Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onlineda ortak kariyer açmak isteyen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckolog08

aşağıdaki şekilde düzeliyor;

Windows 8:

Windows tuşu + e’ye basarak dosya gezginini açın.
    Adres çubuğuna “%localappdata%/sports interactive/football manager 2014″ (tırnaklar hariç) yazıp enter tuşuna basın.
    “Preferences” klasörünü silin.

Windows 7, Vista:

Başlat butonuna tıklayın.
    Arama kısmına ”%localappdata%/sports interactive/football manager” (tırnaklar hariç) yazın ve enter tuşuna basın.

Windows XP:

Başlat tuşuna basıp daha sonra çalıştır’a tıklayın.
    “%appdata%” (tırnaklar hariç) yazıp enter tuşuna basın.
    Sports Interactive>Football Manager 2014 yolunu takip edin.

malesef hocam bunlarla olmadı.

oyun 1.3 sürümünde kalırsa sıkıntı yok açılıyor, ama 2.2ye güncellersem crash dump hatasından dolayı girmiyor.
    tabi 1.3te de 9 eylüldü sanırım atıyodu oyundan henüz gelmedim ama bugün onu da deneyecem.

• oyun orjinal mi?

bende de belli bir tarihte aynı hatayı veriyordu. bu şekilde çözdüm. belirtilen klasörü sildikten sonra steam güncelleme yapıyor zaten sorunda düzeliyordu.
    evdeki bilgisayarımda farklı bilgiler varsa akşam paylaşırım.
  • quote:

oyun orjinal mi?

bende de belli bir tarihte aynı hatayı veriyordu. bu şekilde çözdüm. belirtilen klasörü sildikten sonra steam güncelleme yapıyor zaten sorunda düzeliyordu.

değil hocam, reloaded.

Teşekkür ederim ilginiz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daryl Dix0n

Son haftada şampiyonlugu kaybettim Fenere

Şampiyon FENERBAHÇE

• quote:

oyun orjinal mi?

hocam 10dk önce oynadığım oyunu bile açamıyorum artık :D

orijinal oyun alsam yine aynı sıkıntıları yaşar mıyım fikriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdriverx

quote:

oyun orjinal mi?

hocam 10dk önce oynadığım oyunu bile açamıyorum artık :D

orijinal oyun alsam yine aynı sıkıntıları yaşar mıyım fikriniz var mı?

Yaşamazsın ama orjinali kurmadan önce bilgisayara format at
  • ben orijinal oyunda da aynı sorunu yaşamıştım, yukarıda verdiğim bilgi ile çözüldü. grafik eklentilerden dolayı olduğu yazıyor yabancı forumlarda. cracklisinin nasıl çözüldüğünü henüz bulamadım maalesef...
  • Beyler bi WhatsApp grubu falan kursak ya ordan konuşuruz eğlenceli olur ?
  • FM 2014 Kayseri Erciyesspor ile başlıyorum bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlinede ortak kariyer açmak isteyen varmı ?
  • d&r da indirimi görünce hemen kaptım aranıza katıldım steam e de eklenebiliyor olması güzel oldu. hemen takımım beşiktaş ile başladım yalnız dikkatimi çeken birşey var. futbolcu resimleri ve takım logoları yok ? bu herkes de böyle mi ? yani korsan değil orjinal oyun aldık sonucta logolar nasıl olmaz pek anlam veremedim. en son 2008 de oynamıştım bu konuda değişiklik mi oldu bilmediğim acep diye düşünmeye basladım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

d&r da indirimi görünce hemen kaptım aranıza katıldım steam e de eklenebiliyor olması güzel oldu. hemen takımım beşiktaş ile başladım yalnız dikkatimi çeken birşey var. futbolcu resimleri ve takım logoları yok ? bu herkes de böyle mi ? yani korsan değil orjinal oyun aldık sonucta logolar nasıl olmaz pek anlam veremedim. en son 2008 de oynamıştım bu konuda değişiklik mi oldu bilmediğim acep diye düşünmeye basladım ...

Hocam o yıllardır öyle orjinal yada sahte bazı futbolcular dısında %98 resim yoktur harici paketlerle ekliyoruz mesela ben megapack 6.0 ı kullanıyorum 6 gb civarı bide serbian team logo kullanıyorum 200 300 mb civarı. Steam dende indirebilirsin internettede çeşitli olarak bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

quote:

d&r da indirimi görünce hemen kaptım aranıza katıldım steam e de eklenebiliyor olması güzel oldu. hemen takımım beşiktaş ile başladım yalnız dikkatimi çeken birşey var. futbolcu resimleri ve takım logoları yok ? bu herkes de böyle mi ? yani korsan değil orjinal oyun aldık sonucta logolar nasıl olmaz pek anlam veremedim. en son 2008 de oynamıştım bu konuda değişiklik mi oldu bilmediğim acep diye düşünmeye basladım ...

Hocam o yıllardır öyle orjinal yada sahte bazı futbolcular dısında %98 resim yoktur harici paketlerle ekliyoruz mesela ben megapack 6.0 ı kullanıyorum 6 gb civarı bide serbian team logo kullanıyorum 200 300 mb civarı. Steam dende indirebilirsin internettede çeşitli olarak bulunuyor.

steam den nasıl indirebileceğimi anlatabilirmisiniz steam olmazsa dosyaların bulundugu siteyi pm den de gönderebiliriseniz sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

steam den nasıl indirebileceğimi anlatabilirmisiniz steam olmazsa dosyaların bulundugu siteyi pm den de gönderebiliriseniz sevinirim.

bende istiyorummm

• quote:

quote:

Bende istiyorum :D

• Arkadaşlar bu torrent linkihttp://www.mediafire.com/download/oisuy68uan0p335/Cut-Out+Faces+Megapack+6.0.rar.torrent Megapack 6.0 ın. Bunu indiriyorsunuz sonra Win Vista/7/8: C:\Users\<username>\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\graphics\ buraya taşıyorsunuz graphics dosyası yoksa aynen bu isimde dosya oluşturup içine atın. Tavsiyem rar dan direk bu dizine cıkartın; cıkarıp taşırsanız çok uzun sürer.

Burda dahttp://forum.donanimhaber.com/m_68041404/tm.htm logo pakedi var yine kurlumu aynı sekilde anlatmıs arkadas zaten. Paket uygulamalarından sonra mutlaka cache silin, ayarları sıfırlayıp bidaha oluşturun crashdump a karşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 28 Mart 2014; 16:37:24 >

• 4.Sezondayım Uefa finalinde Mönchengladbach'a 2.uzatmanın son dakikasında yediğim golle mağlup oldum + Girioud sakatlandı 4 ay yok.

son haftaya girilirken..

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

veeee Şampiyon BEŞİKTAŞŞŞŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norman Reedus. -- 28 Mart 2014; 17:20:50 >

• Tottenhamla ilk sezonumda son haftada chelseanın puan kaybıyla şampiyon oldum. tek transferim mandzukicti ( tavsiye ederim) sonradan oyuna girip soldadoylada çok maç kurtardım.

seneye CL'de olacağım için transfer önerilerinizi bekliyorum...
  • Vita'ya çıkınca bende katılacağım aranıza arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.