Şimdi Ara

Forumda dell 7567 almayan varsa gelin sarılalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kim ne sorsa bu dell 7567 modeli öneriliyor neden bu kadar revaçta acaba bu bilgisayardan almayan arkadaşlar gelin sarılalım çok az kaldı sayımız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇıkarımSenleHerYola -- 15 Kasım 2017; 0:21:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben almadim knk gel..

4000 - 4500 bütcem var kararsizim..

• Geçen gün n11’de 3800 civarına kadar düştü 11.11 kampanyası ile ama yine almadım.

• Tamam sarılalım.

• Bende kararsızım açıkcası alanların yorumlarını okuyorum biraz daha bekliyorum yani özelliklerine göre baska modeller cok daha yuksek fiyata

• Kullanıcısı olarak öneriyorum :D
  • monster alma istemeyenlere iyi bi alternatif işte. bu kadar tutulması normal bence o fiyat aralığında.
  • Neden mi revaçta ?Dell kıyak geçiyor işte bir yandan fiyat indiriyor bir yandan da donanımı güçlendiriyor.Anlayacağın Türkiye piyasasına hakim olmak istiyor.

Ayrıyetten Dell şirketi Asus,msi gibi firmalara göre çok daha zengindir.Bu yüzden daha ekonomik laptoplar çıkarabiliyorlar.

Monster da ucuz çıkarıyor diyebilirsin fakat dell kendi ürünlerinde anakartını kendi üretiyor.Monster gibi toplama bilgisayar yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 17 Kasım 2017; 23:50:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avesequick

ben almadim knk gel..

4000 - 4500 bütcem var kararsizim..

Hocam ben 10 gün sonra abra a5 v10.3 alıcam ek olarak da WD Black 1tb ve gaming sırt çantası eklemeyi düşünüyorum 4550 ye geliyor. WD Black sizce gereksiz pahalı mı (325 tlye ekleniyor)

• Aynen hocam bi türlü içimden gelmiyor almak benim de

• ÇıkarımSenleHerYola kullanıcısına yanıt
    1 tb 325 çok fazla. 1 yıl önce 200 e almıştım. 11-11 kampanyasında 230 a 2 tb vermişlerrdi.
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    WD Black 7200rpm o paraya değmez diyosunuz yani peki seagate 5400 rpmnim hızı ve kalitesi yeterli olur mu 220 tl civarında onun da ekleme fiyatı

bilgisayara takmak için mi alıyorsunuz harici diski? o zman tabii ki en hızlı olanını alın ama dosya depolamada 10 dakika ile 20 dakikada aktarmaının bir farkı olacağının sanmıyorum.
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    Harici değil hocam dahili alacağım sata hdd wd blue yeterli olur mu 1tb

o zaman olabilr
  • bu notebook çok kalın geliyor gözüme.
  • O kasasının elinizi sürtünce verdiği kalite hissiyatı muazzam kıçı kırık Asus'un gtx950m'li dandik kasalı pc'lerine bin basar. Plastik kasa ama yemin ediyorum bana aynı fiyata aynı donanımda metal kasa laptop önerseler 2-3 kere düşünürdüm beyler cidden söylüyorum fiyatına bakıp bunda bir bit yeniği mi var acaba demeyin harbi harbi sağlam bir model. Bende de 7566 var, bir altı hemen bunun, kardeşi oluyor, 2-3 ay daha bekleseymişim keşke diyorum şimdi 7567 alırdım aynı fiyatlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 24 Kasım 2017; 3:31:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.