Şimdi Ara

Format hatası ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar format atarken her şeyi yaptık sürücü seçme ekranında C ve D olan yerde C yi seçerek biçimlendir dedik ama %100 olduktan sonra bir hata verdi sürücü bozuk yada bağlı olduğundan emin olunuz gibi bir kaç şey yazıyordu C:Ntsf yazarken C:Bilinmiyor oldu acaba disk mi bozuldu ne yapabilirim nasıl format atabilirim C ye yardımcı olun lütfen ayrıca format atmaya çalıştığım pc benim değil beni tedirgin eden de o :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearLJaM -- 13 Mayıs 2010; 0:45:12 >

• "Hiren's Boot CD" ile boot edin sistemi, açılıştan sonra gerekli hdd programlarını görürsünüz. ordan formatlayıp test edebilirsiniz.
  • win7 kurulum dvd'si açılış sırasında hdd'nizi görür. Formatlı da olsa görür formatsız da olsa görür. Bana kalırsa C D ne varsa kaldırın sonra yeni oluştur diyerek C D ne istiyorsanız oluşturun.
    C'ye windowsu kurun. Windows kurulduktan sonra ikinci oluşturduğunuz örneğin D yi görmeyebilir. Denetim masası > yönetimsel araçlar > Disk yönetiminden D sürücüsünü seçersiniz. İsim verir formatlar kullanırsınız..
    Ayrıntılı bilgi için pm atabilirsiniz gerekirse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihbarut

win7 kurulum dvd'si açılış sırasında hdd'nizi görür. Formatlı da olsa görür formatsız da olsa görür. Bana kalırsa C D ne varsa kaldırın sonra yeni oluştur diyerek C D ne istiyorsanız oluşturun.
    C'ye windowsu kurun. Windows kurulduktan sonra ikinci oluşturduğunuz örneğin D yi görmeyebilir. Denetim masası > yönetimsel araçlar > Disk yönetiminden D sürücüsünü seçersiniz. İsim verir formatlar kullanırsınız..
    Ayrıntılı bilgi için pm atabilirsiniz gerekirse...

teşekkürler dediklerinizi yapmayı deneyeceğim :D
  • Bence kurulum dvd snde problemde olabilir. Başka bir dvd ile denemenizde de fayda var..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.