Şimdi Ara

<<<FM 2012 Youth Recruitment ve Junior Coaching>>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    (PA bakımından en iyiler sizi tercih eder
    )

Olaya en baştan başlamak gerekir ise ilk öncelikle kendimize sormamız gereken soru daha kulübümüz ile tanışmamış olan genç çocukların bizim alt yapı seçmelerine nasıl geldiğidir? Yani 7,8,9,10 yaşında ki geleceğin Messi'sini Ronaldo'sunu bulmak kolay değildir. Araştırmak ve çoğu yerde alt yapı bağlantılarınız olmalıdır ki bu cevherleri o yaşta bulalım. PA bakımından en iyi oyuncuları bulmak için yapmanız gereken YOUTH RECRUITMENT NETWORK özelliğini upgrade etmenizdir. Ne kadar çok upgrade eder isek kıyıya köşeye sıkışan yıldızları bulmak o kadar kolay olur. Bu upgrade i yapmak için aşağıda ki resimde ki yol takip edilir ve seçenekler de gözükmektedir. Şimdi bu seçeneklerin Türkçesini yazalım;

1- Kulübümüzün genç akademi araştırmasına para harcaması yerine daha önemli yerlere ihtiyaç duymaktadır. Ve bu yüzden buraya harcanan paralar kesilsin.
    2- Takımımız lehine iyi oyuncuları cezbetmek için çok fazla rekabet yaşıyoruz. Ve bu yüzden buraya harcanan paralar kesilsin
    3- Genç takımımıza çok iyi oyuncuların gelebilmesi için bu upragde i yapmalıyız.
    4- Rakiplerimizin bizden önce genç yıldızları bulmasını istemiyorsanız bu upgrade i yapmalıyız.
    5- Bölgemiz de çok sıkı bir şekilde çalışarak bölgesel genç akademi araştırması hakkında yatırım yapmalıyız. Bu rekabette kalabilmemiz için önemli.

Şimdi bu seçenekler hakkında konuşur isek ilk 2 seçenek anlayacağınız gibi bir upgrade değil downgrade dir. Bu Oyun esnasından bazen karşınıza çıkmıştır. X takım maddi imkansızlıklardan dolayı antreman sahasını veya genç akademisini v.s satışa çıkardı gibi mesajlar alırsınız. Bunları yapmak için ilk 2 seçeneği seçeriz. Şunu da belirteyim şu anda buraya konuyu anlatacağım diye eski oyunlarımdan birini açtım ve karşımda ki seçenekleri size SS'ledim. eğer kulübünüzün maddi durumu çok kötü ise yukarıda ki seçenekler de değişiklik olabilir. Örneğin;Maddi durumumuz çok kötü oyuncular paralarını alamıyorlar ne genç akademisi kardeşim :) gibi bir seçenekte olabilir. Ve bu seçenekleri yönetime kabul ettirmeniz maddi imkansızlıklar dışında sıfırdır :) zaten sizde istemezsiniz herhalde.

3,4,5 seçenekler ise şu anda ki genç akademi araştırma sistemini upgrade etmek için yönetime başvurduğunuz seçeneklerdir. Aradığınız seçenekler yani :) Ama burada bilmeniz gereken de bir püf noktası vardır. Mesela 3. konuşmayı yaptınız ve yönetim kabul etmedi ondan sonra bu seçeneklerin açılması için aylarca bekliyorsunuz. Aslında 3. değil de 4. seçeneği söyleseydin yönetim kabul edecekti bu isteğini. O an ki psikolojisi 3 değil de 4 ü kaldırabiliyordu:) Bu yüzden size tavsiyem isteği yapmadan önce oyunu kaydetmeniz ve kabul edene kadar sıra ile 3,4,5 seçeneklerini yönetime iletmeniz.

Eğer bundan başka seçenekler var ise ne yapabilirim derseniz; dikkat ettiyseniz downgrade işleminin yapılması için 1 ve 2 numaralı cümlelerin 3. ve 4. kelimeleri sırası ile CUT ve BACK kelimelerini içermektedir. Bunun Türkçesi tasarruf etmek demektir. Yani bu 2 kelimeden uzak durun hangi seçenek çıkar ise çıksın.

Junior Coaching ve diğer araştırlamalar için ayrıntılı bilgilere kaynak kısmında ki blogdan ulaşabilirsiniz arkadaşlar

Kaynak: bilgisayaroyunlari.blogspot.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Dragon -- 30 Ocak 2012; 12:59:51 >

• Bunu bilmiyordum önemli bir detay sağol. Benim gibi bilmeyenlerin işine yarayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsela

Bunu bilmiyordum önemli bir detay sağol. Benim gibi bilmeyenlerin işine yarayacaktır.
    Teşekkürler bilgiler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre A.

Teşekkürler bilgiler için

Alıntıları Göster
    Teşekkürler arkadaşlar bunun gibi bir çok çalışma yapıp paylaştım ve paylaşacağım blogumda... Siz de destek olursanız sevinirim...

Bilgi paylaşıldıkça, futbol paslaştıkça güzeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Dragon -- 26 Ocak 2012; 13:44:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Dragon

Teşekkürler arkadaşlar bunun gibi bir çok çalışma yapıp paylaştım ve paylaşacağım blogumda... Siz de destek olursanız sevinirim...

Bilgi paylaşıldıkça, futbol paslaştıkça güzeldir

Alıntıları Göster
    Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gooner

Tesekkurler

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.Ayrıca bu trial day olayı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

Aynen bende onu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reshennes*

quote:

Deneme maçı yaptırıyosun.Serbest genç oyuncular maç yapıyor aralarında sende beğendiklerini alıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Randy Marsh

quote:

Orijinalden alıntı: Reshennes*

quote:

Deneme maçı yaptırıyosun.Serbest genç oyuncular maç yapıyor aralarında sende beğendiklerini alıyosun.

Evet özeti bu arkadaşın dediği gibi ama sadece gençler değil bütün serbest oyuncular için geçerli. Daha detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz

• Gece oyunu acinca uygulayacagim, tesekkur ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000ModelFordFocus

Gece oyunu acinca uygulayacagim, tesekkur ediyorum.
    güzel bir bilgi teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

Rica ederim arkadaşlar
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

Rica ederim arkadaşlar

Alıntıları Göster
    Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: tR_Sheriff_tR

Teşekkürler...

Rica ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tR_Sheriff_tR

Teşekkürler...

Rica ederim

Alıntıları Göster
    upppppppp
  • quote:

upppppppp

Alıntıları Göster
    oyunu çok ayrıntılı oynuyorsunuz bu da ingilizceye hakım olmaktan kaynaklanıyor herhalde,şu anlattıklarınızı daha yenı görüyorum teşekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.zabaLa

oyunu çok ayrıntılı oynuyorsunuz bu da ingilizceye hakım olmaktan kaynaklanıyor herhalde,şu anlattıklarınızı daha yenı görüyorum teşekkurler.

Alıntıları Göster
    teşekkürler pa'sı 100'ün üzerinde doğru dürüst oyuncu çıkmıyordu heryerde buna çözüm arıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shooter1

teşekkürler pa'sı 100'ün üzerinde doğru dürüst oyuncu çıkmıyordu heryerde buna çözüm arıyordum

Alıntıları Göster
    Rica ederim arkadaşlar
  • quote:

Rica ederim arkadaşlar

Alıntıları Göster
    Ben sunderland açtım dediğin yere geliyorum ama sadece ilk 2 seçenek var gerisi yok sorun ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mec_Cem

Ben sunderland açtım dediğin yere geliyorum ama sadece ilk 2 seçenek var gerisi yok sorun ne ?

Yeterli parası yoktur veya daha ilk açtığın için elde olan tesisler veya gelişimler yeterlidir. Oyunu oynamaya devam et arada bir bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Dragon -- 15 Şubat 2012; 13:40:54 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.