Şimdi Ara

Flash!!GOD of WAR III ilk 10 dakika,yine Almanca ama önceki yayınlanan değil!!!! (ÇOK CİDDİ SPOILER)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar video almanca.Anlatmak istemiyorum.spoiler olmasın.Oyunun start up ekranını vermiştim.şimdi devamı böyle geliyor...Tek kelimeyle kusursuz,aslında tek kusuru almanca olması ve işte link

• SAKIN İZLEMEYİN DOKUNMAYIN YOKSA BEKLEDİĞİMİZ KOCA YILLARIN ACISINI ÇIKARTAMAZSINIZ ARKADAŞLAR HEYECANI GİDER YAPMAYIN BUNU KENDİNİZE.

sunger sakın yanlış anlama hocam sana laf yok sadece şimdi forumda gow hastaları ve sevenleri olarak dişimizi sıkıyoruz hani baya bi ağrı sancılı bi dönem izlemek istemiyo kimse ama kendilerine engel olamayanlar oluyo kıymasınlar heyecanlarına.
  • Ya millet almış oyunu işte oynuyor bizde 20 martı bekliyeceğiz.Bu oyun çıktı bence.
  • Ben dayanamadım bakıyorum!
    Ama Almanca olması zaten insanın içinde hiçbir heyecan bırakmıyor!
  • Mükemmel ben dayanamadım izledim zaten parça parça gördüğümüz bölümlerin tamamı gibi birşey olmuş. Oyun kusursuz görünüyor. Bütün oyunlar bir yana GOW bir yana gerçekten harika yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

SAKIN İZLEMEYİN DOKUNMAYIN YOKSA BEKLEDİĞİMİZ KOCA YILLARIN ACISINI ÇIKARTAMAZSINIZ ARKADAŞLAR HEYECANI GİDER YAPMAYIN BUNU KENDİNİZE.

sunger sakın yanlış anlama hocam sana laf yok sadece şimdi forumda gow hastaları ve sevenleri olarak dişimizi sıkıyoruz hani baya bi ağrı sancılı bi dönem izlemek istemiyo kimse ama kendilerine engel olamayanlar oluyo kıymasınlar heyecanlarına.

Hocam yanlış anlamıyorum ve seninle aynı duyguları paylaşıyorum:)ama ben böyleyim işte meraklıyım,izlerim.God of war 2 dede boyle yaptım.ama oyunu taktığımda sanki hiç görmemişim gibi o sahneleri zevk aldımKimi spoiler dan zevk almaz,ama konu GOW3 ise dayanamıyorum arkadaş

• basina biraz baktim ve yapan ekibi alkisliyorum
  • Çok ciddi spoiler dedim oyunun sonumu.Değilmiş ve spoiler olayı beni fazla etkilemiyor.Sonunu görsem tabiki hevesim kırılırdı ama böyle videolar oyuna olan merakımı arttırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vordronor

Ya millet almış oyunu işte oynuyor bizde 20 martı bekliyeceğiz.Bu oyun çıktı bence.

bazı ülkelerde nasıl oluyor bilmiyorum ama daha çıkmadan oyunu getirten dükkanlar var çözemedim bu işi
  • Türkiye'ye ihtali gerçekleşmiş arkadaşlar.
  • bu oyuna aşık olunmazda ne olunur
  • Abi ölürüm ya oyun değil bu bunu yapanlar insan değil. İnanılmaz yahu inanılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Türkiye'ye ihtali gerçekleşmiş arkadaşlar.

hocam aslı varmı gerçekten?haberin kaynagı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungerbekirkaresort

quote:

Bir arkadaşımın tanıdığı Sony Center'da çalışıyormuş. O söyledi. Biraz araştırayım derken ekşisözlük'te de buldum. Doğrudur herhalde.
  • zannetmiyorum olsaydı mutlaka görürdük yada duyardık,ama sıkın dişinizi az kaldı
    buarada son yayınlanan 21 dakikalık videoyu 2 defa izledikten sonra başka hiç bi videoyu izlemedim,sıkıyorum dişimi,ama nasıl merak ediyorum,şeytan diyo aç bak bişey olmaz ama yok oyun çıkana kadar bakmıcam

• quote:

quote:

quote:

Bir arkadaşımın tanıdığı Sony Center'da çalışıyormuş. O söyledi. Biraz araştırayım derken ekşisözlük'te de buldum. Doğrudur herhalde.

Sony den gelmişse doğrudur ama yine nisanı bulur burada bandrollü cıkması bence.ve tabi ohanzi diyeceğimiz fiyatıda cabası olur.Ben tronix ten mi sipariş versem yoksa istanbuldaki dükkanlarımı beklesem bilmiyorum.ikinci bi uncharted 2 vakası yaşayamam,heleki bu oyunda

• Mükemmel...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sony den gelmişse doğrudur ama yine nisanı bulur burada bandrollü cıkması bence.ve tabi ohanzi diyeceğimiz fiyatıda cabası olur.Ben tronix ten mi sipariş versem yoksa istanbuldaki dükkanlarımı beklesem bilmiyorum.ikinci bi uncharted 2 vakası yaşayamam,heleki bu oyunda

Bence hiç bulaşma. Shopto'dan al en kötü ihtimalle.

• Video kısa mıydı, yoksa ben mi nasıl geçtiğini anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naughtymmn

quote:

quote:

quote:

quote:

Bence hiç bulaşma. Shopto'dan al en kötü ihtimalle.

zavvi'den al orda kargo bedava

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.