Şimdi Ara

fotoğraf makinasından anlıyomusunuzzz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun zamandır takip ediyorum fotoğraf makinası alıcam ama kafam da bikaç model var.ardığım özellikleri söylim ona göre yorumlayın
    en az 2.5 inç.
    titreşim engelleyici.
    lityum pil.
    sesli video
    türkçe
    bunlar ilk sırada benim için önemli olan özellikler
    limitim ise 350 maksimum 400 ytldir
    canona baktım çok kaliteli fakat lcd yi çok küçük yapmışlar
    sanyoların bi kaç modeli var ama onlara güvenemiyorum.
    sonylerde 500 den başlıyor
    casıo canon sony ilk düşündüğüm makinalar.
    çok fazla model olunca insan kararda veremiyor.

• Bence...

Sony'yi boşver.
    Boyut önemli değil dersen: CANON
    Küçük olsun, şık dursun dersen: CASIO
  • lcd si önemli bilgisayara atmadan da hem fotoğraflara bakıyım hemde başkalarına rahatça göstermek için istiyorum
    canonda hiç hoş modeller yok ama lensinin kaliteli olduğunu biliyorum
    sonydede leica denen bi lens kullanılmış oda oldukça iyiymiş ama fiyatıda iyi
    zoom yaptığımda güzel bi çekim versin bide titreşim olunca odaklanma yapsın istiyorum.çokmu şey istiyorum bilmiyorum
  • sony nin şimdiki modellerinde carl zeiss lens kullanılıyor. dediğin özelliklere sony w55 uyuyor ancak fiyatı bütçene göre fazla. istersen w35 e bakabilirsin fiyat olarak biraz daha cazip. ama 2.0 ekranı var. istedigin fiyatlarda titreşim önleyici bildiğim kadarıyla sadece casio larda var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOYOTAM

lcd si önemli bilgisayara atmadan da hem fotoğraflara bakıyım hemde başkalarına rahatça göstermek için istiyorum
    canonda hiç hoş modeller yok ama lensinin kaliteli olduğunu biliyorum
    sonydede leica denen bi lens kullanılmış oda oldukça iyiymiş ama fiyatıda iyi
    zoom yaptığımda güzel bi çekim versin bide titreşim olunca odaklanma yapsın istiyorum.çokmu şey istiyorum bilmiyorum

biraz çok fazla istiorsun..
    sana casio Z65 öneririm.. el titremesine karşı fiyatı da yaklaşık 350 lira TIKLA>>Z65
    leica lensli güzzel bi alet şiddetle öneririmPANASONIC DMC-FX3>>TIKLA
    ilk lüxlerinden biri titreşim önleyici olduğu için alternatif ve kalite olarak alacağın en iyi bu makineler war daha da arama derim sana
    EDİT:sony leica lens kullanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10_ur -- 9 Mayıs 2007; 23:13:45 >

• bu söylediğiniz makinaların yanına birde casıo z 75 i eklesek nasıl olur.kıyaslama olarak hangileri iyidir. z 65 - z 75 - panasonic fx3
  • zaten Z65 ile Z75 arasında neredeyse herhangi fark yok.. sadece küçücük MP farkı war.. onların arasından da düşük MP'li yani Z65 i öneririm sana.. çünkü ikisinde de sensör boyutu;herşeyi aynı dolayısıyla küçük MP olan daha az noise yapar..
    ama sen bunları geç de panasoni'i çok iyi düşün
  • ama z 65 te türkçe yok. z 75 te var
    z75 için bazı kaynaklarda titreşim önleyici var yazıyo bazılarına yok yazıyor.casıo nun lcd si ve görünüşü çok hoşuma gitti.özellikleride oldukça iyi.ama makinayı elime alıp incelemedikten sonra karar veremicem şu an kararım bütceme göre z65 yada z 75 ten yana olucak.ama dezavantajlarını bilmiyorum.bu makinaları kullanan ark.varsa yardımlarını ve görüşlerini bekliyorum.saygılar
  • TOYOTAM bi karar verebildin mi bende Z65 VE Z75 arasında kaldım

1.0 mp ve türkce menü için 50 ytl fazla vermeye değer mi diye düünüyorum
  • MERHABA TÜRKÇE MENÜSÜ OLDUKÇA BASİT 10 DK İÇİNDE ÇÖZÜYORSUN.HIZLI MENÜ DEĞİŞİKLİKLERİNDE OLDUKÇA KULLANIŞLI BENCE Z 75 AL DERİM.BİR KEZ ALINIYOR ÇÜNKÜ
  • Sağolasın TOYOTAM bende alacam artık Z75 imi
  • Evet dostum bencede 50 ytl fazla vermeye değer mp dijital zoom da daha iyi olur + crop yaparken daha iyi olur + TR menü çok büyük avantaj
  • Ok theshuck 31 Mayısta alacagım bi aksilik cıkmazsa tabi
  • Şimdiden hayırlı olsun kardeşim
  • gerçi zevk senin ama metal rengi daha orjinal siyahı iki renkli yapmışlar lens gri gerisi siyah vede parmak izin kalıyor üzerinde
  • Ben gri düşünüyorum zaten saat (casio) gri telefonumda gri güzel bi üçlü olusturacaklar

siyahta cizikler belli olmaz diyorlar o da ayrı bi mesele gerci düşürmedikten sonra bi artı sayılmaz ya

insallah hayırlısı olacak theshuck

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sui CompoS -- 23 Mayıs 2007; 19:24:25 >
  • zevk senin kardeş sonuçta siyahıda griyide satılması için üretmişler.ama güzel bir seçim yaptığını bil yeter.bunu makinayı aldıktan sonra anlıcaksın.
  • Gorecez dostum beni biraz gece cekimleri ya da los ısıkta cekilen fotograflar düsündürüyor

Umarım cok kotu değildir
  • Z75 alın arkadaşlar. Giriş seviyesinde çok iyi makinedir Ama titreşim önleyiciden harikalar beklemeyin. Titreşim önleyiciyi açmak resim kalitenizi düşürecektir haberiniz olsun. Düşürmez diyen yalan söyler. Gene de titreşim önleyici güzel ve aranması gereken bir niteliktir. Ben sanyo e60 ile harika fotolar çekiyorum ama azda olsa titreşim önleyici ihtiyacı doğuran durumlar oluyor. Eğer sizlerde hareketli kişileri, yolda insanları, araçları vs. çekecekseniz z75 gibi bir model alın
  • Cok mu düsürüyor kaliteyi arandur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.