Şimdi Ara

Fox Kids & Jetix serileri Disney+'a gelsin imza kampanyası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
6
Favori
43.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ambarad

Arkadaşlar, Power Rangers vari bir dizi vardı eskiden. Neydi adı hatırlayan var mı? uzunca süredir kafamı kurcalıyor. Bir kaç arkadaştı bunlar genç arkadaş. Ellerinde bir alet vardı, o aleti çalıştırınca dönüşüyorlardı. Hatta bi oyuncak dükkanı gibi mekanları vardı orada takılırlardı. Fox Kids'te falan oynamıştı sanırım.

A.t.o.m?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TqMaqe

quote:

Arkadaşlar, Power Rangers vari bir dizi vardı eskiden. Neydi adı hatırlayan var mı? uzunca süredir kafamı kurcalıyor. Bir kaç arkadaştı bunlar genç arkadaş. Ellerinde bir alet vardı, o aleti çalıştırınca dönüşüyorlardı. Hatta bi oyuncak dükkanı gibi mekanları vardı orada takılırlardı. Fox Kids'te falan oynamıştı sanırım.

A.t.o.m?

Yok çizgi film değildi. Bildiğimiz diziydi.
  • jetix digiturk ten ayrıldıktan sonra digiturk eski digiturk değil
  • quote:

quote:

quote:

A.t.o.m?

Beetleborgs olabilir mi ?

Fox Kids & Jetix serileri Disney+'a gelsin imza kampanyası

• quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

quote:

quote:

quote:

A.t.o.m?

Harbiden buydu. Sağolasın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

quote:

quote:

quote:

A.t.o.m?

Harbiden buydu. Sağolasın.

Ne demek bunlarla büyüdük

• Arkadaşlar Fox Kids zamanlarında yayınlanan bir dizi vardı, çizgi dizi değildi normal insanların oynadığı bir diziydi. Marshall ve yanında bir arkadaşı daha iki genç garip olaylar yaşıyorlardı. Örnek vermek gerekirse bir bölümde şişman bir arkadaşları ağzına taktırdığı tel sayesine köpeklerle iletişim kurabiliyordu, başka bir bölümünde şehre hortum geliyordu ve bunlar hortumla hoparlörler vasıtası ile iletişim kuruyorlardı sanırım, bir bölümde de paralel evren veya başka bir zaman kuşağı tarzı bir yere gitmişti Marshall, çıkmanın yolunu arıyordu. Bir kalemle çizdiği herşeyin gerçek olduğu bir bölüm de vardı. Bir detay daha geldi aklıma Marshall'ın ismini hep yanlış yazıyordu görevliler vs. o da hep düzeltiyordu doğru yazmaları için. Bir ara da Bermuda Şeytan Üçgeni'nden falan bahsedilmişti dizide.

Bir süre önce aklıma takılmıştı bulamamıştım şimdi yeniden geldi aklıma. Diziyi ve adını hatırlayabilen var mı?

Düzenleme: Ben buldum, benim gibi başka merak eden varsa diye de yazayım dizinin adı Eerie Indiana imiş. Bir ara tekrar izleyebilirim, küçükken severdim bu diziyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 19 Şubat 2013; 2:26:37 >

• Oban star racers en son izleyip bitirdigim seriydi galiba sonuda cok hosuma gitmisti. Boby'nin hayal dunyasi o orantisiz ayaklar halen aklimda

• Toplu mail atsak bir kanala ya da kanal acsalar ya tekrardan bu dizileri yayinlayabilecek, izlenir bence. Su an Disney XD nin durumu nasil bilmiyorum,Digiturk yok ama sanirim Pokemonu baya baya yayinliyor onlar bi o izlenir zaten. ABD deki Disney XD de Naruto Shippuden bile yayinliyorlar aslinda,biz de dandik disney dizileri...
  • Hepsini izliyordum ve hepsini cok özledimm

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Arkadaşlar Fox Kids zamanlarında yayınlanan bir dizi vardı, çizgi dizi değildi normal insanların oynadığı bir diziydi. Marshall ve yanında bir arkadaşı daha iki genç garip olaylar yaşıyorlardı. Örnek vermek gerekirse bir bölümde şişman bir arkadaşları ağzına taktırdığı tel sayesine köpeklerle iletişim kurabiliyordu, başka bir bölümünde şehre hortum geliyordu ve bunlar hortumla hoparlörler vasıtası ile iletişim kuruyorlardı sanırım, bir bölümde de paralel evren veya başka bir zaman kuşağı tarzı bir yere gitmişti Marshall, çıkmanın yolunu arıyordu. Bir kalemle çizdiği herşeyin gerçek olduğu bir bölüm de vardı. Bir detay daha geldi aklıma Marshall'ın ismini hep yanlış yazıyordu görevliler vs. o da hep düzeltiyordu doğru yazmaları için. Bir ara da Bermuda Şeytan Üçgeni'nden falan bahsedilmişti dizide.

Bir süre önce aklıma takılmıştı bulamamıştım şimdi yeniden geldi aklıma. Diziyi ve adını hatırlayabilen var mı?

Düzenleme: Ben buldum, benim gibi başka merak eden varsa diye de yazayım dizinin adı Eerie Indiana imiş. Bir ara tekrar izleyebilirim, küçükken severdim bu diziyi

Suan bütün anılarım canlandı. Dediginiz diziden ben korkardım. Farklı bir diziydi. Çok garip şeyler olurdu ve ben korka korka izlerdim. Bir bölümde yanlış hatırlamıyorsam çocuk kumandayı ısırıyordu ve televizyonun içine giriyordu. Çok etkilenmistim bölümden. Kumanda ısırmaya falan çalışırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuRKKuRT

Toplu mail atsak bir kanala ya da kanal acsalar ya tekrardan bu dizileri yayinlayabilecek, izlenir bence. Su an Disney XD nin durumu nasil bilmiyorum,Digiturk yok ama sanirim Pokemonu baya baya yayinliyor onlar bi o izlenir zaten. ABD deki Disney XD de Naruto Shippuden bile yayinliyorlar aslinda,biz de dandik disney dizileri...

kesinlikle izlenir,kanalı açmazlar ama toon disney'i açıp disney klasikleri ve jetix yapımlarını verebilirler. ya da fox kids ve jetix yapımlarını başka çocuk kanallarına pazarlarlar. eskiden heathcliff,kötü köpek,tutenstein,diabolik,roboroach,afacan louie,bobby'nin dünyası gibi çizgifilmleri çeşitli kanallarda görürdük. jetix kapandı sanki diğer çocuk kanalları da kapandı 1 tanesi bile yer vermiyor bu çizgifilmlere.

fox kids/jetix gibi efsanevi bir kanalın yerine disney xd gibi bir kanalın gelmesi de üzücü. ülkemizde tahminen 15-20 çocuk kanalı var. 6-7 tanesi okul öncesi. geriye kalan 15 çocuk kanalının bir tanesiyle bile rekabet edemeyecek durumda. üstelik yayınladıklarının çok daha fazlasını şifresiz olarak disney channel veriyor,disney xd'nin yayın amacını anlamıyorum. izlenecek tek şey var oda jetix'ten kalma pokemon'du onu kaldırdılar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 13 Ağustos 2013; 0:36:07 >

• Ekle
  • ekle hocam azmı izledim şimdi life with louie nin introsunu izledim gözlerim doldu
  • benide yaz yahu.. kardeşimle birlikte hepsini izlerdim.. digiturkte.
  • Efsanedir Ekle
  • Arkadaşlar, Spider-man, x men, iron man, fantastic four'un bu kanaldaki serilerini arıyorum yardımcı olabilecek var mı?

Edit:Spider-Man bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfer Rosa -- 17 Mayıs 2014; 21:43:35 >
  • Roboroach ve Tutenstein favorimdi
  • Monster Rancher in bütün bölümlerini Türkçe altyazı olarak yada Kanald zamanındaki Dublaj olarak nasıl bulabilirim?
  • nascar racers - roboroach- wunchspunchs - spiderman- diabolik

bunlar unutulur mu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.