Şimdi Ara

Formattan sonra harddiskim gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konuyu umarım doğru yere açmışımdır
    Ben dün bilgisayarıma format attım windows embedded 8.1 ındustry pro kurdum format atmamın sebebi eski hdd nin bozulması ve yeni bir hdd almam formatı atarken sistemi ssd üzerine kurdum kurmadan önce sil dedim ikisinide biçimlendirdim falan sıfırladım yani (kurulum esnasında hdd gzüküyordu o seçim ekranında ) sonra sistemi kurdum bilgisayarıma girdim ve sadece ssd gözüküyor acaba hatam nerde kurulumdamı bi sıkıntı var yoksa hdd nin yeni olmasından ötürü yapılacak bir işlem falanmı var bir el atarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxdaguman -- 1 Ocak 2015; 12:07:09 >

• arkadaşlar 17 kişi okumuş yardımcı olabilecek kimse yokmu
  • harddiskinin bağlantılarının tam ve doğru yapıldığından emin ol , sıkıntı çözülmezse bilgisayarım-> sağ tıkla ->disk yönetimi bölümünü açın sonra aşağı sağ tarafta biçimlenmemiş alan var ona da sağ tıkla biçimlendir yolunu deneyin
  • Arkadaşımın dediği gibi disk yönetimini açın veya çalıştır kısmına "diskmgmt.msc" yazıp bu kısmı açıp ekran görüntüsü gönderin durumu değerlendirelim.
  • Kardeşim sistemin büyük ihtimalle hdd yapılandırmasına ihtiyaç duyuyor.

Mobil olduğum için resimli şekilde anlatamıyorum.

Youtube da hdd yapılandırma konuları var izle ve uygula.

Iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oinblgue -- 7 Ocak 2015; 0:36:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sata sürücülerini kurmalısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.