Şimdi Ara

FPS ayarlamak için program tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 1000 fps'yle çekilmiş (SprintCam V3HD) ve 25 fps'ye düşürülmüş 40 sn'lik "Slow Motion" bir video var. Ben bunu örneğin 100 fps 10 sn'lik bir video haline getirmek istiyorum. Hiç bir frame'in atlanması istemiyorum. Böyle bir program önerebilir misiniz? Bir de "Yamb" benzeri program ismi verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _hijack_ -- 8 Mayıs 2012; 18:52:56 >

• Sony Vegas ile yapılıyormuş sanırım ama nasıl yapıldığını bulamadım. Nasıl Yapıldığını veya daha iyi bir program varsa onu yazarsanız sevinirim.
  • sony vegasla videoyu hızlandırmayı başardım ancak gerekli bitrate ve framerate'i ayarladığımda videoyu çeviremedim. Alternatif bir program ya da hatanın gidermek için gerekli olanı söyler misiniz?
  • hakkaten 1000 fps mi elindeki video :)
  • http://vimeo.com/4167288 burdan izleyebilir 1080p versiyonunu indirebilirsin.:)) Ben bunu 4 kat hızlandırmak istiyorum. hiçbir karenin atlanmasını istemediğim içinde 100 fps'lik bir video oluyor ama bunu render yapacak bir program bulamadım.
  • videoyu hızlandırmayı başardım. on numara oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _hijack_

videoyu hızlandırmayı başardım. on numara oluyor.

Hangi program ile yaptınız
  • Sony vegası kullandım. ama mp4 olarak render yapamadı. 100 fps olmasını istediğim için en fazla 60 fps'ye kadar render yapabiliyordu. Bende önce YUV ile sıkıştırarak bir avi dosyası yaptım. Ardından total video converterle 100 fps lik H264 kodekli bi mp4 dosyası yaptım. Ancak dikkat edin. YUV ile sıkıştırma yaptığınızda çok büyük bir dosya oluşuyor. 43 saniyelik video 16.6 GB tuttu. Dosyayı oluşturması 10 dk sürmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _hijack_ -- 16 Mayıs 2012; 18:30:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.