Şimdi Ara

ford transit aracım 11-12 litre civarında yakıt tüketiyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
53.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ford transit aracım ortalama 11-12 litre civarında yakıt tüketiyor ! Buda kilometre de 45 50 kuruşa tekabül ediyor. Sınıfındaki diger araclardan cok daha fazla yakit tuketimi var Aracın. Transit kullanan varsa yakit degerlerini verebilirlermi, acaba aractami sorun var yoksa normal degerlermi bunlar, bu arada aracin modeli ford transit 300 s kombi 100ps 2011 model.

Araç Bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucelkrc -- 17 Kasım 2012; 16:28:22 >

• normal
  • Transit zaten çok yakan bir model bildiğim kadarıyla,ama tam değerleri kullanlar verebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

Transit zaten çok yakan bir model bildiğim kadarıyla,ama tam değerleri kullanlar verebilir.
    şu kuruş hesabını doğru yapsak artık diyordum. paradaki sıfırları atalı yıllar oldu ama biz millet olarak hala atamadık o sıfırları.
  • transiti bilmiyorum ama bizim işçi servisinde 17+1 citroen jumper var. yol bilgisayari verisi 10lt/100km
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

transiti bilmiyorum ama bizim işçi servisinde 17+1 citroen jumper var. yol bilgisayari verisi 10lt/100km
    Filtreleri falan değiştirin, bakımsız araç fazla yakar,dizel araçlar fazla kurum bağlar pislik falan olabilir bi kontrol ettirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

şu kuruş hesabını doğru yapsak artık diyordum. paradaki sıfırları atalı yıllar oldu ama biz millet olarak hala atamadık o sıfırları.

Haklısınız hocam.. Düzenledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lagun1

Filtreleri falan değiştirin, bakımsız araç fazla yakar,dizel araçlar fazla kurum bağlar pislik falan olabilir bi kontrol ettirin

Bakımla alakali degil hocam arac sıfır sayılır sadece bir kez yag degisimi oldu, tüm filtreler degisti
  • Guncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucelkrc

Guncel
    2001 transit kullanıyorum nedense yeni motorlara göre daha az yakıyo 35 civarında ama sizin değerler gayet normal
  • hocam bizde 200 ps çift teker 16+1 var. Bugün hesapladım. 380 liralık yakıtla 870 km gitmiş. Bu da 43-44 kuruş yapıyor galiba. Seninki fazla geldi bana da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

normal
    Transit connect var sakin kullanımda 8.0 dan aşağı inmiyor. Kullanım şekli çok önemli. Normal bu değerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

hocam bizde 200 ps çift teker 16+1 var. Bugün hesapladım. 380 liralık yakıtla 870 km gitmiş. Bu da 43-44 kuruş yapıyor galiba. Seninki fazla geldi bana da.

Hocam Transitin 200ps 6vites li motorlari ile önden cekisli 140ps 6vitesli motorlari daha az yakiyor sanirim
  • quote:

hocam bizde 200 ps çift teker 16+1 var. Bugün hesapladım. 380 liralık yakıtla 870 km gitmiş. Bu da 43-44 kuruş yapıyor galiba. Seninki fazla geldi bana da.

Sizin sarfiyat sehiricimi sehirdisimi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: highgen

2001 transit kullanıyorum nedense yeni motorlara göre daha az yakıyo 35 civarında ama sizin değerler gayet normal

Evet hocam eski modeller gercekten az yakiyor
  • quote:

ford transit aracım ortalama 11-12 litre civarında yakıt tüketiyor ! Buda kilometre de 45 50 kuruşa tekabül ediyor. Sınıfındaki diger araclardan cok daha fazla yakit tuketimi var Aracın. Transit kullanan varsa yakit degerlerini verebilirlermi, acaba aractami sorun var yoksa normal degerlermi bunlar, bu arada aracin modeli ford transit 300 s kombi 100ps 2011 model.

2008 100ps transitimiz var şehir içi 12 litre civarı yakıyor 90 binde her 10 binde bakıma giriyor
  • quote:

quote:

şehir içi hocam. Istanbul içi. 200 ps lik fabrika verilerine göre de 140 ps olanlardan az yakıyor diye okudum ve hakkaten öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

quote:

quote:

şehir içi hocam. Istanbul içi. 200 ps lik fabrika verilerine göre de 140 ps olanlardan az yakıyor diye okudum ve hakkaten öyle.

Alıntıları Göster
    gayet normal

• Fikirlerini paylasan herkese tessukkur ederim, anlasilan bu denli yakmasi normal gibi gorunuyor
  • quote:

Fikirlerini paylasan herkese tessukkur ederim, anlasilan bu denli yakmasi normal gibi gorunuyor
    Çok normal
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.