Şimdi Ara

Fiyat performans aracı tavsiyesi olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, memnun olduğum mazda3 aracımı kazada biraz hasarlandığından dolayı satıp yeni araç almayı düşünüyorum. senede ort 22000 km uzun yol yapıyorum. bütçem 35-55 arası ve manuel, lpg'li yada dizel istiyorum. ilgi duyduğum bir sürü araba var ve kararsızım. en çok 2012-2013 megane gtline 1.6dci, 2009 mazda 6, 2012 mazda3 imp. lancer 1.6 2013, asx 2012 ve en son legacy 2011. bunlar haricinde ve bunların arasından araç önerebilecek veya ilgilendiğim araçlar arasından şu aracı sakın alma diyecek arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum. (not: bebeğimiz olduğundan bebek arabası için bagaj hacmi biraz önemli)

• 1.4 t insignia 2012-2013 hatasız stil paket bakın f/p aracı lpg ilede uyumlu orjinal olarak lpglide üretiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • accent blue bakabilirsiniz.
  • Özellikle ilgi duyduğum Lancer, asx, mazda6 ve 3dizel, gtline kullanan ve tavsiye edecek yada uzak dur diyecek arkadaşlar var mı, herkese iyi forumlar...(accenttin en dolusu bile biraz boş gibi geldi bana)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakikatcaglar -- 19 Kasım 2015; 23:14:24 >
  • Bu insignialara çok yakıo ve elktronik problemi var diyorlar doğru mu

• Honda jazz
    Nissan Note
    Bunların son modeline yakın alırsın bunlar fiyat performans aracidir.
    Çok konforlu.

Ben 35 bin TL verecek olsam yeni kasa stepway dacia alırım. 15 araç değiştirdim babama ablama bile araç aldim.

4 tane nissan Note otomatik
    4 tane Aveo otomatik
    3 tane colt değiştirdim otomatik
    1 tane astra h
    1 tane sandero dizel
    2 palio
    1 albea cvt
    Sandero hariç hepsine ben tüp yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chotanaq -- 23 Kasım 2015; 23:55:38 >
  • bende megane 1.5 var kesinlikle alma önericeğim araba opel 1.3 sedan yakıt az kaliteli bence astra al teşekküler
  • Hyundai i-20 aracım.Az yakar,manueldir. Uzun yolda yakıt harcaması çok cüz-i rakamlara kadar düşüyor.Sizin fiyat aralığında.Hala arıyorsanız bi bakın derim ben.

Temiz aile aracı arıyosanız tam size göre.Az yakar,temiz,istediğiniz servise gösterebilirsiniz.Arayabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-temiz-aile-araci-260636828/detay/

Edit:İlan yayında değil de düzenlemede gözüküyorsa bana buradan da PM yoluyla ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan Woodpecker -- 6 Ocak 2016; 18:38:15 >
  • ilan benim değil fikir vermesi açısından atıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-bakmadan-gecme-hatasiz-bravo-226237613/detay

• Hocam eskiden lancer kullandım, normal kullanım için tam bir fiyat performans aracıdır. Ancak benim araçtan en rahatsız olduğum nokta uzun yolda biraz fazla içeri ses almasıydı. Eğer sürekli uzun yol yapıyorsanız size pek uygun olmayabilir. Ancak yakıtı ve performansı iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_3399

bende megane 1.5 var kesinlikle alma önericeğim araba opel 1.3 sedan yakıt az kaliteli bence astra al teşekküler

Bende de 2013 1.5 megane var bence de almayın, yol tutuş diye birşey yok araçta, normal hızda girmeme rağmen her virajda yoldan çıkacakmış gibi oluyor, konfor yok uzun yolda rahatsız ediyor(45 dk 1 saat kullanım sonrası) , frenlerine hiçbir zaman güvenemedim, bir de ruh yok arabada, keyif almıyorum kullanırken. Ancak tabiki dizel ve düşük yakıt tüketimi, nispeten ucuz parça vs gibi çoğu kişinin düşündüğü gibi düşünüyorsanız alın menun kalırsınız, 1,5 yıldır en ufak bir sorun çıkarmadı.
  • reno pişmanlık parça ucuz çünkü çok sık bozuluyo sürümden kazanıyolar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.