Şimdi Ara

Fortnite bağımlılığı yüzlerce boşanma ile sonuçlanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu pek birşey değil. Knight online yüzünden boşanmayı geçtim hayatı kayan insanlar oldu. Okulu bırakan mı dersiniz evden atılan mı. Allahtan dönem dönem bıraktım da üniversite falan okuyabildik.
  • Başka bir mesele de bu gibi oyunların vukuatlarını bu konuyla alakası olmayan yerli üretim oyunların mevzularında yerli oyunu linç ederken kullanan bir kesimin bulunması, düzenli ve kasıtlı şekilde bunu yaparak bir çok yerli oyunun ismini ezdiler, oyunların devamları gelmedi.
  • Şu çöp oyun içinmi boşanmaya gidiyor evlilikler.
  • ya ben anlamıyorum yani her round olayı değişen bir oyuna insanlar nasıl bu kadar bağlanıyor. online oyunlara bile bağlanamadım ben yani bizim zamanımızda bir de oyun sayısı çeşitliliği çok azdı o halde bağlanamadım insanlar bu sene çıkan bir oyuna bağlanıp kalabiliyor ilginç gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurchik

PUBG daha güzel seğil mi ya bundan?
    Bence de pubg çok daha iyi ama gözlemlediğim kadarıyla insanlar şu sebeplerden fortnite oynuyor veya pubg'den fortnite'a gidiyor :

1-Fortnite ücretsiz
    2-Pubg'de hile yapan oyunculardan, çöken serverlerden herkes bıkmış. (Hilecileri 5-6 aydır temizliyolar)
    3-Pubg'ye zırt pırt güncelleme geliyor. (Gelen GB boyutuna göre gelen yenilik vasat, daha doğrusu gözle görülür yenilik olmuyor)
    4-Pubg daha gerçekçi haliyle daha zor, Fortnite biraz daha rahat ve görsel öğeleri eğlenceli bir oyun.
  • Lise ve üniversite yıllarımda ben de çok oyun oynardım. Oynardım ama en fazla 3-4 saat. Zaten canım sıkılırdı bir süre sonra. Şimdi mobil oyunlara sardım gerçekten. Sürekli birini açıp birini kapatıyorum. Oyunlara günlük belli bir limit koyacaksın böyle olmayacak.
  • 12 yasindakiler evlenebiliyor mu ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3F7855CC3

Veri madenciliği ne , ne alaka tüm konuda oraya taklıdım... yardım ?
    Veri madenciliği ile uğraşan kişiler gün boyu sadece madenciliğe odaklanabiliyor ve devamlı gergin oluyorlar. Aynı zamanda, madencilik için eldekini avuçtakini satan ya da ödeyemeyeceği boyutta kredinin altına giren insanlar da var.

Bir nev'i kumar bağımlılığı gibi düşün.

• Oyunlardan uzaklaştıkça anladım ki oyunlar gerçekten bir hastalık olabiliyor. Basit oyunlar dışında uzun zaman geçirmeden zevk alamıyorsunuz uzun zaman geçirdikçe de bırakamıyorsunuz. Hayatı daha gerçek yaşamak lazım.

• iyi bir ilişkiyi hiç bişi bozmaz belli ki iyi gitmeyen bişiler var ve bu ve benzer şekilde ortaya çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Knight onlıne yuzunden eşiyle ve ailesiyle kavga eden insanlar vardı.
    Knight online hayat offline. Ne guzel zamanlardı be.
    hala var merak etme
  • Onun bir hevesle evlenen kişilerdir. Gerçek sevgi de böyle saçma sapan şeylerden bitmez.

• webbie kullanıcısına yanıt
    Sağol reis cevabın için

• teyzem eniştemden darkorbit yüzünden ayrılmıştı. gece kalkıp darkorbit oynuyormuş teyzemi uyandırıyormuş. web tabanlı saçma sapan bi oyun ne anlıyorsa
  • hikaye bazlı oyunların değerini bilin yoksa bunun gibiler piyasayı ele geçiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

hesaplamadım ama 10 15 dakika bi dünya silah ve ağaç, mermer toplayıp adamın seni gelip vurduğu gibi hepsinin gitmesi hayal kırıklığı bide tam para tuzağı eşyalar var oyunda oyun bedava ama fena sömürüyolar içeride .
    Oynayış tarzınız yanlış PUBG gibi oynamışsınızdır.

PUBG'de asıl dediğiniz gibi 30 dakika eşya toplayıp pusup tek yiyorsunuz.

Fortnite haritası o kadar büyük değil yani adım başına hesaplarsak bir oyuncuyla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek eğer dağa atlamadıysanız. Pubg gibi arkadan yeme olayı çok daha düşük kendini hemen koruyabildiğin için.

Fortnite tutmasının sebebi budur PUBG'nin veremediği şeyleri vermesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

hikaye bazlı oyunların değerini bilin yoksa bunun gibiler piyasayı ele geçiriyor
    Hikayeli oyunlar asla online oyunlar kadara para kazanamıcak sırf bu yüzden ağlayan hikaye oyunu geliştiricileri var.

Tabi onlar da denedi multi oyun ama kendileri bilmediği şeyi yapamadılar başarısız oldular.
  • Gereksiz bir oyun.

• 2005 te max payne2 ile başlayan oyun serüvenim 2008 de online oyunlarla (mt2 wolfteam cs1.6 csgo lol) devam etti 2016da sınavlar dolayısıyla bıraktım 3 yıl olucak klasikleri okuyorum Biraz ilgi duyduğum felsefe derslerini dinliyorum diksiyon calısıyorum ama online oyunlara devam etseydim bunların hicbiri olmazdı bırakabiliyorsanız bırakın

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.