Şimdi Ara

Fotoğraflardan Video Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar movie makera bir göz attım ama biraz ayrıntılı birşey istiyorum, baktığım kadarıylada bunu gerçekleştiremiyor bu program ama diyorsanız ki movie makerda yapar veya şu program iyidir. Fotoğraflardan video yapmak şu tarz ayrıntılar istiyorum böyle birşey izledim ama hangi programla yapıldığını bilmiyorum. Örneğin bir fotoğrafta üç kişi var. Birisinin yüzü gelecek ilk önce ekrana sonra yavaşça uzaklaşıp ki bu süreyide ben ayarlarsam çok güzel olur, tüm fotoya geçecek. Siyah beyaz vs movie yapıyor sanırım. Birde film şeridinin içinde gösterebilecek, negatifler olur ya onun gibi. Kısaca ücretsiz bir video yapma programı varsa bidiğiniz sevinirim, bilgisayar ve android desteklide olabilir. Ama bilgisayar için varsa çok güzel olur. movie theater var ama ondansa movie maker daha iyi zaten.

• Sanırım bilen yok şimdilik. Peki elimde istediğim tarzda hazırlanmış mpg dosyası var bu videonun hangi programla yapıldığını bulabilme gibi bir şansım var mı? Özellikler vs gibi bölümlerde bilgi yok
  • Captivate i bir araştır belki işini görebilir.
  • proshow gold bir bak istersen
  • Proshow gold gerçekten iyi bir program

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğerine ulaşamadım, deneyeceğim. Proshow hakkında çok olumlu şeyler okumuştum hakediyor. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar proshow goldda denemelik bir dosya hazırladık kayıtta psh uzantılı kaydetti doğrudan otomatik olarak açılacak bir formatta kaydedemez miyiz, mpeg uygundur. Eğer proshowda mpeg uzantısıyla kaydetmeyi biliyorsanız, yardımcı olursanız sevinirim. Eğer böyle bir imkan yoksa hangi çevirici programı deneyeyim. Psh uzantı bu programa ait sanırım çevirici programlar işe yarar mı bilemedim? Gerçi böyle bir programda ille farklı formatta kaydetme vardır diye düşünüyorum ama
  • Programın kendi içinde varmış, buldum arkadaşlar sorun yok. Gören olur boşuna uğraştırmayalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.