Şimdi Ara

Focal Kit Sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.rsteknoloji.com/Focal-IFP207-Peugeot-207-207SW-207cc-307-308-308SW-308cc-Araclara-Ozel-Hoparlor-Seti,PR-1656.html]

http://youtu.be/OfWhuJnbtNg

İyi Akşamlar ;

Öncelikle Belirtmek İsterim Bu Konu Hakkında Pek Bilgim Yok Bundan Dolayı Hatalarım Olursa Kusura Bakmayın

Bütçem En Fazla 1250 1500 Maximum :(

Aracıma Böyle Bir Sistem Eklesem Sizce Değer Mi?

Tabiykide Yanına Amfi Ve Sub Eklemek İstiyorum . Sub En Fazla 30 cm Olabilir ?

En Önemlisi Aracın Kendi Orjinal Kablo Tesisatı Değişmiyeceğinden Verim Alabilirmiyim

Fiyat Kafa Kafaya Gelsin Diye Focal İbus 2.1 Böyle Bişey Düşündüm İkinci EL 750 TL Bulabileceğimi Düşünüyorum

veya
    Aktif Sub Olarak 500 Civarında Kaliteli Tavsiye Edebiliceğiniz Bir Ürünü Alabilirim . Tercihim Eğer Olursa Focal Hertz Alpine Olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellboy_1905_91 -- 27 Ocak 2015; 23:48:36 >

• Yardımcı Olabilicek Arkadaş Yok Mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_1905_91

Yardımcı Olabilicek Arkadaş Yok Mu ?

Boyle sistemler aracin orjinalligini bozmadan hoparlor yukseltmek icin tasarlanmistir. Genellikle orjinalinde dahili amfi bulunan arclara kurulur. Cunku amfisiz standard cd player yeterli yukseltmeyi saglayamaz. Eger aracinizda amfi var ise standardinda alin takin. Ancak ekstra amfi isine girecekseniz bana gore şıklık disinda fayda saglamayacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef araçta amfi yok :(

2012 Peugeot 308 .

Söylediklerinizde Haklısınız sanırsam o paraya daha güzel Bişey alınabilir .

Sizin tavsiye edebileceğiniz Bişey var mı ?
    Düşüncem teyp bozmamak.
    Comp. + amfi
    Veya amfi + sub. BÜTÇE kısıtlı olduğundan
    Yapılabiliceklerde kısıtlı kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.