Şimdi Ara

Football manager 2013 crash dumps kesin çözüm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
4
Favori
63.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sırf bu konu için üye oldum kardeşim yüklüyorum şu an bakalım umarım işe yarar güveniyorum sana..
  • Ben indirdim kurdum da oynuyorum fakat beni maçtayken atıyor.Tatile çıktığım zaman sorun yok.Maçtayken crahs dump hatası veriyor.Napmam gerek?
  • arkadaşlar indirdim kurdum hiç bir sorun kalmadı. çok teşekkür ederim kardeşim. güvenle indirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoPasaran12

arkadaşlar indirdim kurdum hiç bir sorun kalmadı. çok teşekkür ederim kardeşim. güvenle indirebilirsiniz

Çok sağol kardeşim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana umarım herkezin işine yararda sorunsuz oynayabilir. Zamanında ben günlerce aradım çözüm durum canımı cok sıkmıştı şimdi arkadaşların kolayca erişmesi beni mutlu eder.
  • kardeşim ben bitttorente sürükleyip bıraktım yarım saattir gönderiliyor diyor normalmi
  • evet kardeşim normal indiriyor
  • Orjinal aldım bir kere bile bu hatayı almadım
  • Deneyelim bakalım.İnşallah olur.13.3.3 yaması da işe yaramamıştı.Bu olur inşallah çünkü çok sinir bozucu bir durum.Sonucu buradan yazarım yine.

Link için teşekkürler.
  • kaç gündür ugrasıyodum su anda bir tane indiriyorum %80de belki oyun bozuktur diye
    bu konuyu buldum ve tesadüfen indirdiğim torrentle bahsettıgınız torrent aynı inşallah sorun çözülür bilgilendirmeniz için teşekkürler
  • sonuçları paylaşırsanız memnun olurum.
  • çok ağırdan iniyor ama iki günde anca 1Gb indi 10Mbit download hızı ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreator717

sonuçları paylaşırsanız memnun olurum.

olum sen insan mısın lan sen insan filan değilsin valla sen meleksin.Senin sayende Fm2013 oynayabiliyorum eskiden 28 temmuzda filan takılırdı smdi ağustos ayındayım.Allah ne muradın varsa versin kardeşim sen çok yaşa....
  • Eve gidince indiricem takipp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Eve gidince indiricem takipp

Sonuçları yazarsın kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreator717 -- 1 Ağustos 2013; 16:18:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deron Williams

quote:

olum sen insan mısın lan sen insan filan değilsin valla sen meleksin.Senin sayende Fm2013 oynayabiliyorum eskiden 28 temmuzda filan takılırdı smdi ağustos ayındayım.Allah ne muradın varsa versin kardeşim sen çok yaşa....

Sizlerden gelen olumlu sonuçları gördükçe daha bir mutlu oluyorum. Umarım bu sorunu yaşayan herkezin derdine deva olur. İyi oyunlar dilerim hayırlı olsun kardeşim :)
  • beyler indiyorum şuan da indirince nasıl kurucam ben bunu bi yardım etsen kardeşim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Eve gidince indiricem takipp

Sonuçları yazarsın kardeşim

Okullar açılmadan gitmicem hocam valla küçük bi hort yaparım
  • Selamunaleyküm arkadaşlar.bn yeni üye oldum bu foruma.bi sorum olacak pek bilmiyorum oyunu torrenttenmi indiricez indireceksem linkini atarmısınız açıkçası torrentin ne olduğunu pek bilmiyorum.oyunun bnde cd si var.
  • quote:

Aynen dediğin gibi hatalar giderilmiş.Sorunsuz çalışıyor

Tekrar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomz

quote:

Aynen dediğin gibi hatalar giderilmiş.Sorunsuz çalışıyor

Tekrar teşekkürler

bende teşekkür ederim iyi oyunlar :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.