Şimdi Ara

Format sonrası işlem yapılamayan pc !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kardeşimin bilgisayarına format attım, herşey düzgün gidiyordu. Windows açıldı neyse, kendi bilgisayarımdan driver'larını indirip cd ye attım. İlk olarak anakartı kurayım dedim yükledim yeniden başlat dedim. tam açılma ekranında ''windows xp yükleniyor '' sayfasında kendiliğinden resetleme başlıyor. Sonra açılan sayfa şu
    . En son ayarlara dönüyorum bu sefer driver ı siliyor. 2. sorunumsa şu '' yerel disk C '' yi açtığım zaman aldığım hata şu ''cmt''
    . İlk kez başıma geliyor ne yapacağımı bilmiyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optim-ist -- 23 Mayıs 2010; 15:47:07 >

• cmt.exe dosyasına malware girmiş olabilir veya bu dosya bozuk olabilir. Bu dosyanın ne olduğuna ilişkin doyurucu bir bilgiye ulaşamadım. Sürücüye ait bir dosyaysa bunu silip sürücüyü farklı bir kaynaktan indirip tekrar kur. JiJackThis gibi bir programla bu dosyayı temizlet. Bunu yapmak için bilgisayarı güvenli kipte aç. Kolay gelsin.
  • daha önce malware olduğu için formatladım. Bu 2. formatım bide. Ayrıca ''GÜCENLİ MOD'da açmaya çalışıncada reset atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optim-ist -- 23 Mayıs 2010; 15:43:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RebeL_SouL
    daha önce malware olduğu için formatladım. Bu 2. formatım bide.

Kendi bilgisayarinda olmasin MALWARE?
    Eger formatladigin bilgisayarin mumkunse butun diskini yeniden bicimlendir.
    Sonrasinda kendi bilgisayarindan diger bilgisayarin sadece NETWORK surucusunu indir ve icindeki EXE dosyalarini calistirmadan
    aygit yoneticisinden Network denetleyicisinin surucusunu guncellestirme sekmesinden yukle ve diger suruculeride bilgisayardan
    internet uzerinden indirerek kur. Umuyorumki kurdugun XP SP2 ve ya SP3'e sahiptir yoksa internetten direkt olarak virus tarzi
    yazilimlar aciklar sayesinde dolusmaya baslar..

Kolay gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.