Şimdi Ara

FPS Dalgalanması Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce bir konuda belirttiğim sorunum vardı konu burda ;http://forum.donanimhaber.com/m_101547323/f_//tm.htm#101590927 , bu sorunu zor da olsa çözdüm chkdsk yaparak ancak sürekli bi sorunum var denetliyorum ama bulamadım nedenini fps mesela go dan alıyorum go yu açtığımda ilk 2 3 dakika 120 130 fps alıyorum sonra birden 40 a düşüyo fps her oyunda aynı lolde oyun başı 210 fps oyun sonu 20 30 fps oluyo acaba ekran kartı ayarlarımla alakalı olabilir mi ati hd 6510 kullanıyorum ama casper kasa yani keklemiş olabilirler ekran kartı konusunda performansım böyle fps deki sorunu düzeltmek için ne yapabilirim acaba

• up beyler cevap bekliyorum hala bi çözüm bilen varsa ulaşsın zor bi durum bilirsiniz fps
  • bilgisayar bileşenlerini yazarsaniz daha net yardimci olabiliriz
  • intel core i7 870 4gb ddr3 ram pegaton anakart ati hd 6510 a4tech antirsı klavye var eski biraz mause normal microsoft kablosuz mause casper kasa işte win 8.1 64 bit yüklü şuanda
  • upup :'(
  • birinde oyun açıkken diğerinde kapalıyken ölçtüm bu sorun daha öncede vardı uzun zaman önce ama servise verdiğimde macunu değiştirmişlerdi sanırsam yine ondan kaynaklanan bi sorun ama aynı zamanda şunu da ekliyim sistem kesintileri sorunu ara sıra devam ediyo chkdsk yaparak çözüyodum ama şuan hala var çözemedim bundan kaynaklanıyomudur acaba yoksa macunu değiştirsem çözülür mü
    edit: ayrıca sanırsam turbo boost da da ayrıca bi sıkıntı var 1,5 1,7 mhz civarında sıkışmış durumda
     FPS Dalgalanması Sorunu FPS Dalgalanması Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcamper -- 13 Mayıs 2015; 23:43:06 >

• Dostum senin havalandırma da sorun var bence havalandırma kanalını bir temizle veya yetkili sine götür
    Sistemin içini temizlesin kendisi.
  • dün yaptıgım chkdsk dan sonra düzelmedi ama bugun düzeldi sistem kesintileri sorunu ısı garip bi şekilde tekrardan düştü çok garip bişey aslında hiç bir oynama yapmadım bilgisayarda kendi kendine düzeliyo tekrar gidiyo sorun ne olabilir acaba
    edit: evet tekrardan 99 a vurdu biraz oyun oynadıktan sonra bende sevinmiştim 120 fps geliyodu :'(
     FPS Dalgalanması Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcamper -- 14 Mayıs 2015; 15:55:09 >

• nerde o günler :( değiştirebilsem yeni kasa toplardım da bilmiyorum bikaç güne kadıköyden iyi bi termal macun alıp onu da deniyim olmadı idare edicez teşekkür ederim
  • umarım PEGATRON IPMIP-H55-GEN da öyle bişey vardır.. teşekkür ederim tekrardan başka sonucu yazarım sürünce başka bi çözüm bulursamda yazarım ayrıca iyi forumlar
  • pcamper kullanıcısına yanıt
    Sıcaklık değerlerin çok yüksek. İşlemcinin fanı tam oturuyormu bir kontrol et.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.