Şimdi Ara

FM 2011 / Messi Transfer Listesinde / Mascherano satılıp 82 Milyon $ a De Rossi alındı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
5.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 2 Tane İlginç Olay Oldu İlk Olarak Ben Karşıyaka İle Oynuyorum Başkan Yıldırım Demirören Oldu 2. İlginç Olay İse Onur Kıvrağı 1 Sezon Boşta Takıldı Ben İstedim Adam Benden Haftalık 90.000 Sterlin İstedi Vermedim Sonra Haftalık 1,200 Sterline Tarsus İ.Y'na Gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRLoRd -- 2 Temmuz 2011; 19:57:54 >
  • Var bu tarz Sıkıntılı olaylar.Konuyu açma sebebim olan olaylar şaka gibiydi ama.Neyseki Patchlerden sonra düzeldi.Ayrıca Transfer Listesindeki oyunları Transfer sezonunda takip edin.Klübüyle anlaşamayan tonla Marka futbolcular düşüyor
  • Çok ilginç olaylar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IFatalTürkI

Bende Aziz Yıldırım Beşiktaş başkanı oldu.

FM 2011 / Messi Transfer Listesinde / Mascherano satılıp 82 Milyon $ a De Rossi alındı.

• benim gs kariyerimde 6. sezonda cristiano ronaldo real madrid ile sözleşme imzalamadı galatasaraydada şampiyonlar ligi felan aldıydım yıllık 11M euro gibi bi ücret verdim ronaldoya geldi 30 yaşındaydı ama hala manyak oynuyodu :D
  • quote:

FM 2011 / Messi Transfer Listesinde / Mascherano satılıp 82 Milyon $ a De Rossi alındı.

Aziz Başkan oraya da mı el attın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dewe. -- 17 Ağustos 2011; 2:26:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dewe.

quote:

Aziz Başkan oraya da mı el attın?

Oyundayken ilk bu mesajı gördüğümde inanamıştım ve gidip yüzümü yıkayıp tekrardan bakmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: stoylan

benim gs kariyerimde 6. sezonda cristiano ronaldo real madrid ile sözleşme imzalamadı galatasaraydada şampiyonlar ligi felan aldıydım yıllık 11M euro gibi bi ücret verdim ronaldoya geldi 30 yaşındaydı ama hala manyak oynuyodu :D

ortasaha oyuncularının en verimli yılları 27 ve 32 yaşları arasıdır
  • 1. sezon sonu guus hiddink milli takımdan kovuldu, yerine mustafa denizli geçti, hiddink milan'a gitti, şenol güneş kovuldu vs.

bir başka kariyerimde de mourinho palermo'nun başındaydı hatta oradan bile kovmuşlardı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.