Şimdi Ara

Forumda ne kadar gavur hayranı varmış yazıklar olsun..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler forumun bugün trend konularından olan uçak gemisi konusu üzerine bunu yazıyorum. Öncelikle Türkiyenin dünyadaki konumunu bildiğimi kendini süper güç sanan hüloğğ culardan olmadığımı belirteyim..

Başlıkta dediğim gibi ne kadar gavur hayranı varmış böyle. Çanakkalede dedelerimiz o günün en gelişmiş donanmasını görüp sizin verdiğiniz tepkiyi verselerdi şimdiye Türkiye Cumhuriyeti diye birşey olmayacaktı.

Forumda ne kadar gavur hayranı varmış yazıklar olsun..

Yazdıklarından anladığım kadarıyla böyle bi orduyu karşınızda görseniz; "Bırakın ya geçsinler napalım adamlar çok güçlü teknolojisi çok ilerde GG" diyeceksiniz..

Bak tekrarlıyorum kendimizi dev aynasında görmeyelim tamam da temelli de yerin dibine sokmayalım.

edit: o hayran olduğunuz yabancı ülkelerin bi tarafında bile değilsiniz. Fırsatını bulduklarında ülkemizi işgal ederler. Analarımıza, bacılarımıza tecavüz etmek için tereddüt bile etmezler. Bunu unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciaa -- 23 Ocak 2017; 18:10:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayran oluncak bir sey varsa hayran olur ve kendinde uygulamaya calisirsin.Hayran olmayip "gavur icadi" bunlar demek daha kolay tabi.

• thats racist bro

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayranlıkla bişey kaybetmezsin onların çalışmalarını örnek alırsın.almanların 7-8 tane araç markası var tüm dünyaya satıyo bu örnek alınacak bişey değilmi?
  • Ya tamam orası öyle bunlardan bir tanesini biz üretsek suya indirilişinde başbakan miting düzenler eyy amerika akıllı ol der.

Benim demek istediğim biraz da milli bilinç olsun insanda. Ne diyor M. Akif: ''Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.'' Savaşlar her zaman sayı ile silah ile kazanılmıyor.

@shegenli chingen hayranlıkla çok şey kaybederiz. Elin amerikanı vatanını çiğnerken gönlün razı olur. En basiti 100 sene önce ingiliz himayesini savunan ingiliz hayranları gibi.

@PomPom o zaman amerikan himayesine girelim de gelişelim iyi olur mu sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciaa -- 23 Ocak 2017; 18:6:36 >
  • Çanakkaleden bugüne 102 yıl geçti... 102 yılda bu adamlar neler yaptı biz neler yaptık ? Adamlar 40 yıl önce aya gitti bizimkiler hala orucu neyin bozup bozmadığını öğrenemedi. Şuanda Avrupa ve Amerika ile aramızda uçurumlar var bunu kabullenmemiz lazım. Bizim okullarımız papaz eriğini imam eriğine dönüştüren nesiller yetiştirirken onların okullarından facebooklar googlelar çıktı.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PomPom -- 23 Ocak 2017; 18:24:43 >
  • bug...osmanlının sonlarıda olsa askeriye teknolojisi olarak ozamnda çok çok gelişmiştik ....sandığın gibi ok ve yayla savaşmadık yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Ocak 2017; 18:4:19 >
  • Niye gavur icadina hayran olunmaz mi mesela iphone ?

• Kendi milletinden nefret etmeden de başka ülkelerin hayranı olabilirsin. Savaş araçları konusundan girmişsin madem ben sana sorayım: Amerikanın bizim mahalleden büyük uçak gemilerine hayran değil misin?

Türk olmayan herkes bizim düşmanımızdır kafasından kurtulmamız gerek bence. İnsanların, sınırlarını zorlayarak yaptıkları işleri takdir etmek ve örnek almak gerekir.
  • gevur icadı diyipte kullananlar daha gevur
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

Çanakkaleden bugüne 102 yıl geçti... 102 yılda bu adamlar neler yaptı biz neler yaptık ? Adamlar 40 yıl önce aya gitti bizimkiler hala orucu neyin bozup bozmadığını öğrenemedi. Şuanda Avrupa ve Amerika ile aramızda uçurumlar var bunu kabullenmemiz lazım. Bizim okullarımız papaz eriğini imam eriğine dönüştüren neseller yetiştirirken onlardan facebooklar googlelar çıktı.

bunu göremezler hocam sanıyorlar ki facebook kendiliğinden oluştu sabah bi kalktılar tesla diye şirket çıkmış falan ne üretim biliyoruz ne tüketim. daha yeni gördüm bi proje tubitaktan red yiyip amerikada 1. seçiliyor. niye çünkü dinle alakasız bilim olmuyor ülkede
  • quote:

Orijinalden alıntı: speciaa

Ya tamam orası öyle bunlardan bir tanesini biz üretsek suya indirilişinde başbakan miting düzenler eyy amerika akıllı ol der.

Benim demek istediğim biraz da milli bilinç olsun insanda. Ne diyor M. Akif: ''Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.'' Savaşlar her zaman sayı ile silah ile kazanılmıyor.

@shegenli chingen hayranlıkla çok şey kaybederiz. Elin amerikanı vatanını çiğnerken gönlün razı olur. En basiti 100 sene önce ingiliz himayesini savunan ingiliz hayranları gibi.

Hangi istiklal vardır ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir! M.Kemal Atatürk.

Devlet ne zaman imamhatiplere yapılan yatırımı fen ve teknik liselere yapar tubitakın red ettiği ama dünyada ödül alan projeleri desteklerse bu uçurumda o zaman kapanmaya başlar.

• Aç gözünü körü körüne milliyetçilikten vazgeç. Hemen hemen her konuda üstünler neden hayranlık duyulmasın?

• Gevur yapmış bizimkiler yatmış diyorsanız çalışacaksınız, çalışacaksınız ki gevuru yakalayacaksınız. Toplumumuz tembel diyip kenara çekilince bi işe yaramış olmuyorsunuz.

• Bu konuya son olarak şu videoyu bırakır giderim işimiz zor arkadaşlar çok zor.

• Dunyanin en kotu internetini kullaniyoruz tabi adamlara hayran oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: speciaa

Ya tamam orası öyle bunlardan bir tanesini biz üretsek suya indirilişinde başbakan miting düzenler eyy amerika akıllı ol der.

benim dediğimle senin dediğinin hiç alakası yok...
  • Çanakkale savaşında "gavur icadı" dediğin Alman silahlarını ve toplarını kullandık biz. Ordumuzun başında Türk general kadar Alman generali vardı. Seyyid onbaşının tek başına gülleyi sürdüğü ve gemileri hedef aldığı top almanyadan getirilmeydi. Düşmana ateş ettiğimiz silahlar tüfekler makinalı tüfeklerin hepsi "gavur icadı"ydı. Nusret mayın gemisi de döşediği mayınlar da Almanya'da üretilmişti. Daha sayayım mı?

Ne demeye çalışıyorum biliyo musun: Evet belki savaşı kazanmamız imanımızın inancımızın vatan sevgimizin bir göstergesiydi fakat sence almanların maddi yardımları olmadan da kazanabilir miydik? Bence kazanamazdık. Bunun gavur hayranı olmakla ilgisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-72 -- 24 Ocak 2017; 11:58:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.