Şimdi Ara

FORUMDA DİAL UP DÜŞANLIGI...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HE BİDE DİAL UP CULARA ÖLÜM

• quote:

Orjinalden alıntı: unbreakcable

NEDİR NİYEDİR..
    HE BİDE DİAL UP CULARA ÖLÜM

bizde zamanında dial up çıydık nereden geldiğinizi geçmişinizi unutmayın.
  • bazılarının adsl e gecince bir yerleri kalkıyo
  • belki daha yeni geçmiştir
  • Ewet böyle bir söylenti war etrafta. Amerika'nın kızılderili ve zencilere; Almanların yahudilere yaptığı SOYKIRIM bu forumda dial-up çılara yapılıyor. Ama unutmayın ki kötü Forumcu adamı ADSL sahibi yaparmış

Dial-up'çılar:
    siz de geçin kardeşim kotalı ADSL'e günlüğü 1 milyona geliyor. Dial upçı adam zaten forumu düzenli takip edemez etse de parasına yazık olur. embesil telekom kanınızı emip durmasın. alın birer modem dooru ADSL'e.

EDİT: DİAL- UP'ÇI, ADSL'Cİ KARDEŞTİR, TELEKOM KELEŞTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hp640c -- 25 Kasım 2004, 13:32:59 >
  • dial up kullananlara lafımız yok da ...siz de zengin etmeyin şu telekomu , günde iki saat için verdiğiniz paradan daha ucuza (ki çoğu dialup kullanan günde iki saat girer yani) rahatlıkla sınırsız 256/64 alırsınız .Haa bulunduğunuz yerde port yoksa , bilmemne yoksa bişey diyemem tabii .. bir de aile büyüklerini ikna etme konusu vardır ki , o en büyük sorundur ... zamanında az çekmedim bilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arkadas

dial up kullananlara lafımız yok da ...siz de zengin etmeyin şu telekomu , günde iki saat için verdiğiniz paradan daha ucuza (ki çoğu dialup kullanan günde iki saat girer yani) rahatlıkla sınırsız 256/64 alırsınız .Haa bulunduğunuz yerde port yoksa , bilmemne yoksa bişey diyemem tabii .. bir de aile büyüklerini ikna etme konusu vardır ki , o en büyük sorundur ... zamanında az çekmedim bilirim.

O DA bi şey mi ben ailemle uğraşmaktan bıktığım için telefonu üstüme aldım. Sırf ADSL için. artık fatura direk bana giriyo
  • valla benim oyle bir dusuncem yok... yok dial ci yok bilmem neci... anlamsız ve yersiz bir sey zaten...
  • Ya geçeceğim ADSL'e ama splitter mipliter, yok onu buraya bağlayacaksın yok bunu buradan geçireceksin yok modemi şundan al yok ADSL iyi değil gözüm korktu..
  • alalal hala dial up kullanılıyormu ?
  • Geçmişimizi unutmayalım önceden hepimiz dial-up'çıydık
  • dial-up
  • quote:

Orjinalden alıntı: sword

alalal hala dial up kullanılıyormu ?

elbette....

ustelik biz bizim server ın "call back" ozelligini kullanıyoruz bu sayede... VPN için..
  • şşş sildim mesajı öörenmesin kimse kötü amaçlarına alet ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lómion -- 25 Kasım 2004, 21:41:17 >
  • heuehuehe

şşşşşşş
  • quote:

Orjinalden alıntı: artakisa

bazılarının adsl e gecince bir yerleri kalkıyo

MUHAHAHa

Mesela ben benim biyerim kalktı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

quote:

MUHAHAHa

Mesela ben benim biyerim kalktı.

eheheh
  • Valla benimde kalktı ne yalan söyliyim.
  • quote:

Benimde 2048 var kalktımı dersin
  • Cem Yılmaz olsa "Bütün kalkanları indirin!" derdi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.