Şimdi Ara

## Fotoğrafın Komik Tarafı ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
6.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tühh olmadı.Sizde olmayanını bulurum ben
  • Birazda video gelsin ;

• Bir kaç hafta sonra konferans çekimine gideceğim, ilk defa ciddi bir çekim deneyimi olacak benim için. Zaten heyecanlıyım, bir de böyle şanssızlık videolarını görmek inanın süper oldu benim için

Suya düşen düğün fotoğrafçısının yerinde olmak istemezdim
  • Benim öyle fotomu yakalayamazsınız işte. Kapak ya çantadadır ya çanta. Makine eldeyse tetikte gezerim ben

• Herkesin gizli resimleri vardır
  • Fotoğraf Çekerken Ne Hallere Girdiğinizi Biliyormusunuz Arkadaşlar ;

http://fstoppers.com/humor-what-you-may-look-like-when-taking-pictures
  • 1. foto hareketli ekranın önemini gösteriyor.

Bizde yaşansa heralde o 'manzaralar' ya argo eğlenceye konu olur yada birileri ayıp felan diye polis çağırıp şikayet eder.En hafifi adama deli derler.
  • Çok komik sayılmaz ama tuhaf denebilecek 2 fotom var benimde bir çekim esnasından :D
    Çekim sırasında ben oraya çıkınca model gülmeye başlamıştı, sonra cep telefonuyla beni çekmişti model de :D

## Fotoğrafın Komik Tarafı ##

2.fotoda gökkuşağı oluşturup üstünde durmuşum resmen :D

Bu arada araç terkedilmiş bir araç :D Kapıları, bagajı falan komple açılıyor, Yoksa tanımadığım etmediğin insanların arabasının üstüne çıkmıyorum normalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AFA9E7E65 -- 29 Mart 2012; 18:32:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: doroşenko

1. foto hareketli ekranın önemini gösteriyor.

Bizde yaşansa heralde o 'manzaralar' ya argo eğlenceye konu olur yada birileri ayıp felan diye polis çağırıp şikayet eder.En hafifi adama deli derler.

@Sharks döner ekran dedim dinletemedim noldu şimdiGördüğün gibi döner ekran olsa o pozisyona gerek yoktu
  • Bazen çok önemli döner ekran gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Bazen çok önemli döner ekran gerçekten

Valla benim içi sorun değil. Galata Kulesini çekmek için koca alanda çantayı falan çıkatıp yattım yere. Her şey kolaylaştıktan sonra bu hobinin ne önemi kalır ki?
  • Yatılabilen yerde bizde yatıyoruz da bazı yerlerde dalların arasında yatmak olmuyorBazen de böööyle uzanmak gerekiyor.Orada görebilmek zor oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguruyaniker

quote:

Valla benim içi sorun değil. Galata Kulesini çekmek için koca alanda çantayı falan çıkatıp yattım yere. Her şey kolaylaştıktan sonra bu hobinin ne önemi kalır ki?

Bu yazdığınızı birde o çamaşırları yıkayana sormak lazım.Bakalım hobiye destek olacakmı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uguruyaniker

quote:

Bu yazdığınızı birde o çamaşırları yıkayana sormak lazım.Bakalım hobiye destek olacakmı

Oluyor valla. Bugüne kadar bir kere bir şey demedi manyaklıklarıma

• quote:

Orijinalden alıntı: sokak_papagani

Çok komik sayılmaz ama tuhaf denebilecek 2 fotom var benimde bir çekim esnasından :D
    Çekim sırasında ben oraya çıkınca model gülmeye başlamıştı, sonra cep telefonuyla beni çekmişti model de :D

2.fotoda gökkuşağı oluşturup üstünde durmuşum resmen :D

Bu arada araç terkedilmiş bir araç :D Kapıları, bagajı falan komple açılıyor, Yoksa tanımadığım etmediğin insanların arabasının üstüne çıkmıyorum normalde

kareler iyiyimiş :D Zor zanaat fotoğrafçılık .
    Shark hocam başlık da cok iyi olmuş eline saglık.

• Eyvallah
  • başlık çok güzell ellerinize sağlık, en kısa zamanda bende burada foto paylaşacağım
  • Teşekkürler.Bekliyorum paylaşımlarınızı

•  ## Fotoğrafın Komik Tarafı ##
  • Fitili ateşlemişsin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.