Şimdi Ara

FM Müthiş Taktiğim [2014] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
9
Favori
255.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: In My Remains

Her maçı kazandığım için oyundan sıkıldım biraz. Puan kaybı yaşamayınca sarmıyor oyun.

Gidip liglerin ust sira takimlarinda denersen zevk alamassin
  • football manager 2014 her maç 2-3 gol yiyorum beta sürümden kaynaklanabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupglms1231

football manager 2014 her maç 2-3 gol yiyorum beta sürümden kaynaklanabilir mi ?

Kanatlardanmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: causic

quote:

football manager 2014 her maç 2-3 gol yiyorum beta sürümden kaynaklanabilir mi ?

Kanatlardanmı

Alıntıları Göster
    evet ben kanatlardan yiyorum hep. bi turlu cozum bulamadim. lig sonuncusuna top gostermiyorum ama ne yapip edip son dakkada kanattan gelen topla gol yiyorum. maclarimda karsilikli gol var eksik olmuyor.

cozum var mi acaba?

• quote:

Feeder :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay5118

quote:

Feeder :D

Kardeşim sen daha oyunun ne olduğunu bılıyonmu 😁
  • Telden oynuyorum sporting lizbonla 3cuyum istersen resim atarim . Tek forvetim
  • quote:

Telden oynuyorum sporting lizbonla 3cuyum istersen resim atarim . Tek forvetim

Sen kimsin kardeş ?
  • quote:

quote:

Telden oynuyorum sporting lizbonla 3cuyum istersen resim atarim . Tek forvetim

Sen kimsin kardeş ?

Berkay la ben
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

Oyundan soğudum her maçı kazanıyorum

Hangi takım ?

Liverpool FC.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

Oyundan soğudum her maçı kazanıyorum

Hangi takım ?

Liverpool FC.

Alıntıları Göster
    Beyler bende 9 eylulden sonra fm donuyo çözümü varsa msj atarmısınız veya güncellleme geldiyse link ??

• quote:

Beyler bende 9 eylulden sonra fm donuyo çözümü varsa msj atarmısınız veya güncellleme geldiyse link ??

Alıntıları Göster
    kaç yıldır fm oynarım hazır taktik kullanacağım aklıma gelmezdi. transfer yasağı geldi orduya ve mali durum berbat süper lige yükselmek için kullanıyorum. süper lige yükselince 4-3-3 e dönüş yaparız :D ama bu taktik kayıtlı kalsın bi yerlerde lazım olur falan kötü gün dostu :)
    aha bu da resim
    FM Müthiş Taktiğim [2014]

• quote:

Orijinalden alıntı: Ashura

kaç yıldır fm oynarım hazır taktik kullanacağım aklıma gelmezdi. transfer yasağı geldi orduya ve mali durum berbat süper lige yükselmek için kullanıyorum. süper lige yükselince 4-3-3 e dönüş yaparız :D ama bu taktik kayıtlı kalsın bi yerlerde lazım olur falan kötü gün dostu :)
    aha bu da resim

Alıntıları Göster
    Bazen işe yaramayabiliyor. Bende Ajax ve Liverpool'da batırdı,
    Galatasaray'da 3. sezondayım hep şampiyonluk + türkiye kupası + süper kupa aldım
    ilk sezon Şl'de grup 3.sü
    ikinci sezon yarı final 2. maçında 90+3'de yediğim golle Man Utd'ye elendim,
    3. sezon RealMadridli gruptan ikinci olarak çıktım.

(Yabancı sınırını AB kuralı ile değiştirdim yoksa Türk oyuncularla çok çok zor ŞL başarısı.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Breath Of fire

FM tarihinin en kötü oyuncusu olarak bunu bir deneyeyim. :)

Alıntıları Göster
    Denemek için sabırsızlanıyorum. İlk İşim PTT 1.Lig den Samsunspor'u alıp süper lige çıkarmak ardındanda Avrupa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murty55

Denemek için sabırsızlanıyorum. İlk İşim PTT 1.Lig den Samsunspor'u alıp süper lige çıkarmak ardındanda Avrupa..

Alıntıları Göster
    ordusporla süper lige çıktım bu taktikle yenilgisiz.. süper ligde de uyguluyorum şuanlık on numara taktik fierro , m.demir ve rulli yi aldım sağlam diğerleri boş.
    bu da ilk 7 maçlık periyot

Bekle bizi avrupa Orduspor geliyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashura -- 22 Şubat 2014; 12:12:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deepbluedark

ordusporla süper lige çıktım bu taktikle yenilgisiz.. süper ligde de uyguluyorum şuanlık on numara taktik fierro , m.demir ve rulli yi aldım sağlam diğerleri boş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

quote:

Orijinalden alıntı: deepbluedark

Alıntıları Göster
    beyler bir dosya indiriyoruz onu ne yapıcaz bir yere falanmı atıcaz bi yardım edin iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kayakuk356

beyler bir dosya indiriyoruz onu ne yapıcaz bir yere falanmı atıcaz bi yardım edin iyi forumlar

Alıntıları Göster
    14.3.0'da deneyen oldumu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

quote:

Orijinalden alıntı: sevoloji12

bu taktik hangi sürümle uyumludur ?? Bende 14.1.3 sürümü yüklü bu taktik bu sürümle uyumlumudur değilmidir arkadaşlar.

Her sürümde çalışır hocam.

Alıntıları Göster
    beyler taktiği yaptım kasımpaşada ilk maçlarda etkili oldu fakat suan beraberlikler almaya başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: kayakuk356

beyler taktiği yaptım kasımpaşada ilk maçlarda etkili oldu fakat suan beraberlikler almaya başladım

SS atabilirmisin ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.