Şimdi Ara

Ford Focus Sport Trend VS. Opel Vectra GT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba,uzun bir araştırmadan sonra bu iki araçtan birisini almaya karar verdik.98-99 Model Vectra Gt ile 2000-2001 Model Focus Sport Trend lerin fiyatları nerdeyse birbirine yakın sayılır..Vectra'nın konforuna rahatlığına yabancı sayılmam çünkü büyük patron :) 136 Hp lik Vectra GLS kullanıyor.Bir süre bende kullandım aracın gaza tepkisi gerçekten farkedilir derecede.Ancak benim için hızlanma,yol tutuş ve modifiye edilebilirlik önemli.Bu araçları kullananların fikirlerini bekliyorum.Sizce seçimim hangisi olmalı!!!!!!

• Vectrayı geç ya çok kötü o kasa iç tasarım berbat bence,Şiddetle focus diyorum,Modifiye demişsin ztn direk focus
  • opel alma bence ... araçtaki konfor oldukça ii fakat yedek parça çok pahalı ... özellikle gt lerde yol bilgisayarı konusunda fabrikasyon hatası olduğunu duydum ... ve bu hatayı çok yakın bi arkadaşımın 2003 astra gt sindede gördüm ... aracın yol bilgisayarının beyninin fiyatı 860$ +kdv ... bence focus ideal bi araba ..özellikle modifiye konusunda ... fakat benim tercihim 2004 kasa civicler ... makyajlı olanlarından beyaz bitane bulursam kapatıcam ...ayrıca focusun yakıt tüketimi opel e göre daha ii
  • sakin sallayalım
    98-99 kasa (B kasa) gt ler 150 hp
    yakıt konusunda focus sport trendden iyidir
    150 hp si ile focus a nal toplatır
    iç tasarım göreceli bence gayet sade ve hoş
    B kasası zaten efsane
    yol bilgisayarı konusuna gelince içindeki ampullerin ve ekranın kirliliği sorun yaratıyor
    yarım saatlik bir operasyon ile eski görüntüsüne kavuşuyor forumdaki B kasa kullanıcıları bilir
    kronik falan değil yani
  • yedek parça pahalı mı?

Sanayide Tipo dan çok parçası var VEctranın

Esas o Focusun parçası pahalıdır
  • ikisini de almam modifiye düşünüyorsam...

civic ne diye var
  • kardeşim alıcaksın 96 sonrası bi vectra 2.5 cdx manuel ona 2000-2001 yeni kasa marbiyelleri ön arka tampon takıcaksın xenon takıcaksın tercihine göre 18" siyah kollu krom çıtalı jant ve kumho ecsta su kanallı performans lastiği takıcaksın öne irmscher panjur ve arkaya irmscher bagaja yapışan spoiler takıcaksın araban bide gümüş renk olucak boya koruma yaptırıcaksın ondan sonra yolda dönüp bakmayan bir adam çıkarsa geliceksin yanıma bide egzos takıcaz
  •  Ford Focus Sport Trend VS. Opel Vectra GT
  • Vectra daha konforlu bir araç focus özellikle sport trendde fazla konfor beklemiyceksin.Özellikle 18" jant ile çok berbat bir durum.
  • http://www.autoclubturkey.com/y_garage_view.php?garageid=76073

garajıma bi uğra belki hoşuna gider benimki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.