Şimdi Ara

Forum Özel Peynir Paketi 20Tl Hediye Çeki + Kargo Bedava + Hediye (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
59
Favori
66.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edirne Keçecizade 3 Mükemmel Lezzet %15 Hediye Çeki & Ücretsiz Kargo

Edirne'den Damakta İz Bırakan Efsane Üç Lezzet Bir Arada ...
    Badem Ezmesi , Bademli Kurabiye ve Deva-i Misk Mutlaka Tanışın

Bölge: Edirne
    Marka: Keçecizade
    Ürün : Badem Ezmesi
    Gramaj: 500gr
    Ambalaj : Orjinal Paket

Bölge: Edirne
    Ürün : Bademli Kurabiye

Ürün : Deva-i Misk

67,90 tl Yerine Sadece 57,72 tl - Ücretsiz Kargo

Hediye Çeki Kodu >>> forum63 <<< Hediye Çeki Kodu

Mart Ayı Boyunca 40tl ve üstü Siparişlerde Edirne/Büyükdöllük Köy Ekmeği 700Gr Hediye ...

1- Hediye Çeki Aşağıda Linki Verilen Ürün İçin Geçerlidir.
    2- Hediye Çeki Diğer Kampanya , Hediye Ürün ve Hediye Çekleri İle Beraber Kullanılamaz.
    3- Çek Kullanımı İçin nevigurme.com a üye girişi yapmak veya üye olmak gerekmektedir.
    4- Her Üye 1 hediye Çeki Kullanabilir.
    5- Hediye Çekli Ürün Stok Miktarı 100 Adet

Ürünü İncelemek İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın..
    ------------------------------------------
    http://www.nevigurme.com/Ezme-Kurabiye-Deva-i-Misk,PR-534.html

• Şarköy Çiftlik Cevizli Taze Kaşar & Kekikli Taze Kaşar & Zeytinli Sepet Peyniri 5Tl Hediye Çeki & Ücretsiz Kargo

Cevizli Taze Kaşar & Kekikli Taze Kaşar & Zeytinli Sepet Peynir
    Ücretsiz Kargo

Şarköy'den damakta iz bırakacak kahvaltı sofralarınızı lezzetlendirecek tatlar..
    Üç mükemmel lezzet ücretsiz kargo fırsatı ile sizleri bekliyor.

Bölge: Şarköy / Tekirdağ
    Marka: Şarköy Çiftlik
    Ürün: Cevizli Taze Kaşar
    Gramaj: 250Gr
    Ambalaj: Orjinal Vakumlu Paket

Ürün: Kekikli Taze Kaşar

Ürün: Zeytinli Sepet Peyniri

30,90 tl Yerine Sadece 25,50 tl - Ücretsiz Kargo

Hediye Çeki Kodu >>> forum64 <<< Hediye Çeki Kodu

Mart Ayı Boyunca 40tl ve üstü Siparişlerde Edirne/Büyükdöllük Köy Ekmeği 700Gr Hediye ...

1- Hediye Çeki Aşağıda Linki Verilen Ürün İçin Geçerlidir.
    2- Hediye Çeki Diğer Kampanya , Hediye Ürün ve Hediye Çekleri İle Beraber Kullanılamaz.
    3- Çek Kullanımı İçin nevigurme.com a üye girişi yapmak veya üye olmak gerekmektedir.
    4- Her Üye 1 hediye Çeki Kullanabilir.
    5- Hediye Çekli Ürün Stok Miktarı 50 Adet

Ürünü İncelemek İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın..
    http://www.nevigurme.com/Cevizli-Taze-Kasar-Kekikli-Taze-Kasar-Zeytinli-Sepet-Peynir,PR-573.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevigurme.com -- 16 Mart 2015; 16:49:43 >

• Sayin nevigurme geçen ki kampanyaniz
    700 gr Paçal
    500 gr lor
    Ucretsiz kargo olayi çok guzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torku42

Lor peynirinin içeriği aşağıdaki gibiymiş.

100 Gr Lor Peynirinde

Kalori : 90
    Protein : 13,7
    Karbonhidrat:3,6
    Yağ:1,9

Lor peyniri olsada yesek denilecek bir şey değil, en güzeli içinde bu böyle, sonuçta tatsız tuzsuz yavan bir peynir, insanlar doğal ve ucuz protein kaynağı olarak tüketiyorlar genelde. Forumun çok güzelmiş gazına gelip hayal kırıklığı yaşamayın sonra

Şu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar ve bilgi sahibi olanları da sahip oldukları bilgisiz fikirle bilgilendirmeye kalkışanlar var ya...

Allah önce bilgi, sonra fikir versin diyorum.

Ve susuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

100 Gr Lor Peynirinde

Lor peyniri olsada yesek denilecek bir şey değil, en güzeli içinde bu böyle, sonuçta tatsız tuzsuz yavan bir peynir, insanlar doğal ve ucuz protein kaynağı olarak tüketiyorlar genelde. Forumun çok güzelmiş gazına gelip hayal kırıklığı yaşamayın sonra

Şu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar ve bilgi sahibi olanları da sahip oldukları bilgisiz fikirle bilgilendirmeye kalkışanlar var ya...

Ve susuyorum.

Neye kızdınız?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

100 Gr Lor Peynirinde

Ve susuyorum.

Neye kızdınız?

Neye kızdığımı anlamak için, eğer sipariş verecekseniz siparişinize 500 gr (sadece 4,90 TL) lor peynirini ekleyin.
    Sonra üstteki mesajınıza alıntı yaparak fikrinizi güncelleyin.

NOT: Sayenizde hatırlamış oldum ve damaklarım gidişti, hemen bir kargo bedava sipariş geçip üstüne lor ekleyeceğim.

• torku42 T kullanıcısına yanıt
    Köy kökenliyim; çocukluğum, gençliğim köyde geçti. Şimdi hafta sonları yine köydeyim. Lor kesinlikle bir peynir DEĞİLDİR. Peynir yapılırken ortaya çıkan ve ziyan edilmeyen ama bir peynir kadar da lezzetli olmayan bir yan üründür. Büyüklerimiz bir hamur işi yemeğinde iç malzemesi olarak kullanırlardı.

Paçal peyniri ve lor ürününü bu forumda tattım. Açık konuşmak gerekirse köyümüzdekilerden bile lezzet olarak güzel geldi. Sizin verdiğiniz değerleri yağlı peynirlerle karşılaştırın ve öyle konuşun lütfen. Ayrıca ben hayal kırıklığı yaşamadım tam tersine hoşuma gitti.
  • Bir zeytin yağı kampanyası bekliyorum açıkcası sizden.

Şöyle geçen seneki gibi taş baskı olsa fena olmaz hani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çörek otu, kekik ve kahvaltılık soslarla karıştırıp tüketebiliyorum diğer türlü boğazıma takılıp kalıyor. Loru lor olarak kabul edip tüketene değil bambaşka bir tad bekleyenleri uyardım ben tatsız tuzsuz bir şey işte. İçeriğinide bilgi amaçlı paylaştım eleştiri için değil.

Sonuç lor kesinlikle fakir işi kendi başına peynir falan değil Kızmayın hemen ama haftaya lor partisi yapalım demez kimse Vücut çalışan öğrenci arkadaşlar falan tüketebil'rler tadna alışıyorsunuz bir süre sonra.

Loru yedim bizim karıyı boşadım yok böyle lezzet falan gibi abartılı yorumlar gelince ben de nükteli yazdım sataşma yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 16 Mart 2015; 19:08:51 >

• paçal ve lor kampanyasından babamlara ve bize almıştım. İlk alışverişim oldu buradan, bu konudaki tüm mesajları okuyunca bu fırsatı da görünce almak gerek diye düşündüm.
    Gerçekten aile olarak çok beğendik iki peyniri de. Lor peynirini açtık önce, biraz onu yedik ekmek ceviz ve zeytinle, sonra eşim sigara böreği yaptı süperdi :)
    paçal peynirini de beğeneceğimizi umarak yedim(ki eşim koyun,keçi peyniri yemez), ve öyle çıktı.
    Sonra bir arkadaştan duyduğuma göre bu süzülmüş kardeşler orada ünlü bir markaymış Kırklarelinde, ben onun yalancısıyım, olursa yeni kampanya o da bekliyor hatta.
  • Hocam 2 şeyi soracağım. Daha önce sorulduysa özür;

1. Bu peynir ve lorlar, derin dondurucuda birkaç hafta filan saklanabiliyor mu ? Saklanıp çözüldüğünde, tadı ve kıvamı bozuluyor mu ? Bozuluyorsa, bunları nasıl muhafaza edeceğiz ? Çok fazla tüketilmediği için soruyorum.

2. Biliyorum bu iş siteden satılıyor, ve zaten faaliyeti de site yürütüyor ama birçok sitenin yaptığı gibi sanalpazar'da da bir şube açman mümkün mü ? Gerekirse, komisyon farkını yansıt tabi. Maksat, oradaki indirim kuponlarını kullanmak. Bu, satışlar üzerinde bir doping etkisi yaratabilir, demedi deme :)

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...
  • İş Bankası Sanal Kredi kartı kullanıyorum ama işlem yapmadı???
    Mecburen kapıda ödeme seçtim, 1 tl gitti
    İkinci nokta ikili paçal+ikili lor ve kaşar peynirini 59 tl olan kampanyadan aldım. Referans numarası: 03280472 Yalnız hediye köy ekmeği siparişte gözükmüyor, ismi geçmiyor hiç. Umarım güme gitmez İlgilenirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wind06 -- 17 Mart 2015; 12:41:43 >
  • Paçal ve Lor kampanyası bekleyene kadar bir yerimiz şişecek Duy sesimizi yüce peynir gurusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: wind06

İş Bankası Sanal Kredi kartı kullanıyorum ama işlem yapmadı???
    Mecburen kapıda ödeme seçtim, 1 tl gitti
    İkinci nokta ikili paçal+ikili lor ve kaşar peynirini 59 tl olan kampanyadan aldım. Referans numarası: 03280472 Yalnız hediye köy ekmeği siparişte gözükmüyor, ismi geçmiyor hiç. Umarım güme gitmez İlgilenirseniz sevinirim.

Sitenin ödeme ile ilgili yazılımsal bir sorunu var gibi. Ben de kargo ücretsiz pakete ilaveler yaptıktan sonra ödemeye geldiğimde yine kargo ücreti gösterdi.

Mesajla durumu bildirdim, hediye çeki gönderdiler. Siz de aynısını yapabilirsiniz.

• 2-3 sene önce ayvalık cunda adasında merkezdeki göbekteki dükkanlardan birinden zeytin ve zeytinyağı almıştım. zeytinler de süperdi ama bir zeytinyağı vermişti adam, salataya dökünce gelen misafir salataya ne koydunuz böyle manyak bişey bu diyordu. bir daha öyle bir zeytinyağı bulamadım.
    soğuk sıkma, erken hasat, naturel sızma fiyatları, markaları ,farklı birsürü zeytinyağı aldım , kötü değil aldıklarım ama o zeytinyağının yakınından geçmez hiçbiri. dükkanı da bilmiyorum. ama normal bir zeytinyağı değildi. o bi de buna bakın diye tattırdığı birşeydi.
    ne olabilir o?
    gittiğim yerlerden, tatil yerlerinden fuarlardan falan açık kapalı zeytinyağı tadarım , alırım ama onun yerini tutmuyor.
    salatada kullanmak için öyle bir yağ arıyorum.
  • nevigurme.com kullanıcısına yanıt
    Dostum cevizli kaşardaki cevizin menşei yerli mi acaba... İthal ceviz alerjen etki yapıyor...
  • nocnoc kullanıcısına yanıt
    Şimdi yolunuz düşşe o dükkanı bulabilirmisiniz ? Ben böyle durumlarda gittiğim yerlerin kartını veya ambalajındaki iletişim bilgilerini not alıyorum. Eğer bulabilirseniz burada paylaşırsanız sevinirim.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    malesef ambalajını attım ve kart da almamıştım.
    keşke hatıralayabilsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Şimdi yolunuz düşşe o dükkanı bulabilirmisiniz ? Ben böyle durumlarda gittiğim yerlerin kartını veya ambalajındaki iletişim bilgilerini not alıyorum. Eğer bulabilirseniz burada paylaşırsanız sevinirim.

+1
  • nocnoc kullanıcısına yanıt
    Hocam işim gereği bende çok sık şehir dışına çıkıyorum. Böyle durumlarda mutlaka mekan ve iletişim bilgilerini not ederim. Mesela Uşakta 135 senelik baharatçı var. Oradan Türk kahvesi almıştım kim içtiyse çok beğendi. Uşağa her gittiğimde mutlaka oradan kahve çektiririm.

http://amcahafizoglu.com/index.php?route=common/home
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.