Şimdi Ara

Foto atamıyorum.Çıldırcam....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkaşlar ben daha önce denediğim şekilde ipod 3g 8 gb olan aletime foto atmıştim. ama şimdi aynı şeyi yapmama rahmen bana şu hatayı veriyor.
    ----No photos were copied to the ipod ''miceldest'' because there is not enough free space on the ipod to hold your photos and photo albums.----
    arkaşlar nasıl yaptığımı da söyliyeyeyim.masaüstüne yeni bi klasör açıp içine fotoları attim sonra itunnes dan o dosyayi sectim ve sync yaptımda bu hatayı veriyor. neden acaba arkaşlar neyi yanlış yada eksik yapıyorum?

• Hocam yeterli boş alan yok diyor kopyalamak için, hafızadan biseler silip deneseniz? Veya teyyit etmek için klasorde tek resim bırakıp oyle sync atmayı deneyiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i-funbox kullan rahatına bak istediğin fotoyu,videoyu ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_1907

Hocam yeterli boş alan yok diyor kopyalamak için, hafızadan biseler silip deneseniz? Veya teyyit etmek için klasorde tek resim bırakıp oyle sync atmayı deneyiniz..

dostum hafizayla ilgili olduğunu sanmıyorum. tek bir foto atmayi denedim gene anı hata :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: failbreak

i-funbox kullan rahatına bak istediğin fotoyu,videoyu ekle

i-funbox güzel ve kullanışlı bir program mı kardeşim hiç denemedim.kullanıyorsan bir iki cumleyle artılarını yazar mısın ?
  • i-funbox'la resim atabiliyorsun
    İnstall app kısmından program yüklüyorsun(jb'li değilse bazen hata verebiliyor)
    Silinen video ve müziklerini kurtarabilirsin(recovery music and video)
    Sistem dosyalarına erişebiliyorsun.
    iTunes'a gerek kalmıyor(müzik yüklemek dışında)
  • quote:

i-funbox'la resim atabiliyorsun
    İnstall app kısmından program yüklüyorsun(jb'li değilse bazen hata verebiliyor)
    Silinen video ve müziklerini kurtarabilirsin(recovery music and video)
    Sistem dosyalarına erişebiliyorsun.
    iTunes'a gerek kalmıyor(müzik yüklemek dışında)

peki dostum deniyim.teşekkür ederim :) ama neden i tunes le atmıyor hala anlamadım .s
  • şunu da söyleyeyim iTunes'u silersen çalışmaz
  • quote:

şunu da söyleyeyim iTunes'u silersen çalışmaz

tşkler dostum. i funbox kullanıyorum artık. jb li oldgudnan uygulama atmak sorun deil :) çok süper bişeymiş ya :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.