Şimdi Ara

FORMAT AŞAMASINDA Bİ SORUN ACİLLL...sorun çözüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dizüstüne format aşamasında bazı tuşlar yok oluyo yani atıyorum jkl 123 oluyo bazı diger tuşlarda aynı klavyeden fn tuşuna basınca tuş üzerindeki harfi yada sayıyı yazıyo yani normala dönüyo ama fn tuşuna basılı tuttugum sürece bi yardım diz üstü yanimda.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel-2 -- 11 Haziran 2007; 23:24:12 >

• Dostum format atabilfdin mi peki? Çok karışık bir şeye benziyor. Format esnasında asıl önemli olan tuşlar çalışmıyor mu?
  • dostum dün ne olduysa oldu ben diz üstünü tv ye baglamak için fn tuşu ile bi takım tuşlara bastım ondan sonra bu hali aldı atıyorum jkl 123 yazıyo fn ye basılı tutunca düzeliyo format esnasında baktım bu kesinlikle diz üstünü bi şekilde tuş takımı fn sorunu......
  • fn ye basılı tutarken num Lk bas sanırım f11 tusundaydı
  • onu zaten yaptım onu yapmadan tuşlar çalışmıyo zaten onu yapmasam gene bazı tuşlar çalışmıyo yani 6789 çalışmıyo onu yapınca çalışıyo....
  • şimdi ben fn f11 yapmazsam bazı tuşlar çalışmıyo bu normal ama ben ne yaptı isem fn f11 bile yapsam fn ye direk basmayınca kilit açılmıyo delirdim formatın ortasında..........
  • ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim sorunu çözdüm bi arkadaş kullanma klavuzundan söyledi fn f10 sebep olyormuş........
  • geç kaldım ama sorunun çözüldüğüne sevindim
    quote:

Orjinalden alıntı: baranel-2

ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim sorunu çözdüm bi arkadaş kullanma klavuzundan söyledi fn f10 sebep olyormuş........
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.