Şimdi Ara

[FlightPVP] Aktif: 1.7.2 [-] Gerçek Factions Tadı [-] Canlı Ticaret [-] Sadece Dene! [-]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  [FlightPVP] Aktif: 1.7.2 [-] Gerçek Factions Tadı [-] Canlı Ticaret [-] Sadece Dene! [-]

[FlightPVP] Aktif: 1.7.2 [-] Gerçek Factions Tadı [-] Canlı Ticaret [-] Sadece Dene! [-]

Evet, sonunda sunucumuz açıldı. İnanın ki çok uzun düzenlemeler sonucu açtığımız sunucumuz, sizlerle şenlenecek! Lütfen bizi deneyin. Eleştirin, farklı düşünceler ortaya atın. Yani bizimle iletişiminiz sağlam olsun. Bu sunucu, Minecraft Türkiye çapında açılmış olan en iyi sunuculardan biridir diye bir şey demiyoruz tabii ki. Nerede oynayıp oynamayacağınza elbette ki siz karar vereceksiniz. Sadece bizi denemenizi istiyoruz. Anlayışlı ve esprili yetkililerimizle, yüksek bukkit bilgisi olan yöneticilerimizle, eski oyuncularımızla, ayarlanmış eklentilerimizle, mükemmel haritamızla TEKRARDAN BAŞLIYORUZ!

Oyuncuların ihtiyaçlarını karşılaması için tabii ki bizimde bir hammadde alanımız var fakat, şu son günlerde ortaya çıkan "altın, demir, lapis, kömür" gibi madenlerin topluca bir araya getirilmişini koymuyoruz o alana. Sadece taş, odun, kum ve toprak gibi temel ihtiyaçları karşılamaya çalışıyoruz.

Yönetim Ekibi

IP Adresi

/flightcraft.survival

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeN7 -- 29 Ocak 2014; 23:49:46 >

• Arkadaşlar bu kadar zamandır Minecraft oynuyorum yabancı - türkiye o kadar sunucuda oynadım hayatımda gördüğüm açık ara en kalitesiz server.
    1 = ) Adamlar Vip lere utanmasa server'i vericek
    2 = ) Sunucu tost makinesinden açılmıştır. %100 Lag
    3 = ) Admin var bi tane koymuşlar 12 yaşında, Size köpek gibi davranıyor.
    4 = ) Siz 2 cümle edince ceza yiyorsunuz ama vip ler size küfür etmekde ögzgürler.

• a
    quote:

Orijinalden alıntı: Conixcit

Arkadaşlar bu kadar zamandır Minecraft oynuyorum yabancı - türkiye o kadar sunucuda oynadım hayatımda gördüğüm açık ara en kalitesiz server.
    4 = ) Siz 2 cümle edince ceza yiyorsunuz ama vip ler size küfür etmekde ögzgürler.

Kesinlikle katılıyorum dostum sırf bunun için hesap açtım bu nasıl iştir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Conixcit

Arkadaşlar bu kadar zamandır Minecraft oynuyorum yabancı - türkiye o kadar sunucuda oynadım hayatımda gördüğüm açık ara en kalitesiz server.

Nasıl bir cevaptır bu? VIP'lere verdiğimiz nedir? Saçma sapan konuşmuşsun. Ne tost makinesi? 4 GB ram var. Lag olmaması için her şeyi yaptık. 1 haftadan fazla sunucu için uğraştık. VIP'ler küfür ederse cevaplarını alırlar. Herkes eşittir. Kötülemek için böyle saçma cevap vermene gerek yoktu. At mesajını adam gibi. Eleştirin dedik fakat böyle yanlış şeylerle demedik. Biraz utanır insan başkasının açtığı emek verdiği sunucuyu özellikle kötülememek için. Yazıklar olsun bu kadar düşüncesi anlayışı olmayan insanlar varmış. Diğer cevap veren de arkadaşıdır herhalde.

• Güncel!
  • Haklı olduğunu düşünüyorum.
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt
    Sunucuyu inceledin mi acaba?
  • EgeN7 kullanıcısına yanıt
    Yok ama bu işin uzamanıyım artık yorumlardan az çok anlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheerfulfoot

Yok ama bu işin uzamanıyım artık yorumlardan az çok anlarım

Maddeleri sıralayan adamın yaptığı tek şey konuyu okuyanlara bu sunucunun kötü olduğunu göstermek için çeşitli saçmalıklar uydurmasıdır.
    Minecraft oyunundan biraz anlayan biri bile gelse konuyu okusa sunucuya girse kötü bir eleştiri almayız. Alırız fakat bu şekilde "yalanlama" yöntemine başvuran olmaz.

Artık adamın gözü nasıl döndü, kim ne yaptı bilinmez. Aklına gelenleri sıralayarak göz boyamış. Yorumlardan anladığın buysa diyecek bir şeyim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeN7 -- 17 Şubat 2014; 16:18:03 >
  • EgeN7 kullanıcısına yanıt
    Fark ettiyseniz ben kesin bir şey demedim direk haklısın demedim haklı olduğunuzu düşünüyorum dedim tabi girmedim ama bu şekilde şikayetler genelde haklı olur ama yine de dediğiniz gibi bir değerlendirmek lazım ama vakti yok işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.