Şimdi Ara

Format atma: linux yerine windows kurmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımda linux yüklü geldi. Windows kurmak istedim. Hard disk ntfs değil ve yükleyemedim. Linux ile ilk kez karşılaşıyorum. Diski bölüp bi kısmını ntfs olarak biçimlendirmeyi düşündüm fakat linux üzerinde bunu nasıl yapabilirim bilmiyorum. Nasıl yapacağımı bilen biri yardım edebilir mi?

Sıkıntılı Kısım:

Bios:

Not1: flash bellek üzerinden format atıyorum.
    Not2: linux dan eser kalmasın istiyorum.
    Not3: linux mint 13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhk_mhk -- 14 Mart 2014; 16:45:32 >

• disk bölme ekranındaki sürücülerin hepsini silin ardından yeni deyip bölün sonra kurun silmediğinizden yüklüyemediniz sanırım
  • linuxun recoverysini alıyorlar zaten 15 küsür gb. ona dokunmayın. geri kalanını silin öyle biçimlendirin şajsen ben öyle yaptım
  • teşekkür ederim, hallettim dediğiniz gibi yaptım.
  • merhaba elimde limpus lite Linux yüklü acer aspire E15 model bir laptop var. Buna format atarak Windows 7 yada 8.1 yüklemek istiyorum ancak bilgisayar açılırken sadece hdd'yi görüyor. CD mevcut format usp'side var. Bios'a girip boot ayarlarını yapsamda farketmiyor. açılırken F12'ye bastığımda seçenekler arasında sadece HDD var. Linux'suda anlamadım açılırken MS-DOS ekranı gibi bir ekranda yazılar çıkıyor ve komut ekranında kalıyor, deskop otomatik açılmıyor yani. Nasıl açıldığınıda bilmiyorum. Yardımcı olana dua edeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.