Şimdi Ara

Ford Focus 1.0 ecoboost inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
16.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hangiaraba?

Bu motoro da mı "fındık motor" diyecekler?

Eğer kuruyemişten gidiyorsak; buna da "ceviz motor" diyebiliriz. Sağlam çıkarsa da "çetin ceviz motor" deriz...

1.2-1.3 ler fındık motor olduğuna göre bu anca leblebi motor olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DolceVita. -- 20 Eylül 2012; 20:06:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

quote:

Orijinalden alıntı: aliozy

quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

Aracınız hayırlı olsun.Motor bir de uzun ömürlü olursa tadından yenmez.

Aynı motor yeni Mondeo'da nasıl bir performans sergileyecek acaba...

motor ömrüne güvenemediğimiz için benim de ısrarım ile babam araca 2 yıl daha garanti yaptırdı şu anda garanti süresi 5 yıl en azından içimiz çok daha rahat

Allah Allah,yazdıklarım çıkmamış mesajda.Neyse tekrar yazayım,garantiyi uzatmakla çok iyi etmişsiniz motor rengini 5 yılda belli eder zaten.En kötü 4 yılı doldurmadan garantili olarak satarsınız çok başınızı ağrıtırsa.

ya forumda bir şey var ben de yazamıyorum..

resim yüklemede sorun olduğu için buradan paylaştım.. motor resmini internetten buldum arkadaşlar ama birebir arabayı alırken gördüğüm motordur şu an için bunu paylaşıyorum.. geri kalan kendi çekimim

http://imageshack.us/photo/my-images/521/motorson.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/571/fotoraf0569o.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/26/fotoraf0570.jpg/

• HAYIRLI OLSUN... KAÇA ALDINIZ ACABA ? BENDE FOCUSLA ASTRA ARASINDA KALDIM. AMA FOCUSUN MANUEL KLİMALARI HOŞUMA GİTMİYOR.
    GİRİŞ PAKET ALIP KLİMAYI DİJİTAL ALMA DURUMU OLUYORMU ACABA ???
  • HAYIRLI OLSUN
    forumda merakla beklenen bır konu
    ilerleryen zamanlarda kullandıkça yorumlarını paylaşırmısın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız günlerde kullanmanızı nasip etsin.

Fikir olması açısından kaça aldığınızı öğrenebilirmiyiz. Listesi 45.250 görünüyor. ayrıca garanti uzatma için de ne kadar verdiğinizi yazarsanız sevinirim.
  • Hayırlı olsun.
  • Resimleri ben ekleyim.

Ford Focus 1.0 ecoboost inceleme

• Yakıt değerleri bu şekliyle bile makul bence, hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu motorun en çok Fiesta'ya yakışacağını düşünüyorum. Özellikle çağdışı 1.25 82PS, 1.4TDCI 68PS gibi saçma motorlardan sonra bu ilaç gibi gelecek.
  • yakıt gayet makul şehir içi...
    ne kadara anlaştınız?
  • Hayırlı olsun...Focus'un bu motorla uyumunun üst düzey olacağını tahmin ediyorum...
  • Hayırlı olsun doğru bir tercih yapmışsınız;
    1.0 motor teknolojisi gerçekten beklentilerin fazlasını bile veriyor . 1.6 Atmosferik motordan kat kat iyidir overboost ile 200 nm tork üretebilen bir motordur :)
    Trend X donanımı da sizin beklentilerinizi karşılar umarım.
    Hayırlı Akşamlar.
  • Hayirli olsun mukemmel tercih.
    Jantlar da cok guzelmis. Keske ben de zamaninda su kalin kafami kullanip ford alsaydim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun Allah bela kaza vermesin

Ford yine yaptı yapacağını 1 litrelik motoru baya tatminkar görünüyor darısı bize
  • sedan modeli 4k diye geçen modelini aldık onun liste fiyatı 46.025 ama beyaz haricinde bir renk almak isterseniz 1000 tl gibi bir fiyat biniyor 47.040 tl oluyor bu kampanyalı fiyatı.. bizim aldığımız fiyat ise daha doğrusu babamın aldığı fiyat peşin para ile 45.500 tl. 400 tl gibi (doğru hatırlıyorsam) aracın garanti süresini 2 yıl daha uzattık. 900 küsüre de kasko yapıldı. kasko çok uyguna denk geldi kamu çalışanlarına yüzde 20 indirim ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bu motorun en çok Fiesta'ya yakışacağını düşünüyorum. Özellikle çağdışı 1.25 82PS, 1.4TDCI 68PS gibi saçma motorlardan sonra bu ilaç gibi gelecek.

dediğini gibi fiestaya çok yakışacak bir motor, ama şu anda fiesta ya bir durum kesinlikle söz konusu değil. (araştırdığım yabancı forumlardan ve ford türkiye satış müdürü diyordu doğru hatırlıyorsam videonun birisinde)
  • fabrika değeri nedir yakıt tüketiminin
  • bu motor seçeneği ile seçerseniz 1400 tl gibi bir fark ödüyorsunuz ama ülkemizde uygulanan vergi sistemi göz önünde bulundurulduğunda aracın sadece vergiden getirdiği kazanç motorunu amorti ettiriyor yakıttan da tasarruf cabası.. bir de motorda on off özelliği bulunmakta araba çalışıyorken durdurulduğunda motor kendisini kapatıyor yakıt alışını (bu baya ilginç gelmişti bana bilmiyorum diğer modellerde var mı ) şu anda aracı tarif etmek gerekirse dizel araca parası yetmeyen ve senede 10 000 15 000 km yol yapan insanlar için gayet uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliozy -- 20 Eylül 2012; 23:26:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATOM ANT

fabrika değeri nedir yakıt tüketiminin

farbrika değelerleri şehir dışı 4.4 şehir içi 6.4 ortalama 5.1
  • aracı almaya niyetli olan arkadaşlar için belirtmek gerekirse şu anda sadece almanya fabrikasın üretim yapılmakta, türkiye de şu anda bir tane koyu gri araba var ama 10 güne kadar da bir sevkiyat yapılacakmış
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.