Şimdi Ara

Fl studio 11 Temel bilgiler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler ben bi hevesle Fl Studio 11 indirdim torrentten. Açtım bayağı karmaşık hiç bişey anlamadım . Böyle bununla ilgili temel bilgileri verebilecek biri var mı ? Daha yaşım küçük olduğundan saçma bir heves olduğunu düşünebilirsiniz ama bir hobi edinmek istiyorum geliştirirsem belki kariyer de yaparım Kullanma amacım Beat yapmak Rap ile ilgili klasikleri dinlemeye çalışıyorum onlardan bi şey kapmak için. Ayrıca kuzenimde yardım edebileceğini söyledi ama o da bi şey bilimiyor yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Ayrıca böyle dalga geçmeye çalışan arkadaşlar lütfen hiç girmeyin konuya çünkü siz ne derseniz diyin ben bu işi öğrenicem. 2 şarkı dinleyipte bu işe karışmıyorum hem zaten başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın Beatmaker olmaya çalışmıyorum şimdilik sadece eğlenmek ve bi şeyler başarabilmek için başlayacağım .Eğer ilerlerse ilerletirim belki

• İngilizcen var mı?
  • Ingrid I kullanıcısına yanıt
    Translate desem kızmazsın değil mi ? Valla basit şeyler biliyorum sadece.
  • Youtube da yüzlerce tutorial var önce programın nasıl kullanıldığını öğren sonra, rap müzik yapımı diye aratırsın youtube da, daha sonra da kendi beatlerini yapmaya başlarsın
  • Aynen bende onlara dayanarak giriştim bu işe. Ama yetersiz olur diye düşünüyorum . Satın alabileceğimiz cd'ler felan olsa çok fena olurdu. Varsa önerebilir misiniz ?
  • Ben de yaklaşık 1 aydır başladım FL Studio'ya daha az bir şey öğrenebildim baya zor program. YT'da çok güzel dersler var, Türkçe dersler de var aynı zamanda oradan izleyebilirsin. Ama çok zor program, eğer pek hevesin yoksa 2-3 güne bırakırsın. Ben yarısına kadar çözüp bıraktım, şimdi başka programlar öğreniyorum yaz gelsin yine girişeceğim beat/kayıt işlerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 10 Ağustos 2014; 20:23:07 >
  • şimdilik duruyo pc'de ama yaz geldiğinde full time onunla uğraşcam.
  • Güzel paylaşım
  • Her indirip kurulumunu yaptıktan bir hafta sonra siliyorum şunu ya, çok vakit lazım.
  • aynen ben youtube'da aynısından yaptım bi beat. Süper oldu ama çok karmaşık .
  • nexus diye bi eklenti var 4 gb lık dosyasını indir bir sürü efekt var onda
  • FifaPesFifa F kullanıcısına yanıt
    Onu yaparız da nasıl kullancağımı öğrenmem gerekmiyor mu önce?
  • eğer öğrenmek istiyosan yapacağın tek şey araştırmak,tutorial videoları izleyeceksin türkçe olanları var ve bana göre başlangıç için gayet yeterli. temel şeyleri öğrendiğin zaman internetten drum kit,soundfonts filan indirmelisin çünkü fl studioda verilen packlerle bir yere varamazsın. dediğim gibi en önemli şey bilgiye aç olmak her zaman yeni öğreniceğin şeyler vardır.

bu arada yaptığım bir çalışmayı paylaşayım sizinle https://soundcloud.com/fatih-b-2/y-ksek-uyum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.