart 2007; 23:56:56 >
  • ingilterede en full 30935 sterlin(euro değil)+ düz vites
  • otm vitesli gs 26000 sterline satılır.oda; 26000/0,6775=38376 euro eder.ben yurtdışında 38000 euro eden aracın 48000 e tr de satıldığını ,üstelik %84 ötv ye rağmen ilk defa bu araçta görüyorum.bunu da eski freelander dan çok pahalı olmasın diye yapıyorlar.zaten çok parası olan range yada discovery alıyor.öyle bir fiat yapmışlar ki eskisinden çok pahalı olmayacak,bmw x3 den ucuz olacak
  • 2.2 motorlarda %84 , 2.0 motor da %60 vergi olduğundan 2.0 motor üzeri araçlarda fiyat artışı çok oluyor snrm.

evet sterlin dikkat etmemişim ^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2189

2.2 motorlarda %84 , 2.0 motor da %60 vergi olduğundan 2.0 motor üzeri araçlarda fiyat artışı çok oluyor snrm.

evet sterlin dikkat etmemişim ^^

BENDE ONU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM ZATEN.ingilterede aynı fiata satılan captiva burada %60 ötv görüyor(2000cc olduğundan),bu araç 2000 cc üstü %84 ötv görüyor,yine captiva ile ülkemizde aynı fiata satılıyor.bu da chevrolet in tr de attığı kazığın delili.chevrolet e

• arkadaşlar,şu an için yukarıda yazdığım çoğu msj ı silebilirim.perşembe günü ankara borusan otoda aracı gördüm.Donanım özellikleri belli olmuş.en düşük donanım metalik renk ile 50000 euro ya geliyor.gs diye sattıkları paket aslında yurtdışındaki S PAKETİ EVET YANLIŞ OKUMADINIZ S PAKETİ.Araçta ne terrain response var,ne otm klima,ne cruise.kısaca en boş paket.niye gs diye satıyorlarmış iyi okuyun.düşünce harikası,insan üstülükfikre bak fikre... neymiş efendim şu an satılan freelander da s paketi varmış(sanki şu an hse den başka paketle satıyorlar),onunla karışmasın diye.bak bak bak,sağolsunlar artık karıştırmayız.o aracı 50000 e 5-10 meraklıya satarlar o kadar.hse yi falan konuşmuyorum,o paraya neredeyse discovery alınıyor.x3 2.0 otm 177hp gelince ...... larına satarlar.

• quote:

arkadaşlar,şu an için yukarıda yazdığım çoğu msj ı silebilirim.perşembe günü ankara borusan otoda aracı gördüm.Donanım özellikleri belli olmuş.en düşük donanım metalik renk ile 50000 euro ya geliyor.gs diye sattıkları paket aslında yurtdışındaki S PAKETİ EVET YANLIŞ OKUMADINIZ S PAKETİ.Araçta ne terrain response var,ne otm klima,ne cruise.kısaca en boş paket.niye gs diye satıyorlarmış iyi okuyun.düşünce harikası,insan üstülükfikre bak fikre... neymiş efendim şu an satılan freelander da s paketi varmış(sanki şu an hse den başka paketle satıyorlar),onunla karışmasın diye.bak bak bak,sağolsunlar artık karıştırmayız.o aracı 50000 e 5-10 meraklıya satarlar o kadar.hse yi falan konuşmuyorum,o paraya neredeyse discovery alınıyor.x3 2.0 otm 177hp gelince ...... larına satarlar.

Nasıl yani? Otomatik mi arac? Manuel klima var. Kumaş koltuklar Yok artık daha neler yaw :)

Arka camlarda manuel olsun bari

• evet sadece otm vites artısı var
  • quote:

evet sadece otm vites artısı var

Tam olarak bana S donanımın linkini verebilirmisin ? Arada 15 milyarlık fark var üst donanımın acaba degermi?

Bakayım bi...
  • http://www.landrover.co.uk/gb/en/Vehicles/Freelander2/Specifications/Freelander_features_and_options.htm
    buradan bulabilirsin.borusandan teklif de aldım,yalnız yanımda değil,gs ve xs paketleri için akşam onları da yazabilirim
  • quote:

http://www.landrover.co.uk/gb/en/Vehicles/Freelander2/Specifications/Freelander_features_and_options.htm
    buradan bulabilirsin.borusandan teklif de aldım,yalnız yanımda değil,gs ve xs paketleri için akşam onları da yazabilirim

Allahaskına bu nedır yaw herşey opsiyonel Park sensoru yok cruıse control yok hadı klıma manuel olsn sorun deıl dıyelım. Metalik boya yok Deri koltuk olması sorun deil baba sevmiyor zaten

Hiçbirşey yok bundada abartmışlar canım

Yardımların için çok teşekkürler.

Vallaha bana fiyatları soyleyebılırsen aldıgın çok sevinirim. Yatıp uyuyorum

• zaten indirim falan yok.50000 euro gs dedikleri ;diğeride 60000 euro
  • e yuh ya. Terrain response bile yokmuş. Hiç getirmesinler daha iyi. Bir üst paket 100 milyarı geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Arthur -- 31 Mart 2007; 16:27:26 >
  • kendileri binsinler...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.