Şimdi Ara

Formattan sonra oyun verileri kurtarma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Candy crush gibi oyunlar fb hesabıyla senkronize gidip kurtarıyor verileri ama subway surfer gibi oyunlarda her seferinde baştan başlamadan eski verilere ulaşmanın ya da silinmeden yedekleyip sonra kurtarmanın yolu yok mudur?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: valkyriedi

Candy crush gibi oyunlar fb hesabıyla senkronize gidip kurtarıyor verileri ama subway surfer gibi oyunlarda her seferinde baştan başlamadan eski verilere ulaşmanın ya da silinmeden yedekleyip sonra kurtarmanın yolu yok mudur?

Teşekkürler.

Aynen bilen var mı

• Subwayde face ile senkronize yapilabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemaloztin kullanıcısına yanıt
    Yüksek skoru saklamaktan başka bir şey yapmıyor ama subwayde. X30 gibi özellikleri geliştiriğiniz levellar hep gidiyor. En son sefer 80 kadar kaykayla gitti de oradan biliyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: valkyriedi

Yüksek skoru saklamaktan başka bir şey yapmıyor ama subwayde. X30 gibi özellikleri geliştiriğiniz levellar hep gidiyor. En son sefer 80 kadar kaykayla gitti de oradan biliyorum. :)

Zaten hersey skor için yapılıyor karakterler dışında

• Ben aksini iddia etmedim zaten :D ama defalarca oynayıp her özelliğe altın basıp anahtar biriktirdiğiniz bir dönemde skoru saklayıp diğer tüm emekleri götürüyor anlatmaya çalıştığım. Yani nasıl ki candy crushta aldığınız yardımcıları 0lamıyorsa burdada aradığım öyle bir şey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.