Şimdi Ara

Foxconn'dan işçi maaşlarına zam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

Foxconn Tayvan'ın önde gelen firmalarından biri başarısını elbette mühendislerine parlak zekalı çalışanlarına ve emeği geçen herkeze borçlu çok iyi bir hareket olmuş yaptığı.:)

Hayatımda görduğüm en büyük Troll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu zam direk bize girer dikaktinizi çektiyse artık tekneloji okadar ucuz değil çin baya kendini aştı artık ucuz mal pek yok
  • zamlar yolda
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkkarabacak

İyi ki Steve Jobs ölmüş demek istemiyorum ama kendimi dememek için de çok zor tutuyorum

Eksileyin beyler
    Foxconn'dan işçi maaşlarına zam
  • Anlamadığım birşey var bu insanlar ne kadar maaş alıyorlar oranın ekonomisine göre ne kadar mebla ediyor bizim türkiyedeki asgari ücretten rezil bir durumdalar mı?

birde ağır çalışma koşulları derken ne yapıyorlar tutupta sıcağın altında saatlerce çuval taşıyıp harç mı karıyorlar bu işin zorluğu nerede ben onu anlamadım ağır diyorlar habire ağır birşey var ama ben hala çözemedim radyasyon oranlarında vs mi ağır çalışma şartları mı var diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 21 Şubat 2012; 1:49:19 >
  • İnsanlar vardiya usülü 12 saat çalışıyorlarsa, dinlenme ve beslenme olanakları asgariyse, aldıkları ücret geçinmelerine yetmiyorsa bu sömürüdür. Ne kadar çok kapitalist varmış forumda
  • Vay arkadaş kendimizi kurtardık Allah ın uzakdoğulusunu düşünüyoruz. Vah vah nasıl geçiniyor insancıklar? O acıdığınız insanlar yüzünden kaç fabrika iflas etti bunları düşünün.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.