Şimdi Ara

FORUMDAKİ TEK KİŞİLİK DOLANDIRICI ŞEBEKESİ YAKALANDI ! - SON MESAJ GÜNCEL (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
10
Favori
24.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eline sğalık kardeşim kendisi referansımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corcisen3

eline sğalık kardeşim kendisi referansımdır.

eninde sonunda yakalanacaksın. sen bu kafayla devam et
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    ne anlamadım kardeşim? şu an rusyadayım malesef.
  • quote:

ne anlamadım kardeşim? şu an rusyadayım malesef.

aklını öyle bi alıcaz ki nasıl yakalandığını sen bile anlamayacaksın. ayrıca rusya'da da buluruz seni merak etme
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    tmm canım benim ne kadar boş adammışsın sen ya böyle şeylerle uğraşacak vaktin bol ;)
  • quote:

tmm canım benim ne kadar boş adammışsın sen ya böyle şeylerle uğraşacak vaktin bol ;)

ben dahil bir çok kişi senin yerine şikayet edilmiş. devletin kaynaklarını boş yere kullandırıyorsun. milletin geleceğiyle oynamak bu kadar kolay mı lan? hepsinin hesabı sorulacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 30 Nisan 2016; 2:50:57 >
  • BİR DİP NOT DÜŞEYİM ARKADAŞLAR BU POLİS KİMLİKLERİ ARTIK GEÇERSİZ YENİLERİ VERİLDİ RENK FARKLI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahısla ilgili güncel bilgi var mı hocam ?
  • up up
  • Arkadaşlar varmı bir gelişme benim yaptığım suç duyurusundan haber çıkmadı yarın tekrar durumu sormaya gidecem

• 4 ay önce item alan birisi bankadan ödemeyi geri çekmek isteyince bankadan benı aradılar bankaya gidip imza vermeniz gerekiyor yanlışlıkla para yatırılmıs vsvs bende itemi alıp parayı geri istiyor diye dolandırıcılık konusu acmıstım tabi işin rengi farklıymıs bu elemanın taktiği harbiden salam burada sadece alım yapan arkadasların değil satış yapan arkadaşlarında çok dikkatli olması lazım çünkü eleman parayı sizin hesabınıza yatıttırıp karşılıgında sizden item alıyor parayı sızın hesabınıza yatıran kişi dolandırıldıgını anlayınca direk sizden şikayetci oluyor elindeki ne bilgiler var sizin adınız soyadınız banka hesabınız ve yatırdıgına dair dekont peki sizin elinizde nasıl bir delil var ? sadece itemi gönderdiğinize dayir trade geçmişinden aldığınız ss başkada bişey yok 4 ay önce böyle bir olayla karşılaştıkdan sonra kesinlikle yeni üyelerle alışveriş yapmıyorum ne olursa olsun başımız derde gireceğine satmam bişey.

benım actıgım konu :http://forum.donanimhaber.com/m_113744230//tm.htm#114083715

dolandırılan kısının actıgı konu :http://forum.donanimhaber.com/m_113754266/tm.htm (resimdeki hesap isim soyısım bana ayit)

buda steam link (farklı) :https://steamcommunity.com/profiles/76561198183887750

Neyseki bu arkadaşla iletişime geçip zararının yarısını karsıladım kendi cebimden, fakat başka birileri varmı adımı kullanarak dolandırdığı bilmiyorum işanlah yoktur :(

• ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BU KİŞİ BİZİDE DOLANDIRDI

FAKAT SERT BİR KAYAYA ÇARPTI 27.05.2016 TARİHİNDE KNİGHT ONLİNE DE 1.500 LİRA DEĞERİNDEKİ İTEMLERİMİZİ ÇALDI

BURAYAAAA DİKKATTTTTTTTTTTT

İTEMLERİNİ ÇALDIĞI KİŞİ ÖZEL KUVVETLERDE BORDO BERELİ BİR ASKERİN İTEMLERİDİR O YÜZDEN VAKİT KAYBETMEDEN İŞLEMİNİ BAŞLATTIK
    KENDİSİNİ POLİS DİYE TANITIP ASKERİ VATANDAŞIN GÜVENİNİ ALIP BUNU FIRSAT BİLMEKTEN ÖTÜRÜ TERÖRLE MÜCADELE-TERÖR VE TERÖRİZME YATAKLIKTAN ARANMA KAYDI BAŞLATILACAKTIR KENDİSİNİ EN KISA SÜREDE BULUNACAĞINI HEPİNİZE BELİRTMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ ÜLKENİN ŞU KARIŞIK GÜNLERİNDE O KONUYLA ALAKALI SORUŞTURMALAR EN ÜST SEVİYEDE TUTULUR MUHAKKAK Kİ BULUNACAKTIR

SİZLERE İLETİŞİM NUMARAMI BIRAKIYORUM DOLANDIRILAN KİŞİLER BANA KANIT SUNARLARSA AYRICA DOLANDIRICILIKTAN DA CEZA ALICAKTIR 554 572 32 82
  • Hakikaten aklım almıyor bu adam herhalde şimdiye kadar 100-150 k cıvarı para kaldırdı bu dolandırıcılıktan ve hala yakalanabilmiş değil helal olsun valla
  • GEREKİRSE HABER KANALLARI İLE İLETİŞİME GEÇİCEM FAKAT TEK BAŞIMA DEĞİL BU KİŞİ TARAFINDAN DOLANDIRALAN YADA BUNLAR TARAFINDAN DOLANDIRILAN 3-5 KİŞİ ÇIKIP DESİN Kİ YANINDAYIZ.

O ZAMAM BU İŞ BİR HAFTAYA ÇÖZÜLÜR
    LÜTFEN GÖRMEZDEN GELMEYİN EMEK HIRSIZI SİZİN GİBİ BİR BAŞKASINIDA YAKMASIN KAYBEDECEĞİNİZ HİÇ BİRŞEY YOK
    ÇOĞU KİŞİDEN ALDIKLARI BELKİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL FAKAT BAZILARINI MADDİ SIKINTILARA SOKABİLİR HERŞEY OLABİLİR

• Takip

• şahsın kullandığı yeni polis kimliği: Ali ERBAŞ

FORUMDAKİ TEK KİŞİLİK DOLANDIRICI ŞEBEKESİ YAKALANDI ! - SON MESAJ GÜNCEL FORUMDAKİ TEK KİŞİLİK DOLANDIRICI ŞEBEKESİ YAKALANDI ! - SON MESAJ GÜNCEL

imkanı olan varsa bu arkadaşa haber versin.

• Arkadaşlar bu sarı kimliklerin hiç bir hükmü kalmadı değiştiler bilginize
  • Nasıl anladın

• hocam bu olay aynı şekilde 4-5 ay sonra tekrar benim başıma geliyor burda da sizin gibi benim hesap numaramı verip item aldı benden bu dolandırdığı kişilere gönderterek anlamadığım kimse niye dikkat etmiyor hala millet nasıl dolandırılıyor bu işi artık ortak bilgi paylaşımı ile bitirelim hesapta baksalar senle benim hesabıma para geçtiği için bizim başımızı ağrıtıcak birde karaktersiz .......

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=507847 bu arkadaşta aynı şekilde benim hesabımı bu dolandırıcı kendi hesabı gibi verip 400 tl göndermiş ve dolandırıcı bana para gönderdim 400 tl lik betlik item ayarlarmısın deyip item aldı bundan 1-2 gün geçmedi bu seferde 700 tl lik başka biriyle oldu bu iş bu nasıl iş forum yetkililerine yazında ikinci el satış bölümünü mahkemeye verilerek gerekirse kapatılsın malı almadan referansı olmayan adamlara nasıl para gönderiliyor aklım almıyor dolandırıcı bunlara benim kendisinin yeğeni olduğumu söylemiş ve bunlarda inanmış heralde çok ucuz fiyata birşey koydu bizim mağdurlarda gözleri dönüp parayı ilk gönderdi yazık günah

diğer 700 tl dolandırılan arkadaşhttp://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=498529

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

hocam bu olay aynı şekilde 4-5 ay sonra tekrar benim başıma geliyor burda da sizin gibi benim hesap numaramı verip item aldı benden bu dolandırdığı kişilere gönderterek anlamadığım kimse niye dikkat etmiyor hala millet nasıl dolandırılıyor bu işi artık ortak bilgi paylaşımı ile bitirelim hesapta baksalar senle benim hesabıma para geçtiği için bizim başımızı ağrıtıcak birde karaktersiz .......

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=507847 bu arkadaşta aynı şekilde benim hesabımı bu dolandırıcı kendi hesabı gibi verip 400 tl göndermiş ve dolandırıcı bana para gönderdim 400 tl lik betlik item ayarlarmısın deyip item aldı bundan 1-2 gün geçmedi bu seferde 700 tl lik başka biriyle oldu bu iş bu nasıl iş forum yetkililerine yazında ikinci el satış bölümünü mahkemeye verilerek gerekirse kapatılsın malı almadan referansı olmayan adamlara nasıl para gönderiliyor aklım almıyor dolandırıcı bunlara benim kendisinin yeğeni olduğumu söylemiş ve bunlarda inanmış heralde çok ucuz fiyata birşey koydu bizim mağdurlarda gözleri dönüp parayı ilk gönderdi yazık günah

diğer 700 tl dolandırılan arkadaşhttp://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=498529

Bahsettiği arkadaş benim. Malesef bende Bu adamın Tuzağına düştüm. Tam 2 saat telefonda sohbet ettik bu adamla. mrsavac02 yi de bana yeğenim diye söyledi ve onun hesabına para yatırttı. Sonra ondan skin almış.Adam tam bir tiyatrocu. Polis olduğunu Kimliğini falan aynı anlattığınız gibi. .Şansa o gün iş yerindeydim. Öyle çok araştırma şansım da olmadı. Sazan gibi atladık 700 Tl girdi.

Benimle konuştuğu Tel No: 0551 260 75 07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLmNt13 -- 14 Haziran 2016; 23:10:57 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.