Şimdi Ara

FORD FOCUS SİZCE ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamunaleyküm öncelikle araba almak istiyorum bütce 20-25 arası ford focus 1.6 modellerinden istiyorum sizce hangi modellere bakmalıyım km si en fazla kaçta olmalı sizce ve neden + ve - leri ile birlikte yardım ve görüşlerinizi ben denize aktarırsanız sevinirim iyi forumlar...

önerisi olan varsa link atabilirsiniz...

• 1999 yılından beri piyasada olan bir araç hakkında, internette milyar yorum var ve istediğiniz cevaplar fazlasıyla yazıyor. Biraz araştırın, bilgiyi hazır almaya alışmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aytürk kullanıcısına yanıt
    bu yazıya üşenmedinmi ? bunu yerine ufak bi yorum yazsan daha iyi değilmi belki ben burda olan arkdaşlardan yorum almak istiyorum forumu kullanan biri olarak forumda binlerce kişi istediği araba hakkında yorum almak istiyor hepsine aynı cvabımı yazıyosun başka işin yokmu 8k mesajı karalama yaparakmı doldurdun ? ve araştırmamış biri oslam neden sadece tek modelden yorum almak istiyim bu şekilde yazı yazanlar ilk önce kendi işleri ile ilgilensinler
  • Focus 1 makyajli kasalara bak. O seride ghia full, collection bi alt donanima sahiptir. Yakitta cimridir ve satarken cabucak elinden cikartabilecegin bi arabadir.

• ARN dePiedra kullanıcısına yanıt
    Araştırmamış olduğun, sorduğun soruların genelliğinden belli. Aynı bilgiler forumda da mevcut. İstendiği kadar eksilensin; bence sen Türkiye’deki araştırmadan bilgiye ulaşma hastalığının bir örneğisin. Bunu sadece şahsın adına algılama, bir çoğumuzda var bu.

• yaklaşık 3 ay önce 150.000km'de 2001 ghia modelini aldık yaklaşık 5000km yol yaptık herhangi bir sıkıntı olmadı ilk aldığımızda rolantide devir dalgalanması yaşıyorduk özel servise bir kaç yerini temizlettik (boğaz kelebeği vs. ) düzeldi, konforlu, sıkıntısız, sorunsuz, seri bir araç makyajlı kasası daha yakışıklı duruyor, yakıtı uygun lpg de 100km de 9-11 litre yakıt tüketimi var normal kullanımda, makyajlı kasasını ghia yada collection donanımını almaya çalış hem daha yakışıklı hem daha genç, kendi görüşüm olarak tek - yanı biraz rüzgar sesi alıyor yaşına göre normal karşılıyorum o kadar hayırlı olsun kazasız sürüşler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.